Top 10 Weißes silikon – Silikon

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Coyuger

#ad

Stanley-Zubehör transparent, Coyuger 2 x Silikonhüllen für Stanley Quencher Adventure H2.0 Trinkglas, schützende Silikonstiefel

#ad
Coyuger #ad - Ein muss für ihre flaschen: vermeiden sie unerwünschte kratzer, dellen oder dellen mit dieser zusätzlichen Schutzschicht bei Outdoor- oder Indoor-Abenteuern, verlängern Sie die Lebensdauer Ihrer Flasche. Einfach zu bedienen und zu reinigen: wischen Sie einfach die Oberfläche Ihrer Daumen sauber und trocken, dann setzen Sie den Flaschenstiefel langsam auf und drücken Sie die Luft heraus.

Es ist genau auf den Becherboden abgestimmt und fällt nicht leicht ab. Eine ausgezeichnete Wahl für Urlaubsgeschenke. Ideal zum verschenken: sie erhalten zwei silikonstiefel, eine für sich selbst und eine für Familie, outdoor, Zuhause, fitness, Freunde. Es ist das perfekte Edelstahl-Wasserflasche für Ihren aktiven Lebensstil.

Nicht in deutscher Sprache. Was sie erhalten: 2 transparente Stanley-Silikon-Stiefel, Willkommensanleitung evtl. Schützen sie ihre Wasserflaschen in Schule, Büro. Perfekte passform: unser stiefelhalter ist so konzipiert, dass er perfekt auf stanley Quincher Adventure 1, 2 l Becher mit Griff und Stanley IceFlow 567 ml und 850 ml passt auch für Flaschen mit 30 bis 680 ml. Perfekt für alle Sport- und Outdoor-Aktivitäten.
ZnačkaCoyuger #ad
Výška1.7
Délka3
Hmotnost0.18
Šířka3

2. OTTOCOLL

#ad

OTTOCOLL M 500 Premium hybridní lepidlo 310 ml kartuše C04 černá

#ad
OTTOCOLL #ad - Snáší přírodní kámen. Drží na vlhkých podkladech. Extrémně voděodolná. Elastické lepení.
ZnačkaOTTOCOLL #ad
VýrobceHermann Otto GmbH #ad
Číslo dílu3103404

3. Soudal

#ad

Transparentní, 290 ml, univerzální lepidlo, s klipovou tryskou, 12x Soudal Fix ALL Crystal

#ad
Soudal #ad - Aplikace těsnění a lepení ve stavebnictví · Těsnění a lepení v kovových konstrukcích. Beznapěťové strukturální lepení, pp, např. Mezi kovy, plasty kromě pe, ptfe a silikonu a tvrdých dřev.

Beznapěťové lepení/těsnění ve vagonu, vozidel, kontejneru, karoserií, stavbě lodí, karavanů a přístrojů · těsnění v klimatizaci a větrání · lepení skla v interiéru nepoužívat jako zasklívací tmel!. Trvale elastické · všechny materiály, podklady a podmínky · lze přímo natřít · vhodné pro vnitřní i venkovní použití · Vhodné pro potraviny · Odolné proti plísním · Bez rozpouštědel · Vyrovnává nerovnosti podkladu · Odolnost proti povětrnostním vlivům a stárnutí. Perfektní pro 100% transparentní, vysoce flexibilní lepení a spárování. Vpe: 12 kartuší po 290 ml.
ZnačkaSoudal #ad
VýrobceSoudal #ad
Číslo dílu111104

4. PCI

#ad

Pískově šedá, Silikon PCI Silcofug E tmel 310 ml 12

#ad
PCI #ad - Plus s velmi nízkými emisemi, GEV-EMICODE EC 1 Plus. Odolné vůči běžným domácím čisticím prostředkům a dezinfekčním prostředkům, spáry lze bez problémů čistit. Protahovací pohyby až 20 % šířky spár. Elastické, vyrovnává protahovací resp. Působí proti plísním, zabraňuje napadení houbami a plísněmi na tmelu. Odolné proti povětrnostním vlivům a uv záření, ideální pro použití v exteriéru, odolné vůči teplotám do + 165 °C.
ZnačkaPCI #ad
VýrobcePCI Augsburg GmbH #ad
Hmotnost8.82

5. Sika

#ad

Sika flex-221 odolný vůči povětrnostním vlivům silný tmel, 300 ml, černý, 3 sada s 5 tryskovými špičkami

#ad
Sika #ad - Výhody produktu: elastický; bez zápachu; odolné proti stárnutí a povětrnostním vlivům; nekorozivní. 5 kusů kartušových hrotů. Dlouhodobě testovaný, mnohostranně použitelný, stabilní 1K PU tmel. Sika flex 221 vykazuje široké spektrum přilnavosti a je vhodný pro elastické, trvanlivé, pevné utěsnění. Další výhody: lze přelakovat a brousit; schváleno pro potraviny; bez silikonu. 3 kartuše po 300 ml 1k pu tmelu; barva: černá; s celkem.
ZnačkaSika #ad
VýrobceSika #ad
Číslo dílu1389x3

6. OTTOSEAL

#ad

OTTOSEAL S100 Premium sanitární silikon 300 ml C04 černý

#ad
OTTOSEAL #ad - 1k silikonový tmel se sítí acetátu. Může vyvolat alergické reakce. Roztahovací a připojovací spáry v sanitární oblasti. Obsahuje 4, 5-dichlor-2-oktyl-2H-isothiazol-3-on. Velmi dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům, stárnutí a UV záření. Obsah: 300 ml.
ZnačkaOTTOSEAL #ad
VýrobceOtto Chemie #ad
Číslo díluHU-XI-195
ModelkaK11030-019

7. TFC Troll Factory

#ad

TFC silikonový kaučuk typ 1 – vysoce detailní tvarovací silikon 1 kg – 2 komponenty silikon pro výrobu silikonových forem nebo odlévání – optimální pro předměty do 30 cm

#ad
TFC Troll Factory #ad - Perfektní pro přesné tvarování v zubní technice a kreativních projektech. Robustní a s dlouhou životností: vysoce kvalitní materiál s tvrdostí Shore 18-20, vysokou odolností proti roztržení a flexibilitou.

Jednoduchá manipulace a účinnost: smíchejte komponenty v poměru 1:1 podle hmotnosti pro rychlé a bezproblémové zpracování. Ideální pro profesionální a hobby použití při výrobě modelů a forem. Vhodné pro tvarování originálních modelů z různých materiálů jako dřevo, kov nebo keramika. Jejich tvary zůstávají trvanlivé a tvarově stabilní. Přesné a detailní tvary: zachycuje nejjemnější detaily s rozmnožovacím rozsahem 2 mikrony. Iroké spektrum použití: ideální pro celou řadu projektů. Made in germany: záruka kvality s přísnými výrobními standardy, k dostání v různých velikostech od 0, 5 do 20 kg.
ZnačkaTFC Troll Factory #ad
VýrobceTFC Troll Factory #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluTFC4001
ModelkaTFC4001

8. Innotec

#ad

INNOTEC Adheseal 290 ml černý

#ad
Innotec #ad - Výrobek se hodí k lepení nebo utěsnění a nabízí bezvadnou přilnavost, dokonce i na tvrdých materiálech jako je kov, plast, guma a lepxi. Teplotní odolnost: -40 °c až +100 °c. Výrobek vytváří pokožku během krátké doby, rychle schne a zachovává působivou elasticitu. Adheseal neobsahuje rozpouštědla, takže lepení nebo utěsnění se nesráží, ani roztrhne. Velmi silná přilnavost 28 kg / cm² extrémně vysoké natažení při prasknutí 400 %. Adheseal je jedinečná, trvale elastická lepicí a těsnicí hmota na bázi MS-Polymeru.
ZnačkaInnotec #ad
Číslo dílu2423

9. Sika

#ad

Bez rozpouštědel a s minimálními emisemi, vhodné pro stavební materiály, Sikaflex 116 High Grab, stavební a montážní lepidlo s dobrou počáteční přilnavostí, 300 ml, Lepidlo, Sika

#ad
Sika #ad - Drží na mnoha podkladech: montážní lepidlo sika drží na mnoha různých stavebních obvyklých materiálech a slouží přitom např. Jako kovové lepidlo, lepidlo na kámen nebo lepidlo na dřevo.

Pro vnitřní i venkovní použití – díky speciální formulaci je sikaflex 116 High Grab vhodný pro vnitřní i venkovní použití, neobsahuje rozpouštědla, je bez zápachu a díky tomu velmi málo emisí. Bezprimerový: na mnoha podkladech lze toto extra silné montážní lepidlo použít bez základního nátěru a je tak okamžitě připraveno k použití a snadno se s ním manipuluje.

Navíc je certifikován podle emICODE EC1 a má tedy velmi nízké emise. Bezpečné – montážní lepidlo sikaflex 116 high grab neobsahuje isokyanáty a rozpouštědla. Silná přilnavost k zahájení – montážní lepidlo sika má dobrou předčasnou pevnost a drží i těžké součásti od začátku pevně na místě, většinou bez dodatečné fixace.
ZnačkaSika #ad
VýrobceSika #ad
Výška9.25
Délka0.24
Šířka0.24
Číslo dílu630698
Modelka630698

10. OTTOSEAL

#ad

Ottoseal C01 S100 sanitární silikon 300 ml bílý 21,13€/l vč. DPH

#ad
OTTOSEAL #ad - Prémiový silikon. Obzvláště hladký povrch. 1 silikonový tmel rTV s acetátem. Může vyvolat alergické reakce. Obsahuje 4, 5-dichlor-2-oktyl-2H-isothiazol-3-on. Jedinečná a optimální instalace. Velmi dobrá odolnost proti stárnutí a povětrnostním vlivům.
ZnačkaOTTOSEAL #ad
VýrobceOtto Chemie #ad
Číslo díluC01
ModelkaV11030-001