Top 10 Softeismaschine Für Zuhause – Zmrzlinovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TZS First Austria

#ad

TZS First Austria Výrobník zmrzliny a jogurtu | Ice Cream Maker samochladí s kompresorem a vyjímatelnou nádobou na zmrzlinu o objemu 1 litr | jogurtovač na doma – vč. odměrky a špachtle

#ad
TZS First Austria #ad - Rozsáhlý servis – jsme 100% přesvědčeni o bezvadné kvalitě našich produktů tzS First Austria Pokud byste navzdory očekávání nebyli s naším produktem spokojeni, najdeme pro vás to nejlepší řešení! Snadné čištění a bezpečné – nádoba na led z hliníku a míchadlo včetně průhledného víka jsou vyjímatelné a snadno se čistí pod teplou vodou a mycím prostředkem.

Bez předchlazení – díky integrovanému kompresoru s chladicím výkonem 100 w můžete začít okamžitě, bez předchozího ochlazení. Dlouho udržuje teplotu 41 – 43 °c a poté udržuje hotový jogurt chladný při 2–8 °C. Přístroj navíc automaticky přeruší provoz míchání, pokud by zmrzlina byla příliš pevná, aby chránila motor. Můžete individuálně měnit dobu míchání a přizpůsobit požadované konzistenci. Tím odpadá obtěžující čekací doba, můžete začít přímo s výrobou ledu a flexibilně se věnovat tvorbě ledu.

Snadné ovládání – pomocí patentních knoflíků a intuitivního lcd displeje si můžete vybrat mezi funkcí míchání, přípravou ledu s funkcí chlazení nebo přípravou jogurtu, 8 hod. Ledově studené kreace – s výrobcem zmrzliny tzs first austria můžete vykouzlit oblíbené druhy zmrzliny za pouhých 30–60 minut. Ať už se jedná o krémovou zmrzlinu na jogurt, osvěžující sorbet, lahodný zmrazený jogurt nebo jemně tající měkkou zmrzlinu – Vaší kreativitě se meze nekladou. Díky automatické funkci dochlazení zůstává obsah chladný až hodinu po dokončení.
ZnačkaTZS First Austria #ad
VýrobceTZS First Austria #ad
Výška9.06
Délka13.98
Hmotnost17.42
Šířka10.24
Číslo díluFA-5105
ModelkaFA-5105

2. Cuisinart

#ad

Ušlechtilá ocel, ICE30BCE, objem 2 l, Cuisinart Výrobník zmrzliny Ice Cream Deluxe

#ad
Cuisinart #ad - Misku zmrazte na 12 hodin a připravte lahodné dezerty za pouhých 25 minut. Extra polevy lze přidat během procesu zmrazování individuálně. Vytvořte lahodnou zmrzlinu, ovocný sorbet nebo zmrazený jogurt s čerstvými přísadami. Snadné sestavení a čištění. Velký objem 2 l. Kompletně automatické a snadné ovládání – jednoduše postupujte podle receptu a přidejte přísady do misky.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka9.45
Hmotnost11.02
Šířka9.06
Číslo díluICE30BCE
ModelkaICE30BCE

3. Cuisinart

#ad

ICE100E, šířka zmrzliny z ušlechtilé oceli, výrobník zmrzliny se samochladicím kompresorem, objem 1,5 l, Cuisinart Icecream & Gelato Professional, domácí zmrzlina, jogurt a želato

#ad
Cuisinart #ad - Chutná, domácí zmrzlina za méně než 40 minut není nutné předmrazování. Příslušenství se snadno čistí. Objem 1, 5 litru. Cuisinart výrobník zmrzliny a gelato s kompresorem a dvěma míchacími tyčemi na zmrzlinu, sorbet a želato. Digitální displej s ovládacími tlačítky a časovačem odpočítávání.
ZnačkaCuisinart #ad
VýrobceCuisinart #ad
Výška11.81
Délka18.5
Hmotnost23.59
Šířka13.62
Číslo díluICE100E
ModelkaICE100E
Záruka3 roky záruka výrobce.

4. Musso

#ad

Zmrzlina Slush, želato, Musso Mini Lussino 4080 stroj na zmrzlinu | 0,75 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina, sorbet, snadné

#ad
Musso #ad - Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso mini lussino 4080 je vyroben z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Mísa, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, a proto se snadno čistí. Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso mini lussino 4080 pro domácnost byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu.

Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, želato, mražená ovocná led, slush-Eis Slushy, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Jednoduché použití: samochladič ledu musso mini lussino 4080 na doma se extrémně snadno používá. Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci.

Rychle a efektivně: s objemem 0, 75 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci. Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny. Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška11
Délka12
Hmotnost39.68
Šířka18
Číslo dílumusso-mini-4080
Modelkamusso-mini-4080

5. Springlane Kitchen

#ad

Stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Emma 1,5 l se samochladicím kompresorem 150 W, vč. sešitu s recepty

#ad
Springlane Kitchen #ad - Výkonný – díky integrovanému kompresoru a chladicímu výkonu 150 W zvládne Emma zcela bez předchlazení a připraví led v mrazicím prostoru až do -35 stupňů. Díky funkci dochlazení udrží Emma hotovou zmrzlinu i po přípravě 1 hodinu studenou.

Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Rozsah dodávky – rozsah dodávky zahrnuje výrobník ledu s nerezovou nádobou na led, víko s plnicím otvorem, míchací část, odměrku a špachtli a sešit s recepty s mnoha nápady na zmrzlinu. Jednoduše a bezpečně – výrobník zmrzliny testovaný společností intertek gs má praktický otvor víka pro přidání přísad během procesu míchání.

Perfektní výsledky – za pouhých 45 minut vykouzlí samochladivý výrobník zmrzliny bez předmrazení 1, 5 l krémové zmrzliny nebo také sorbet, parfait, měkkou zmrzlinu a dokonce i mražený jogurt. Pro snadné čištění lze nádobu na led vyjmout z ušlechtilé oceli a míchací část.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška9.65
Délka15.94
Hmotnost23.59
Šířka11.02
Číslo dílu942746
Modelka942746

6. Springlane Kitchen

#ad

Vč. sešitu s recepty, stroj na zmrzlinu z ušlechtilé oceli s vyjímatelnou nádobou na led, Výrobník zmrzliny SPRINGLANE Elli 1,2 l se samochladicím kompresorem 135 W

#ad
Springlane Kitchen #ad - Vybavení – výrobník ledu elli je dodáván se samochladicím kompresorem, lcd displejem pro zobrazení času přípravy a teploty, vyjímatelnou nádobou na led z ušlechtilé oceli, míchací částí, víkem s náplní, porcovačem ledu a receptářskou sešitu.

Díky automatické funkci dochlazení udrží Elli hotovou zmrzlinu i po přípravě studenou. Proto nabízíme osobní zákaznický servis & bezplatné zaslání zpět. Krémové výsledky – elli vykouzlí při přípravě od 45 minut až 1, 2 litru krémové zmrzliny bez ledových krystalů. Kompaktní design – s 39 × 26 × 21, 5 cm přemění výrobník ledu elli i tu nejmenší kuchyň na gelateriu a díky elegantnímu krytu z ušlechtilé oceli se postará o lesklý bod.

Náš slib – chceme, abyste byli 100% spokojeni. Výkonný a všestranný – díky integrovanému kompresoru není nutné předchladit nádobu na led a můžete přímo začít s výrobou ledu – kdykoli tě chytne hlad.
ZnačkaSpringlane Kitchen #ad
VýrobceSpringlane #ad
Výška8.66
Délka15.35
Hmotnost20.94
Šířka10.24
Číslo dílu942862
ModelkaEismaschine

7. Unold

#ad

Unold 48845 Gusto stroj na zmrzlinu s digitálním časovačem, 2 l

#ad
Unold #ad - Digitální časovač pro na minutu přesné programování. Robustní motor vhodný pro dlouhodobý provoz. Eloxovaná nádoba na zmrzlinu je odnímatelná a snadno se čistí. Samochladící kompresor do -35 °C, takže již není nutné předem mrazit. Elegantní a robustní nerezová nádoba. Otevírání na víku pro přidávání přísad. Na 2 litry zmrzliny.
ZnačkaUnold #ad
VýrobceUnold #ad
Výška10.31
Délka16.73
Hmotnost26.46
Šířka11.22
Číslo dílu48845
Modelka48845
ZárukaZáruka výrobce.

8. Domo

#ad

Domo DO9066I výrobník ledu s kompresorem

#ad
Domo #ad - Vyjímatelná nádoba o objemu 1, 5 litru. Výrobník ledu s chladicím kompresorem do -35 stupňů = není nutné předmrazování v mrazáku. Také ideální pro výrobu sorbetu + mraženého jogurtu. Výrobník ledu chladí až 1 hodinu. Xl plně automatický výrobník ledu se silným vestavěným kompresorem pro vlastní výrobu zmrzliny.
ZnačkaDomo #ad
VýrobceDOMO #ad
Výška13.19
Délka18.11
Hmotnost1.76
Šířka13.19
Číslo díluDO9066I
ModelkaDO9066L
Záruka2 roky výrobce.

9. Ultratec

#ad

Ovládání jedním tlačítkem, stříbrná, vč. 2 kovových špachtlí, Ultratec Stroj na zmrzlinu Rolls připraví lahodnou zmrzlinu na Ice Cream Rolls během pouhých 3 minut, možnost změny rozmanitých druhů

#ad
Ultratec #ad - Součástí dodávky jsou kromě rolety ultratec ještě 2 kovové špachtle pro snadné seškrabání a zhotovení ledových krémů a návod k obsluze včetně nápadů na recepty český jazyk nelze zaručit. Druhy zmrzliny lze u výrobníku zmrzliny ultratec roll bez námahy měnit: od zmrzliny po ovocnou zmrzlinu, rýžový pudr, veganskou zmrzlinu, sorbet, mražený jogurt nebo jogurtovou zmrzlinu.

Hmotnost: cca 11, délka kabelu cca 120 cm. Obsluha je velmi jednoduchá: vše se vyřeší pouhým jedním tlačítkem. Rozměry: Š × v × h cca 38, 8 kg, 1 x 27, 3 x 24, 5 cm výkon: 130 wattů třída ochrany i chladicí prostředek: isobutan R600a, 23 g teplota chlazení cca : –5 až –30 °C.

S rolovacím výrobníkem ledu od ultratec je po pouhých 10 minutách doby předchlazení připraveno 50 gramů ledu během pouhých 3 minut: to je možné díky vysoce kvalitnímu a výkonnému kompresorovému systému. Příprava home made ice cream rolls, sladkého pokrmu z Thajska, je právě velmi trendy.
ZnačkaUltratec #ad
VýrobceUltratec #ad
Výška9.65
Délka10.63
Šířka14.96
Číslo dílu331400000749
Modelka331400000749

10. Musso

#ad

želato, Musso Zmrzlinovač Pola Stella 5030 Home | 1,5 l zmrzliny za 30 min | italský stroj na zmrzlinu pro domácnost | Veganská zmrzlina bez cukru nebo zmrzlina, snadné použití, sorbet, zmrzlina Slush

#ad
Musso #ad - Všestranný: tento stroj na zmrzlinu se specializuje nejen na výrobu tradiční zmrzliny. Vložte jednoduše své přísady do mísy, zapněte stroj na zmrzlinu a nechte ho vykonávat svou práci. Zabudovaný časovač a funkce automatického vypnutí usnadňují sledování a řízení procesu přípravy ledu.

Jejich mnohostranný design umožňuje výrobu různých zmrazených dezertů jako sorbet, mražená ovocná led, slush-Eis Slushy, želato, a dokonce veganská zmrzlina bez laktózy. Rychle a efektivně: s objemem 1, 5 litru dokáže tento výrobník ledu s kompresorem připravit během pouhých 30 minut velké množství ledu. Jednoduché použití: samochladič ledu musso pola stella 5030 home je extrémně snadno použitelný. Vysoce kvalitní design: stroj na zmrzlinu musso pola stella 5030 home je vyroben z kvalitních materiálů, míchadlo a kryt jsou vyrobeny z nerezové oceli, které zaručují dlouhou životnost.

Perfektní pro soukromé použití: výrobník zmrzliny musso pola stella 5030 Home byl vyvinut speciálně pro potřeby zákazníků, kteří si chtějí doma kdykoli vychutnat lahodnou zmrzlinu. Mísa, a proto se snadno čistí. Výkonný motor zajišťuje, že se led rovnoměrně a hladce míchá a získá krémovou a lahodnou konzistenci.
ZnačkaMusso #ad
VýrobceMusso #ad
Výška12.2
Délka20.08
Hmotnost66.14
Šířka13.78
Číslo dílu406.001
Modelka406.001