Top 10 VR Brille pc Gaming – 3D brýle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FIYAPOO

#ad

Děti a dospělí, režim modrého světla, ruční zařízení Android/iOS, dárek, HD, FIYAPOO VR brýle s headsetem 3D VR Glasses Brýle pro virtuální realitu, PC zábava pro displej 4.7-6.5

#ad
FIYAPOO #ad - Díky individuální konfiguraci samostatných čoček mohou uživatelé s až 600 dioptriemi odpovídajícím způsobem přizpůsobit vzdálenosti zornic. Komfortní design: naše brýle vr jsou dimenzovány pro maximální komfort. Vysoká kvalita a dlouhá životnost: naše brýle vr se vyznačují nepřekonatelnou kvalitou a odolností.

Ponořte se do realistického virtuálního prostředí díky rozsáhlým filmům a hraní. Vynikající potlačení hluku a silný basový výkon umožňují přesné umístění zvuku a úplný požitek při hraní nebo sledování videa včetně adaptéru pro zařízení s připojením 3, 5 mm. Irokoúhlý objektiv s nastavitelnou čočkou: naše brýle vr používají japonský optický pmma materiál na samostatných čočkách a kompaktní design zaostřovací oblasti, aby byla zajištěna viditelnost 100 stupňů, která se blíží přirozené lidské perspektivě. Hebká a ergonomická architektura zajišťuje příjemný tvar a lze ji bez námahy nosit po delší dobu, aniž by přitom způsobovala nepříjemnosti.

Hi-fi stereo sluchátka: naše vr hledí vybavená kvalitními stereo sluchátky a technologií 3d zvuku nabízejí vícerozměrný zvuk v kině. Ponořte se do virtuálních sfér a užívejte si vznešené dobrodružství. Užívejte si celé hodiny hravě nebo filmem bez jakýchkoli poruch. Navštivte tržiště s aplikacemi, nainstalujte vhodnou aplikaci VR, která je speciálně přizpůsobena vašemu smartphonu. Iroká kompatibilita: náhlavní soupravy vr hladce ladí se všemi telefony android a apple od 4, 6 palců.
ZnačkaFIYAPOO #ad
VýrobceFIYAPOO #ad
Výška8.27
Délka9.06
Šířka4.33
ModelkaVR2

2. FIYAPOO

#ad

Modré světlo, chytré telefony Android/iPhone, FIYAPOO VR brýle s headsetem 3D VR Glasses brýle pro virtuální realitu, HD, dárek, děti a dospělé, PC Gaming pro 4,7 – 6,6 palců

#ad
FIYAPOO #ad - Vysoká kvalita a dlouhá životnost: naše brýle vr se vyznačují prvotřídním zpracováním a dlouhodobým výkonem. Byla pečlivě vyvinuta a testována, aby byla zaručena prodloužená životnost. Měkké polstrování zajišťuje uvolněný tvar a minimalizuje zatížení.

Iroká kompatibilita: tyto vr brýle jsou kompatibilní se všemi smartphony android a ios od 4, vzdálenost zornic a vzdálenost čoček, 6 palců. Zavazujeme se, že vám nabízíme optimální řešení. Nasaďte si brýle a kalibrujte hlavový popruh, 7 do 6, abyste si mohli užívat prvotřídní 3D zážitek. Vychutnejte si bezstarostné hodiny multimediální zábavy a ponoření bez stresu bez nepříjemností. Dopřejte si dech beroucí vizuální dojem a pohlcující zážitek – vše z pohodlí vašeho domova.

Hi-fi stereo sluchátka: naše brýle vr vybavené kvalitními hi-fi stereo sluchátky a 3d audio technologií nabízejí trojrozměrný realistický zvukový zážitek. Ponořte se do virtuálních světů díky působivým videím a hrám. Díky individuálnímu nastavení vzdálenosti mezi zornicemi mohou různé čočky podle potřeby přizpůsobit až 600 dioptrií. Přejděte do app store a vyhledejte "VR" a nainstalujte aplikaci pro váš přístroj. Ponořte se do virtuálních světů a užívejte si fenomenální zážitky.
ZnačkaFIYAPOO #ad
VýrobceFIYAPOO #ad
Výška9.06
Délka8.27
Šířka4.33
ModelkaVR2
Záruka1

3. DESTEK

#ad

Ochrana očí HD protimodré světlo s dotykovým tlačítkem, brýle pro virtuální realitu pro iPhone Samsung Android 4,7-6,8 palců, DESTEK VR brýle mobil

#ad
DESTEK #ad - Destek vr headset zajistí, kde se právě nacházíte. Podporuje smartphony s displejem 4, pro samsung s22/s21/s20/s10e/s10 plus/s9 plus plus plus s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/a50 telefon do 4, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm D x Š x V, 8 palců s gyro, 7-6, 7 – 6, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/xs max/xr/x/xs, 8, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra .

Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, hry, snadná obsluha, videa, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, naskenujte kód, nejlepší dárek pro dárky, vzdělávání atd. Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, abyste zjistili, zda je pro lidi vůbec možný život.

Vzdálenost zornic lze nastavit, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, je možné i nošení brýlí. Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, bez ohledu na to, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem. Elenka je nastavitelná, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos. Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

4. DESTEK

#ad

Náhlavní souprava pro virtuální realitu s Bluetooth ovladačem pro iPhone & Android 4,7-6,8", DESTEK V5 VR brýle pro mobilní telefon, ochrana očí HD 110° FOV proti modrému světlu

#ad
DESTEK #ad - Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění. Vzdálenost zornic lze nastavit, je možné i nošení brýlí. Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, abyste zjistili, zda je pro lidi vůbec možný život.

Elenka je nastavitelná, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos. Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, nejlepší dárek pro dárky, snadná obsluha, hry, videa, naskenujte kód, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, vzdělávání atd. Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, bez ohledu na to, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem.

Destek vr headset zajistí, kde se právě nacházíte. Podporuje smartphony s displejem 4, 8 palců s gyro, 7-6, pro samsung galaxy s22/s21/s20/s10e/s10e. Plus/s9 plus/s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/a50/s21 ultra telefon do 4, 8, jako pro iphone 15/14/13/12/11/pro/max/mini/xs max/xr/x/xs, 7-6, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm D x Š x V, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro Samsung Galaxy S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

5. Nalezuns

#ad

Nastavitelný polštář z pásu VR pro větší komfort pro filmy a hry, headset s LED podsvícením, 8000mAh akumulátor 3D VR brýle 110° FOV příslušenství PC, Nalezuns VR brýle VR Headset pc

#ad
Nalezuns #ad - Nová verze led podsvícení baterie 8000 mah ———vyvinuto speciálně pro meta o&q 2, aniž byste museli odstranit čelenku, 8000mah baterie. Perfektně řeší problém stlačování obličeje a snížení tlaku na hlavě. Vyrovnává ponoření a jasnost vidění, zatímco vám nabízí vynikající zobrazení virtuální reality pro sledování 360° videí.

Nastavitelný design bočních popruhů vám umožňuje vidět zprávy nebo zprávy, s barevným LED podsvícením a 6 barevně odstupňovanými dechovými světly, abyste mohli telefon zodpovídat. Perfektní dárek pro přátele a děti——lehký design pro snadnou přenosnost a skladování, aby se ponořili do svého živého světa virtuální reality. Pozvěte svou rodinu a přátele, můžete se na nás obrátit. Indikátor napájení jedním tlačítkem. Ergonomický design čelenky——bezpečnostní polstrování na části, která se dotýká obličeje, můžete svůj o&q 2 lehce vyklopit, abyste mohli sledovat své okolí, aniž byste museli pásek sundat.

Udělejte si během hry příjemnější a příjemnější. Díky zornému poli 110° se budete cítit jako skutečný horolezec a ne jako pouhý divák nebo divák. Nepřetržitý 3d zážitek——ponoření do vr hry/filmy/videa. Snadno nastavitelná úzkost—— o&q 2 elite strap je vyroben z kvalitního abs + pc plastu, ať už se jedná o dítě nebo větší hlavu, který vykazuje lepší tvrdost a tuhost a výrazně snižuje riziko zlomení, perfektně sedí.
ZnačkaNalezuns #ad
VýrobceNalezuns #ad
Záruka2

6. DESTEK

#ad

Bílé, 3D brýle ochrana očí 110° FOV HD protimodré čočky VR brýle pro iPhone Samsung Android 4,7-6,8 palce, DESTEK V5 VR brýle pro mobilní telefon

#ad
DESTEK #ad - Pohodlné nošení a snadné nastavení – obličejové polstrování z měkké kůže zajišťuje příjemný pocit na kůži a umožní vám vypadat déle bez podráždění. Destek vr headset zajistí, kde se právě nacházíte. Podporuje smartphony s displejem 4, 8 palců s gyro, 7-6, velikost telefonu je pod 163 x 83 x 10 mm d x Š x v, pro samsung s22/s21/s20/s10e/s10 plus/s9 plus plus plus s8/s8 plus/note 10/note 10/note 10/9/8/0e/a50 telefon do 4, 7 – 6, 8, jako pro iPhone 15/14/13/12/11/Pro/Max/Mini/Xs Max/XR/X/Xs, 8 palců obrazovka s gyro*v*N* není vhodný pro S23 Ultra/S22 Ultra/S20 Ultra .

Elenka je nastavitelná, aby bylo dosaženo co nejjasnějšího vidění, aby se snížil tlak na vaši hlavu a nos. Hd čočky chráněné před očima - čočky chráněné očima s nesrovnatelnou jasností dělají z vr filmů vizuální zážitek, že máte vždy nejlepší místo ve svém soukromém kině, bez ohledu na to, srovnatelný se světoznámým 3D obřím kinem.

Více zábavy při hraní s dotykovým tlačítkem – létejte přes moře a mnoho terénů v různých úrovních obtížnosti; vyhněte se všem protivníkům nebo je jednoduše zničte, abyste překonali rekord; splňte misi prohlédnout opuštěnou planetu, abyste zjistili, zda je pro lidi vůbec možný život. Bezplatné balení dárkového boxu: cool a kvalitní přebal, naskenujte kód, hry, nejlepší dárek pro dárky, abyste otevřeli rozhraní pro stažení aplikace, videa, snadná obsluha, vzdělávání atd. Vzdálenost zornic lze nastavit, je možné i nošení brýlí.
ZnačkaDESTEK #ad
VýrobceSHENZHEN XINLIANYOUPIN TECHNOLOGY CO.,LIMITED #ad
Záruka1

7. VR SHYIEON

#ad

Děti, Android, vánoční dárek, HD protimodré světlo, VR brýle pro virtuální realitu, dospělí, VR brýle mobil, VR brýle pro chytré telefony iPhone

#ad
VR SHYIEON #ad - Přední strana je lepená pro vynikající odvod tepla a vysokou prodyšnost, aniž by hrozilo, nastavitelná délka a přiléhá těsně na hlavě, kterým je náhlavní souprava připevněna k hlavě, takže teplo může při telefonování unikat zevnitř, je elastická, pohled se nezamlží a ani po delším používání se nebudete cítit dusno.

Pokud potřebujete produkt po obdržení balíku vrátit nebo vyměnit, obraťte se prosím ihned e-mailem na adresu CHUANGYI DE, vyřešíme za vás všechny problémy po prodeji a zaručujeme vaši 100% spokojenost! Sluchátka mají 42mm ovladače s velkým průměrem pro realistickou kvalitu zvuku, která živě reprodukuje kroky, záběry a zvuky nástrojů z filmů. Hel sluchátek lze nastavit nahoru/dolů/dopředu/dozadu/doleva/doprava, abyste pro vás našli ten nejlepší úhel! Zákaznická službabrýle vr na mobilní telefon virtuální realita brýle jsou smyslové produkty a každý se cítí jinak. Nastavitelný úhel sluchátekjednoduše zapojte 3, 5mm stereo mini konektor hlavního přístroje do zdířky pro sluchátka na brýlích pro snadné spojení.

Vr brýle s tlačítkem odpovědináš kryt brýlí vr je vybaven ovládacím tlačítkem! vše můžete ovládat přímo z brýlí vr, přijímání hovorů a mnoho dalšího. Pohodlné nošení a vynikající odvod tepla brýle pro mobilní telefon. Emínek z umělé kůže, že sklouzne nebo spadne. Kromě toho je nastavitelná ohnisková vzdálenost a vzdálenost zornic brýlí, takže je lze používat bez brýlí, a také lidé se špatným zrakem si mohou užívat komfortní zážitek ze sledování pouze s brýlemi pro lidi s krátkozrakostí až 600 stupňů.
ZnačkaVR SHYIEON #ad
VýrobceShan xi chuang yi dian zi ke ji you xian gong si #ad
Výška3.94
Délka8.66
Hmotnost0.88
Šířka7.48
ModelkaCasque VR
Záruka0.3

8. Heromask

#ad

Brýle VR, Heromask Profesionální brýle pro virtuální realitu + bezplatný průvodce virtuální realitou. S Bluetooth ovladačem a látkovým povrchem. Kompatibilní s Android a iPhone, 3D brýle

#ad
Heromask #ad - Herní tlačítko integrované mechanické tlačítko pro maximální výkon / maximální zábavu při vašich oblíbených hrách. Bezpečné nakupování! Technická podpora → všechna zařízení iphone od verze 6s jsou kompatibilní s virtuální realitou.

Ideální pro vr hry, 360stupňová videa a neuvěřitelné zážitky, které si můžete užívat s celou rodinou. Pokud máte zařízení android nebo starší iphone, pak to závisí na několika faktorech! Jednoduše napište zprávu na naši podporu WhatsApp a my to hned zkontrolujeme. Interpupilární přizpůsobení trojité mezipupilární přizpůsobení pro perfektní požitek ze vidění a maximální kvalitu.

Přístroj můžete používat také společně se svými korekčními nebo korekčními brýlemi, abyste při zážitku neunikli žádný detail. Heromask pro profesionální brýle pro virtuální realitu se zušlechtěnou látkou. Herní průvodce obsahuje našeho bezplatného průvodce hrami, videem a zážitky z VR a našeho průvodce špičkovými hrami Heromask český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaHeromask #ad
VýrobceHeromask #ad
Hmotnost0.73
Číslo díluHM-PG002
ModelkaHM-PG002

9. FIYAPOO

#ad

FIYAPOO VR Brille mit Kopfhörern Virtual Reality Headset 3D VR Headset Brille für 3D Filme Videospiele Kompatibel mit 4,7-6,6 Zoll iPhone Android Smartphones

#ad
FIYAPOO #ad - Die maske aus weichem und atmungsaktivem PU-Leder ist leicht zu reinigen und angenehm zu tragen. Unser 3d-sichtfeld lässt Sie sich wie ein echter Surfer fühlen, nicht als Zuschauer. Vr-3d-kopfhörer-anzeige: bleiben sie am meer und beobachten sie das meerwasser; stellen sie sich vor, dass der wind durch ihr Gesicht weht. Doppelte unabhängige einstellung, unterstützt Menschen mit Kurzsichtigkeit unter 600 und passt den geeigneten Pupillenabstand an.

Breite kompatibilität: die vr-ohrhörer können mit allen android- und apple-smartphones von 4, um den besten 3d-anzeigeeffekt zu erzielen, 7 Zoll bis 6, installieren Sie es auf Ihrem Telefon, PD & OD, tragen Sie Vr-Kopfhörer und passen Sie das Kopfband an, 53 Zoll kompatibel sein. Suchen sie nach "vr" im app store, Sie können den Spaß von VR-Videos und Spielen erleben. Es wird ihnen die beste Erfahrung bringen. Hi-fi-stereo-kopfhörer: ausgestattet mit hochwertigen stereo-kopfhörern und 3d-sound-phasen-technologie, was Ihnen ein wirklich immersives Erlebnis beim Spielen und Ansehen von Filmen gibt nur Geräte mit 3, die Position nach Ton zu unterscheiden, bietet ein immersives dreidimensionales Hörerlebnis, gute Geräuschisolierung und widerstandsfähige Bässe ermöglichen es Ihnen, 5 mm Klinke unterstützt.

Es gleicht das eintauchen und die klarheit des Sehvermögens aus und bietet gleichzeitig den besten Blick auf die virtuelle Realität zum Ansehen von 360-Grad-Videos. Einstellbares objektiv mit weitem betrachtungswinkel: verwendung von japanischen PMMA SLR optischen Materialien und kurzem Fokus Design, 100 Betrachtungswinkel näher am tatsächlichen Betrachtungswinkel des menschlichen Auges. Komfortables design: verstellbare t-förmige riemen und kopfhörer, geeignet für eine Vielzahl von Köpfen, wird nicht anstrengend für eine lange Zeit zu tragen.
ZnačkaFIYAPOO #ad
VýrobceFIYAPOO #ad
Výška9.06
Délka8.27
Šířka4.33
Číslo díluFY-02
ModelkaVR2

10. LONGLU

#ad

Mit kabellosen Kopfhörern, LONGLU VR-Brille für iPhone und Android-Handys, für Imax-Filme und Spiele mit einer Fernbedienung weiß, 3D-Brille für Virtuelle Realität

#ad
LONGLU #ad - In bezug auf gewicht und Volumen verwenden wir ultraleichte Materialien und ein faltbares einziehbares Kopfhörer-Design. Der qr-code auf dem vr ist das produkthandbuch. Se/6 active/prime, note 10+/10/9/8, BLU Advance 5. 2/a4/r2 plus/vivo go/dash xl x8, 2 zoll 6, google Pixel 5/4/3/2 XL 4A usw.

Es ist nicht kompatibel mit Nintendo, PS4, wir werden Ihnen helfen, das Problem schnell zu lösen. KompatibilitÄt die 3d vr-brille ist kompatibel mit ios/android handys von 4, wie iphone 15/14/13/12/11 pro/xs/xr/x/10/8, 5 zoll vollbildschirm, lg g8 thinq k51 g5/6/7/8, a10e/a20/a51/a32/a52/a7/a9/j7, 7 bis 6, v2. Stylisch und komfortabel in bezug auf das material verwenden wir hautfreundliches pu-leder, das sowohl modisch als auch elegant ist, das eine bessere Atmungsaktivität und einen angenehmen Tragekomfort bietet.

Einfach zu verwenden und faltbar dieses virtual-reality-headset ist kleiner als sie denken, so dass es einfach zu bedienen ist. Hinweis 1. Darüber hinaus ist es über bluetooth verbunden, 2 x 4, jederzeit vollständig in die virtuelle Realität eintauchen und den atemberaubenden 3D-Effekt genießen. Die fernbedienung ist ein Geschenk. Gleichzeitig machen sie sich keine Sorgen, aber keine Sorge, zögern Sie nicht, uns zu kontaktieren, all dies ist am Wohnmobil erreichbar. Das beste geschenk fÜr kinder, freunde und familie.
ZnačkaLONGLU #ad
VýrobceLONGLU #ad
Výška4.72
Délka5.51
Hmotnost0.77
Šířka7.09
Záruka0.3