Top 10 SOGGLE Skibrillen Schutz – Lyžařské brýle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GOGGLESOC

#ad

Vícebarevné, jednotná velikost, GOGGLESOC Lyžařské brýle 7Th Heaven

#ad
GOGGLESOC #ad - Jednoduše se obléká, jednoduše se svléká. Istí a chrání vaše kvalitní brýle. Lze prát v pračce s podobnými barvami.
ZnačkaGOGGLESOC #ad
Výrobcegogglesoc #ad
Výška0.24
Délka7.48
Hmotnost0.05
Šířka4.33
Číslo díluGOG-A095
Modelka2004513
ZárukaŽádné

2. Powderhound Products

#ad

Schutz vor Kratzern und Staub für Reisen und Apres Tropic Like its Hot, Powderhound Products Ski-Snowboard-Schutzbrille

#ad
Powderhound Products #ad - Ein muss für Schutzbrillen. Ideal für reisen und après, um dauerhafte Schäden an Ihrem Objektiv zu verhindern. Keine Montage erforderlich. Nützlich, um schnee und Eis wegzuwischen, damit Sie den Fellpfleger Bombieren können. Hochwertige mikrofaser, 10 % elasthan, 90 % Polyester, passend für jede Brillengröße.
ZnačkaPowderhound Products #ad
Výška4
Délka7.5
Šířka0.12

3. GOGGLESOC

#ad

Jednotná velikost, GOGGLESOC Lyžařské brýle 7Th Heaven, vícebarevné

#ad
GOGGLESOC #ad - Snadné oblékání. Istí a chrání vaše kvalitní brýle. Lze prát v pračce s podobnými barvami.
ZnačkaGOGGLESOC #ad
Výrobcegogglesoc #ad
Výška0.24
Délka7.48
Hmotnost0.04
Šířka4.33
Číslo díluGOG-A093
Modelka2004502
ZárukaŽádné

4. GOGGLESOC

#ad

Jednotná velikost, vícebarevné, GOGGLESOC Lyžařské brýle 7Th Heaven

#ad
GOGGLESOC #ad - Lze prát v pračce s podobnými barvami. Istí a chrání vaše kvalitní brýle. Snadné oblékání.
ZnačkaGOGGLESOC #ad
Výrobcegogglesoc #ad
Výška0.24
Délka7.48
Hmotnost0.05
Šířka4.33
Číslo díluGOG-A138
Modelka2004508
ZárukaŽádné

5. GOGGLESOC

#ad

Jednotná velikost, GOGGLESOC Lyžařské brýle 7Th Heaven, vícebarevné

#ad
GOGGLESOC #ad - Tkanina z mikrovlákna je elastická a hodí se k čištění všech skel brýlí. Použijte jej k čištění a ochraně. Jednoduše se nasazuje, jednoduše se.
ZnačkaGOGGLESOC #ad
Výrobcegogglesoc #ad
Výška0.24
Délka7.48
Hmotnost0.05
Šířka4.33
Číslo díluGOG-A103
Modelka2004501
ZárukaŽádné

6. GOGGLESOC

#ad

GOGGLESOC 7Th Heaven Skibrillen Mehrfarbig Einheitsgröße

#ad
GOGGLESOC #ad - Reinigt und schützt Ihre hochwertige Brille. Einfach anzuziehen. Maschinenwaschbar mit ähnlichen Farben. Hohe qualität.
ZnačkaGOGGLESOC #ad
Výrobcegogglesoc #ad
Výška0.1
Délka7.1
Hmotnost0.04
Šířka4
Číslo dílu2004519
Modelka2004519
ZárukaKein

7. NAKED Optics

#ad

Lyžařské brýle od Naked Optics, s magnetickým systémem, pánské/dámské snowboardové brýle, zrcadlové

#ad
NAKED Optics #ad - Naše lyžařské brýle mají moderní bezrámový design a jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Brýle se hodí pro většinu přileb a lze je bez problému nosit celý den. Hodí se perfektně jak pro volnou jízdu v čerstvém prašanu, tak pro předvádění se v lyžařském baru.

Lyžařské brýle pro jakékoliv počasí a sněhové podmínky. Bezpečnost ‒ 100% uv ochrana očí, nylonový popruh se silikonovým proužkem, dvojitý polykarbonát odolný proti rozbití PC, který zabraňuje proklouznutí popruhu na helmě. Magnetická výměnná skla – již není nutné složitě otevírat brýle pro výměnu skel. Výměna skla se provádí jednoduše zvednutím magnetického skla a umístěním nového. Výměna trvá jen pár sekund. Je jedno, zda zrovna volně jezdíte, snowboardujete nebo sáňkujete. Kompatibilní s přilbami ‒ lyžařské a snowboardové brýle naked optics jsou kompatibilní se všemi běžnými přilbami a přizpůsobují se tváři pružným rámem.

Třívrstvá pěna s fleece podšívkou poskytuje pohodlí a příjemný pocit při nošení. Díky nastavitelným popruhům jsou tyto brýle pro každého, bez ohledu na věk či velikost hlavy. Velká odolnost ‒ zrcadlové dvojité čočky jsou opatřeny protizamlžovacím povrchem, aby se zabránilo zamlžování brýlí. Vnější čočky jsou zrcadlové a mají zušlechtěnou povrchovou úpravu proti poškrábání.
ZnačkaNAKED Optics #ad
VýrobceNAKED Optics #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluGO05mi

8. Soggle

#ad

Soggle Lyžařské brýle ochranný potah z mikrovlákna one size, barva: Pictures Norway

#ad
Soggle #ad - S připevněným štítkem lze soGGLE jednou rukou nasadit nebo stáhnout na brýle. Soggle je vhodné pro všechny běžné velikosti lyžařských brýlí one size fits it all.

Soggle je ochrana lyžařských brýlí z mikrovlákna, které lze současně použít jako hadřík na čištění brýlí. Tento problém vyřeší soggle zcela jednoduchým způsobem a nabízí přitom ještě výrazné přidané hodnoty. Kromě ochrany brýlí je soggle také hadřík na čištění brýlí z mikrovlákna a stává se především viditelným vyjádřením individuálního stylu. Nejméně lyžařů má chuť lyžařské brýle vždy správně sbalit a řádně je uklidit. Který lyžař nezná problém s poškrábanými lyžařskými brýlemi? sotva si helmu sundáte, ale i brýle jsou poškrábané – při obědě, při après-Sski nebo také při přepravě.
ZnačkaSoggle #ad
VýrobceSoggle #ad

9. SOGGLE

#ad

Barva: pictures full moon, SOGGLE Lyžařské brýle ochranný potah z mikrovlákna one size

#ad
SOGGLE #ad - S připevněnou etiketou lze SOGGLE jednou rukou nasadit nebo stáhnout na brýle. Který lyžař nezná problém s poškrábanými lyžařskými brýlemi? sotva si helmu sundáte, ale i brýle jsou poškrábané – při obědě, při après-Sski nebo také při přepravě.

Tento problém řeší soggle zcela jednoduchým způsobem a nabízí přitom ještě zřetelné přidané hodnoty. Nejméně lyžařů má chuť lyžařské brýle vždy správně sbalit a řádně je uklidit. Soggle je vhodný pro všechny běžné velikosti lyžařských brýlí one size fits it all. Kromě ochrany brýlí je soggle také hadřík na čištění brýlí z mikrovlákna a stává se především viditelným výrazem individuálního stylu. Soggle je ochrana lyžařských brýlí z mikrovlákna, které lze současně použít jako hadřík na čištění brýlí.
ZnačkaSOGGLE #ad
VýrobceSOGGLE #ad
Hmotnost0.04

10. GOGGLESOC

#ad

Unisize, Husky Soc, Gogglesoc Unisex – ochrana brýlí pro dospělé

#ad
GOGGLESOC #ad - Istí a chrání vaše kvalitní brýle. Jednoduše se obléká, jednoduše se svléká. Lze prát v pračce s podobnými barvami.
ZnačkaGOGGLESOC #ad
Výrobcegogglesoc #ad
Výška0.24
Délka7.48
Hmotnost0.04
Šířka4.33
Číslo díluGOG-A135
ModelkaGOG-A135
ZárukaŽádné