Top 10 Windshield Repair Kit – Nástroje pro čelní skla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Manelord

#ad

Manelord Sada na opravu čelního skla auta nářadí pro čip a crack, auto Windshield Repair Kit

#ad
Manelord #ad - Iroké použití: sada na opravu skla byla vyvinuta pro většinu druhů vnějšího skla, půlměsíc ve tvaru hvězdy, průduchy, které byly poškozeny dvouvrstvým sklem na ochranu proti větru. Pokud se u výrobku vyskytnou problémy s kvalitou, můžete se na nás obrátit.

Sada na opravu skla windshield se nejlépe hodí pro malé čipy, trhliny o průměru ne více než 30 cm a kulaté poškození o průměru ne více než 1 palec. Sada na opravu čelního skla auta dokáže rychle a efektivně opravit malé trhliny pouze za 20 až 30 minut. V případě potřeby můžeme poskytnout technickou podporu. Vylepšená vstřikovací hlava z plastového vstřikování může vytvořit silný tlak, místo opravy se nezlomí, pevnost ve smyku může dosáhnout až 20 Pa, aby opravná kapalina vytlačila do trhlin.

Bezpečný a vynikající servis: manelord sada na opravu čelního skla automobilu všechny materiály bez chemikálií nebo nebezpečných látek. Opravy vyžadují praktické dovednosti. Dlouhotrvající efekt údržby. Ušetřete čas a peníze, abyste zabránili poškození způsobeným rozšířením. Rozšířený vzorec: importovaná opravná kapalina to je klíč, i když se sklo rozbije. 30 dnů záruka vrácení peněz. Tip: není vhodné pro obrazovky mobilního telefonu.
ZnačkaManelord #ad
VýrobceManelord #ad
Číslo dílubl011
ZárukaZáruka 2 roky

2. Manelord

#ad

Manelord Sada na opravu čelního skla auta nářadí

#ad
Manelord #ad - Iroké použití: sada na opravu skla byla vyvinuta pro většinu druhů vnějšího skla, půlměsíc ve tvaru hvězdy, které byly poškozeny dvouvrstvým sklem na ochranu proti větru. Pokud se u výrobku vyskytnou problémy s kvalitou, můžete se na nás obrátit. Zbývající pryskyřici lze seškrábat špachtlí.

Vylepšená vstřikovací hlava z plastového vstřikování může vytvořit silný tlak, aby opravná kapalina vytlačila do trhlin. Jednoduchá obsluha: metodou pro opravu lehkých skleněných trhlin je očistit a usušit skleněný povrch před výrobou a pak zatlačit pryskyřici do trhlin nebo kuliček, pak ji položit na vytvrzovací proužek, poté rychle uschnout a ztvrdnout na slunci po dobu 5 – 20 minut. Ušetřete čas a peníze, abyste zabránili poškození způsobeným rozšířením. Tip: není vhodné pro obrazovky mobilního telefonu.

Sada na opravu skla windshield se nejlépe hodí pro malé čipy, průduchy, trhliny o průměru ne více než 30 cm a kulaté poškození o průměru ne více než 1 palec. Perfektní nástroj: opravy trhlin/třísek na čelní sklo v profesionální kvalitě, aniž by bylo nutné míchat. Znovu nastaví čelní sklo do téměř nového stavu. Opravy vyžadují praktické dovednosti. Rozšířený vzorec: importovaná opravná kapalina to je klíč, pevnost ve smyku může dosáhnout až 20 Pa, místo opravy se nezlomí, i když se sklo rozbije.
ZnačkaManelord #ad
VýrobceManelord #ad
Číslo díluxht0505
Modelkaxht05
ZárukaZáruka 2 roky

3. Manelord

#ad

Car Windshield Repair Kit, Sada na opravu čelního skla automobilu nářadí pro čip a crack

#ad
Manelord #ad - Jednoduchá obsluha: metodou pro opravu lehkých skleněných trhlin je očistit a usušit skleněný povrch před výrobou a pak zatlačit pryskyřici do trhlin nebo kuliček, pak ji položit na vytvrzovací proužek, poté rychle uschnout a ztvrdnout na slunci po dobu 5 – 20 minut. Dlouhotrvající efekt údržby.

Tip: není vhodné pro obrazovky mobilního telefonu. Sada na opravu čelního skla auta dokáže rychle a efektivně opravit malé trhliny pouze za 20 až 30 minut. Sada na opravu skla windshield se nejlépe hodí pro malé čipy, půlměsíc ve tvaru hvězdy, trhliny o průměru ne více než 30 cm a kulaté poškození o průměru ne více než 1 palec. Iroké použití: sada na opravu skla byla vyvinuta pro většinu druhů vnějšího skla, průduchy, které byly poškozeny dvouvrstvým sklem na ochranu proti větru. Bezpečný a vynikající servis: manelord sada na opravu čelního skla automobilu všechny materiály bez chemikálií nebo nebezpečných látek.

Rozšířený vzorec: importovaná opravná kapalina to je klíč, i když se sklo rozbije. V případě potřeby můžeme poskytnout technickou podporu. 30 dnů záruka vrácení peněz. Pokud se u výrobku vyskytnou problémy s kvalitou, můžete se na nás obrátit. Vylepšená vstřikovací hlava z plastového vstřikování může vytvořit silný tlak, místo opravy se nezlomí, pevnost ve smyku může dosáhnout až 20 Pa, aby opravná kapalina vytlačila do trhlin.
ZnačkaManelord #ad
VýrobceManelord #ad
Číslo dílu‎bl022
ZárukaZáruka 2 roky

4. KS Tools

#ad

13dílná, KS Tools 140.1065 MASTER sada pro montáž a demontáž na okna

#ad
KS Tools #ad - Ideální pro odbornou demontáž lepených čelních skel a většiny zadních a bočních skel. Sada obsahuje vše, co potřebujete při demontáži lepených kotoučů. Včetně přísavky a měsíčního vysavače ozdobných lišt. Snadné ovládání. Ve stabilním plastovém kufru.
ZnačkaKS Tools #ad
VýrobceKS-Tools Werkzeuge-Maschine #ad
Výška5.12
Délka13.78
Hmotnost13.23
Šířka9.84
Číslo dílu140.1065
Modelka140.1065

5. Pro-Lift

#ad

Pro-Lift Nová sada na opravu nárazů kamenů čelní sklo, žlutá, pavučin, dlouhé trhliny, poškození ve tvaru hvězdy, k opravě trhliny půlměsíce

#ad
Pro-Lift #ad - Rychlá oprava, trvá pouze 10 minut, aby se čelní sklo opět vyrobilo v téměř novém stavu. Opravuje všechny druhy laminovaných čelních skel, pavučiny, trhliny půlměsíce, jako jsou okénka, hvězdicovité poškození, díry, dlouhé trhliny, škrábance atd.

Sada na opravu skla obsahuje 1× držák na upgrade, x4 × 4, čisticí jehlu, 1× tlakovou tyč, vytvrzovací proužky X1, 1× návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Upgrade tlakové tyče pro zvýšení těsnicí gumy, aby se vzduch ve skleněné trhlině účinněji vytlačil a zesílil opravný účinek. Nově zmodernizovaný multifunkční držák dokáže opravit roh, do kterých je obtížné dosáhnout běžných držáků.
ZnačkaPro-Lift #ad
VýrobcePro-Lift #ad
Číslo díluSJK-66

6. Pro-Lift

#ad

Hvězd, Pro-Lift Sada na opravu čelního skla, prasklin, sada na opravu čelního skla k opravě škrábanců, kapalina na opravu s tlakovým vstřikovačem

#ad
Pro-Lift #ad - Praktická a efektivní: naše sada na opravu skla je malá a snadno se přepravuje, takže můžete kdykoli opravit poškození skla a vaše cesty budou bezpečnější a bez stresu. Vylepšený vstřikovač tlaku: naše sada na opravu čelního skla má vylepšený vstřikovač tlaku, aniž by poškodil sklo, který rychle odstraňuje vzduch z trhlin, nezanechal žádné stopy a dosáhl co nejlepšího efektu opravy čelního skla.

Volná volba: vyberte si podle potřeby mezi dvěma způsoby nastavení tlaku – výstup tlakové stříkačky pro důkladnější opravu hlubokých zranění nebo snadno ovladatelná tlaková páka pro povrchové rány. Sada na opravu čelního skla: naše speciálně vyvinutá sada je formulována s pokročilou pryskyřicí, aby se účinně zabránilo šíření nečistot a trhlin, zabránilo sekundárním trhlinám a ušetřila vám čas a námahu a současně poskytla lepší zážitek z opravy.

Snadno opraví všechny druhy poškození skla. Vhodné pro více scénářů: naše sada na opravu čipů čelního skla se hodí pro různé opravy laminovaných čipů a trhlin, včetně úplného zásahu, poškození hvězd, trhliny půlměsíce, dlouhých trhlin, pavučin, děr, škrábanců a dalších.
ZnačkaPro-Lift #ad
VýrobcePro-Lift #ad
Výška3.15
Délka3.94
Šířka0.79
Číslo díluZTK-33
ModelkaZTK-33

7. QKTYB

#ad

QKTYB Sada na odstranění čelního skla auta, 5 kusů nástrojů na odstranění čelního skla, nástroj na odstranění čelního skla okna drát s rukojeťmi řezání, na odstranění čelního skla auta

#ad
QKTYB #ad - Pratical and useful theuniversal windshield Tool Kit helps you remove the windshield without damaging your car. Pratical and use eful.

Velkolepý zákaznický servis po prodeji v případě jakýchkoliv problémů, kontaktujte nás prosím. Robustnost a trvanlivost, dlouhá životnost. Komfortní s jednoduchým a uživatelsky přívětivým designem. Toto nářadí pro odstranění čelního skla se snadno ovládá. Sada na opravu čelního skla s dlouhou životností nástroj QKTYB pro odstranění čelního skla nabízí stabilní výkon. Odpovíme vám do 24 hodin. A rychlé použití produktu, rychlé startování, pohodlné a praktické.
ZnačkaQKTYB #ad
VýrobceQKTYB #ad
Číslo díluQKTYB-56

8. Aimisite

#ad

Universell, Windschutzscheiben-Entfernungs-Kit mit 2 Volumen-Glasschneidedraht, Windschutzscheiben-Entfernungswerkzeug-Set inklusive Griffen, Aimisite Auto-Windschutzscheiben-Entfernungswerkzeug

#ad
Aimisite #ad - Komplettes kitdieses autoscheibenentfernungswerkzeug kann die Windschutzscheibe einfach und sicher entfernen. Es ist einfach zu greifen und arbeitssparend zu bedienen. Portable das autoscheibenentfernungswerkzeug ist klein, tragbar, nimmt weniger Platz ein, leicht, ist einfach zu tragen und bequemer zu verwenden.

Professionelles werkzeugdieses autoscheibenglasentfernungswerkzeug ist ein handliches Werkzeug, ohne das Auto zu beschädigen, mit dem Sie die Windschutzscheibe entfernen können, die Windschutzscheibe vor Schäden zu schützen, die Sicherheit zu verbessern und Ihr Auto zu begleiten. Das kit enthält 2 t-förmige edelstahlgriffe und 2 Rollen Stahldrahtseil, die auf jede gewünschte Länge geschnitten werden können, um die Verwendung zu erleichtern. Hohe qualitätdieses autoscheibenentfernungswerkzeug mit hochwertigem Kunststoff und Metall, dass es nicht leicht zu knacken ist, stabile Leistung, Stoßfestigkeit, das sicherstellt, stark und langlebig für lange Zeit verwenden.

Die metallstange am griff ist sehr robust, so dass Sie es bequem bedienen können, langlebig und stark, und die schnelle Verwendung und den schnellen Start des Produkts realisieren. Ergonomisches designder ergonomisch gestaltete griff dieses autoscheibenentfernungswerkzeugs kann bequem in der Hand gehalten werden.
ZnačkaAimisite #ad
VýrobceAimisite #ad
Číslo díluCar Glass Removal 4P
ModelkaCar Glass Removal 4P

9. FLOTRUTE

#ad

Univerzální sada nářadí pro odstranění čelního skla, 3× rukojeti 2× instalace drátů, nářadí na odstranění oken, 5 kusů nástrojů pro odstranění čelního skla, autokit

#ad
FLOTRUTE #ad - Kovová tyč na rukojeti je velmi robustní, má dlouhou životnost a je pevná. Prostorově úsporné: celková velikost nářadí na odstraňování skla automobilu je velmi malá a nezabere příliš mnoho úložného prostoru, takže se snadno přenáší a pohodlně používá.

Drát je vyroben z vysoce kvalitní uhlíkové oceli, která je velmi tuhá a snadno se řeže. Snadná obsluha: ergonomicky tvarované rukojeti se snadno uchopí a s minimálním úsilím se ovládají. Iroké použití: sada k odstranění čelního skla se hodí na většinu čelních skel a umožňuje jednoduché a bezpečné odstranění všech druhů čelního skla.

Balíček obsahuje: obdržíte 3 rukojeti z ušlechtilé oceli ve tvaru T a 2 cívky z ocelového drátu. Vynikající materiál: rukojeť na čelní sklo je vyrobena z vysoce kvalitního plastu, který je pevný a s dlouhou životností.
ZnačkaFLOTRUTE #ad
VýrobceFLOTRUTE #ad
Číslo díluFRT-DE-048
ModelkaFRT-DE-048

10. Asudaro

#ad

Gumová matice proti větru a vlnitá matice pro čelní sklo, 10 ks pryžových záslepek na ochranu proti větru gumové matice sada M5/M6, černá

#ad
Asudaro #ad - Gumové děrované matice jsou častou volbou pro vodotěsné otvory, nasaďte jej a pevně jej přitáhněte, pro které je nutné příslušenství. Pro instalace: gumové matice na čelní sklo, obložení atd.

Multifunkční: matice se obvykle používají v systémech regálních vozidel, kajaků, multifunkční hardware, na ochranu proti větru motocyklu, kompresory a motory. Výrobek je vyroben z gumy a mosazi a má dlouhou životnost. Vhodné pro všechny metrické šrouby M5/M6, 10 kontermálních matic. Metrické gumové matice m5/m6 tvoří vodotěsné utěsnění a minimalizují vibrace. Vysoká kvalita: námořnická guma s mosaznými závitovými vložkami. Izolace díky vibracím zabraňuje klapání a vytažení. Jednoduše vložte držák do otvoru, abyste zvětšili pouzdro.
ZnačkaAsudaro #ad
VýrobceAsudaro #ad
Číslo díluDE-XP1657B#B#M6(10)