Top 10 tanto Messer Japan – Lovecké nože s pevnou čepelí

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Zetterrank

#ad

Zetterrank 2-in-1 Jagdmesser Doppelmesser,Outdoor Messer mit Scheide,Tanto Messer Legal Deutschland,Japanisches Camping Messer.

#ad
Zetterrank #ad - Das jagdmesser besteht aus zwei Messern. Der holzgriff ist auch die Scheide. Das spezielle doppelmesserdesign eignet sich für Männer als Geschenk. Diese tanto messer ist 12 cm Lang, Legal Deutschland. Wir garantieren:Nicht zufrieden mit einer vollständigen Rückerstattung.
ZnačkaZetterrank #ad
VýrobceZetterrank #ad
Hmotnost0.46
ModelkaZETTER-S

2. DRGSKL

#ad

Ostrý lovecký nůž v džungli s kydexovým pouzdrem, pro muže, turistiku, černý, outdoorový nůž na kempování, dárky, Vánoce, DRGSKL Recon Tanto nůž

#ad
DRGSKL #ad - Razor sharp blade – každý nůž recon tanto s dlouhou životností je ručně vyráběn zkušenými kováři. Noste spolehlivého outdoorového partnera a vychutnejte si krásu a zábavu přírody. Díky geometrickému hrotu je v divočině ještě praktičtější. Každý drgskl tanto nůž je před odesláním podroben přísným testům.

Epel ve tvaru v 15° minimalizuje řezný odpor a snadno řeže potraviny nebo lana. Ergonomická rukojeť – ergonomická rukojeť má nárazník a zvýšený ocas, pohodlně a bezpečně drží a používá. Multifunkční pouzdro – toto přenosné a lehké pouzdro na nože kydex se dodává s celkem čtyřmi díly příslušenství, včetně kompasu a klipu na záda. Estihranné protiskluzové částice na povrchu zajišťují, že tento outdoorový nůž pevně padne do ruky, i když jsou ruce mokré nebo v rukavici.

Spolehlivý outdoorový partner – jako lovecký nůž bushcraft zvládne bez problémů nejen krájení masa, zeleniny a ovoce, ale také řezání lan, sekání dřeva atd. Nápad na dárek – jako profesionální výrobce nožů se firma drgskl snaží neustále zlepšovat kvalitu svých nožů. Při kempování, turistice nebo jiných outdoorových aktivitách se můžete s tímto nožem pro přežití rozloučit s chladem a tmou. Bude to překvapivý dárek pro outdoorové nadšence k narozeninám, Vánocům a dalším.
ZnačkaDRGSKL #ad
VýrobceDRGSKL #ad
Hmotnost0.71
Číslo díluKnife03-Black

3. BFYLIN

#ad

59-60HRC pevná čepel nůž na kempování D2 ocelový nůž, BFYLIN Survival nůž lovecký nůž ostrý tanto nůž D2 japonský ocelový outdoorový nůž

#ad
BFYLIN #ad - Ideální dárek ať už k narozeninám nebo k vánocům, nůž na přežití je perfektním překvapením pro každého ambiciózního outdoorového fanouška a zaručeně rozbuší srdce mužů. Pevná čepel je od špičky až po konec rukojeti v jednom kusu o tloušťce 4 mm, což noži na opasek propůjčuje mimořádnou robustnost a dlouhou životnost.

Outdoorový nůž se perfektně hodí pro různé úkoly. Ať už jste kempování, turistika, nůž na jízdy by vám pomohl a přinese vám výjimečný dobrodružný zážitek. Kromě bodání a krájení je vhodný také pro choulostivé úkoly, jako je zpracování masa, dobrodružství nebo lov, čištění ryb a dokonce i stahování zvířat.

Full tang: tento outdoorový nůž má tvrdost 60 hrc. Nůž z oceli d2, který byl několika procesy jemně broušen na tvrdost 60 hrc. Nůž je japonský krátký nůž, celková délka činí 25, rukojeť a pochva z ebenového dřeva, velmi pěkný vzhled, integrovaná struktura, také ostrý lovecký nůž, 5 cm. Díky jednodílnému designu můžete tento lovecký nůž používat, aniž byste se museli obávat, že se čepel zlomí.
ZnačkaBFYLIN #ad
VýrobceBFYLIN #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluOutdoor Messer

4. NedFoss

#ad

59–60HRC, extra ostrý, japonský lovecký nůž ostrý, NedFoss tanto nůž SONGTIAN, D2 nůž tanto s pochvou

#ad
NedFoss #ad - Pokud nejste spokojeni s nožem, jsme vždy k dispozici e-mailem. NaŠe zÁruka: nabízíme výměnu nebo záruku vrácení peněz. E-mailem, faxem nebo poštou. Potřebujeme kopii tvého občanského průkazu, skenováním, řidičského průkazu apod.

Tento výrobek se prodává pouze dospělým. Materiál čepele: ocel d2 / tloušťka čepele: cca 4, 5 mm / rukojeť: cca délka 12 cm / délka čepele: cca 14 cm / celková délka: cca 26 cm / hmotnost: cca 264 g. Epel tohoto nože songtian tanto je ocel d2, tvrdost je 59 – 60HRC, velmi ostrá, velmi robustní a s dlouhou životností.

Dbáme na to, který jste zakoupili, aby byla situace vyřešena a všechny dotazy byly co nejdříve zodpovězeny. Songtian tanto nůž je japonský krátký nůž, integrovaná struktura, velmi pěkný vzhled, také ostrý lovecký nůž, rukojeť a pochva z ebenového dřeva, celková délka činí 26 cm.
ZnačkaNedFoss #ad
VýrobceNedFoss #ad
Výška0.79
Délka10.24
Hmotnost0.58
Šířka1.18

5. DRACHENADER

#ad

Zavírací nůž, úzký japonský kapesní nůž Gentleman's Knife, MECHANIC-RAINBOW-TANTO, DRACHENADER Kapesní nůž Tanto rainbow, jednoruční nůž s klipem a koženým pouzdrem

#ad
DRACHENADER #ad - Přesná čepel z oceli 5cr13mov: tento zavírací nůž tanto má čepel z kvalitní oceli 5cr13Mov, která je známá svou robustností a ostrostí. Bezpečný linkový zámek: spolehlivá technologie liner-lock zajišťuje bezpečné uzamčení čepele nože během používání, což zajišťuje vaši bezpečnost.

Elegantní jednoruční ovládání: tento outdoorový nůž tanto má jednoruční mechanismus, který umožňuje rychlé uvolnění čepele a lze ji stejně snadno uzavřít pouze jednou rukou. Kompaktní velikost: s působivou celkovou délkou 20, 8 cm v otevřeném stavu a kompaktní složenou velikostí pouze 12 cm x 1, 3 cm x 1 cm se tento zavírací nůž slim tanto snadno vejde do vaší tašky.

Absolutně vhodný pro každý den: díky tomuto jednoručnímu noži tanto kompaktní velikosti, jednoduché jednoruční ovládání a integrovanému koncovce pro zničení skla v případě nouze je ideálním společníkem pro všechny, kteří potřebují všestranný malý kapesní nůž pro každodenní úkoly.
ZnačkaDRACHENADER #ad
VýrobceDRACHENADER #ad
Hmotnost0.19
Číslo díluMECHANIC-RAINBOW-TANTO
ModelkaMECHANIC-RAINBOW-TANTO

6. KOSxBO

#ad

Tanto nůž ČERNÝ Samurai Edition – 35 cm malý ninja meč s čepelí z ušlechtilé oceli katana samurajský meč s pouzdrem na nůž

#ad
KOSxBO #ad - Pokud byste z jakéhokoli důvodu nebyli spokojeni, vrátíme Vám peníze. Malý meč ninja je skutečnou nutností pro každého milovníka nožů a upoutá pozornost ve vaší vitríně sword. Taška. Outdoorový nůž tanto čepel má celkovou délku 35 cm // délka čepele 21 cm // šířka čepele 2, 7 cm // tloušťka čepele 4 mm // čepel z ušlechtilé oceli 440 a hmotnost cca 278 g.

Perfektní nůž pro přežití. Epel byla navíc potažena vrstvou černé vrstvy, která má antikorozní vlastnosti. Pouzdro je vyrobeno z velmi robustního nylonu a má zesílené švy. Samurai edition sword má čepel z ušlechtilé oceli 440 tanto s dlouhou životností a masivní konstrukci Full Tang. Rozsah dodávky: 1 x Tanto nůž vč. Těžce ostrá pravá rukojeť je ovinutá silnou šňůrkou, která zajišťuje optimální a pohodlné držení.

Vizuálně byl nůž výrazně vylepšen zlatou příčnou tyčí, která kromě své estetické hodnoty také zabraňuje tomu, aby se čepel posunula směrem ruky. Pokud by něco nebylo v pořádku, pomůže vám náš přátelský zákaznický servis. Tento outdoorový nůž ideálně doplní vaše příslušenství Ninja a bude v režimu Swords and more Mode. Který propůjčuje outdoorovému noži velkou odolnost proti možnému poškození.
ZnačkaKOSxBO #ad
VýrobceKOSxBO® #ad
Hmotnost0.61

7. Omesio

#ad

Survival nůž Full Tang 420 Steel Stonewashed pevná čepel lovecký nůž, Omesio Tanto Outdoor nůž s pochvou Kydex, pohodlná rukojeť G10 černá

#ad
Omesio #ad - Plášť lze nosit vertikálně nebo horizontálně, takže se jedná o flexibilní způsob nošení. Fyzikální podpora: jedná se o kompletní nůž s jedním koncem rukojeti, který lze použít jako rozbíjení skla pro rozbití okna v případě nouze.

Výběr materiálu rukojeti: rukojeť je vyrobena z G10, lehkého a odolného materiálu, který nabízí příjemné uchopení. Zářezy na rukojeti nože zajišťují dodatečnou kontrolu a přesnost při používání. Ideální také jako dárek pro kamaráda z přírody. Jako outdoorový dárek a sběratelský kousek: nejen dobře vypadá, ale také působivá síla.

Kydexscheide druhÉ generace: ta je dodávána s kydexovým pouzdrem, které je vybaveno karabinou na opasek. Design nože: Čepel je vyrobena v tanto stylu a má rustikální vzhled mytí kamene. Nože tanto jsou velmi ostré a mají vysoký řezný výkon, takže je lze snadno řezat širokou paletou materiálů.
ZnačkaOmesio #ad
VýrobceOmesio #ad
Hmotnost0.69
Číslo díluKNIFE-LD-MANGSHE
ModelkaMango G10

8. AUBEY

#ad

Jednoruční nůž s pinball, damašková ocel tanto zavírací nůž, damaškový nůž japonský styl, AUBEY Damaškový kapesní nůž, černý

#ad
AUBEY #ad - Rukojeť z hliníkové slitiny – lehká a odolná proti opotřebení. Rukojeť je 12, 5 cm dlouhá. 30denní záruka vrácení peněz na naše damaškové kapesní nože. 67 vrstev damaškové sendvičové oceli s tvrdostí 60 hrC. Epel zavíracího nože aubey Damašku je 8, 5 cm dlouhá. Damaškový zavírací nůž je dodáván s Liner Lock, sponou na opasek a otvorem pro šňůrku. Damaškový kapesní nůž lze otevřít a zavřít jednou rukou – buď levou nebo pravou rukou.
ZnačkaAUBEY #ad
VýrobceAUBEY #ad
Výška0.2
Délka8.46
Hmotnost0.26
Šířka0.34

9. Promithi

#ad

Promithi Pevný nůž D2 Stehlen Japanese Outdoor, kempinkový nůž, 60hrc vakuové tepelné ošetření

#ad
Promithi #ad - Povrchová úprava: zrcadlový efekt. Ze samokované oceli d2, rukojeť s ebenovým pláštěm a rovnoměrnou strukturou, integrované do rukojeti, tepelně ošetřeno ve vakuu, vysoké náklady na těžký samurajský styl. Materiál rukojeti: importované ebenové dřevo, pouzdro: ebenové dřevo. Celková délka: 22, 8 cm, 8 cm, délka čepele: 9, Šířka čepele: 2, tloušťka čepele: 4 mm, 5 cm. Ocel: d2, tvrdost: 58-60 tepelné ošetření vakuem.
ZnačkaPromithi #ad
VýrobcePromithi #ad
Hmotnost0.82

10. 57 SPECIAL REPLICAS

#ad

Otvírák dopisů v japonském tvaru tanto se stojanem Mini Katana meč pravý kov ostré SW-1811BK 24 cm

#ad
57 SPECIAL REPLICAS #ad - Historický samurajský meč mini katana – tento model katana meče je napodoben historickými vzory. Tento meč katana ve tvaru otvíráku na dopisy ozdobí každou sbírku nebo je skvělým nápadem na dárek pro milovaného člověka nebo pro sebe.

Hmotnost čepele: cca 50 gramů, šířka čepele: cca 1, vaginální hmotnost: 30 gramů. Otvírák na dopisy tanto celková 24, 13 cm, čepele z ušlechtilé oceli q235, vysoce leštěná čepel ve tvaru japonského tanta, 24 cm, délka čepele: cca 15, spodní kování z kovu, dřevěná rukojeť s bavlněným pletivem, pochva – Saya z lakovaného dřeva se šalvějovým pletivem z bavlny. Jednoduchá a intuitivní instalace. Tloušťka čepele na rukojeti: cca 2 mm, 3 cm.

Ostrý otvírák na dopisy v japonském tanto tvaru se stojánkem, zajímavý nápad na dárek pro vaše blízké nebo pro vás. Včetně prezentačního stojanu z překližky. Hmotnost s pochvou: cca 70 gramů. Tento samurajský meč byl vyroben podle japonské tradice. Perfektní pro psací stůl. Dodá každému interiéru historický charakter. Výška stojanu na meče: cca 7 cm, vzdálenost vidlic: cca 12 cm.
Značka57 SPECIAL REPLICAS #ad
Výrobce57 SPECIALREPLICAS #ad
Záruka2 roky