Top 10 Schrank mit Schloss – Vertikální kartotéky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

Otevřená přihrádka, registratura se 2 zásuvkami, VASAGLE Kontejner na kolečkách, vintage černá, průmyslový design, závěsná registrace, mobilní kancelářská skříň s kolečky, OFC71X, ocelová konstrukce

#ad
VASAGLE #ad - Několik možností uložení: horní odkládací plocha pro rostliny, otevřená police pro kancelářské příslušenství, horní zásuvka pro poznámkové bloky a velká spodní zásuvka pro spisy – tento kontejner na kolečkách nabízí dostatek místa pro všechny kancelářské potřeby.

Robustní a s dlouhou životností: díky solidnímu ocelovému rámu a kvalitním dřevotřískovým deskám je tato kancelářská skříň dostatečně stabilní, aby mohla nosit až 50 kg a doprovázet váš pracovní a studijní život rok co rok. Praktická zásuvka: závěsná registrační tyč ve spodní zásuvce této skříně na spisy je nastavitelná a může být vybavena pořadači A4 nebo Letter, takže vaše složky jsou uspořádány a snadno přístupné.

Ještě lepší: 2 přední kolečka s brzdnou funkcí ji drží v případě potřeby na svém místě. Kolečka otočná o 360° s brzdnou funkcí: mobilní víceúčelová skříň je vybavena čtyřmi 360° kolečky, takže ji můžete snadno pohybovat. Vaše kancelář je připravena obratem ruky. Velmi snadná montáž: díky jasně označeným dílům a obrázkovému návodu je montáž této skříně na spisy o velikosti 44 × 42 × 66, 5 cm hračka.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška25.98
Délka17.32
Hmotnost38.8
Šířka16.54
Číslo díluOFC71X
ModelkaOFC71X

2. SONGMICS

#ad

52 x 39 x 60 cm, černý OFC60BK, pod psacím stolem, uzamykatelná kancelářská skříň se závěsnou registrací, předmontovaný, pro dokumenty, SONGMICS Kontejner na kolečkách, psací potřeby, se 3 zásuvkami, dokumenty

#ad
SONGMICS #ad - Stabilní? bezpochyby: tato skříňka na spisy je vyrobena z robustní oceli, což zajišťuje vysokou stabilitu – každá ze 2 horních zásuvek má nosnost až 15 kg, velká spodní zásuvka má nosnost až 20 kg.

Vše na jednom místě: potopí se vaše kancelář v chaosu? tato skříň 52 × 39 × 60 cm nabízí spoustu úložného prostoru, ale zabírá jen malou plochu. Tato skříň tak slibuje dobrou stabilitu, i když zásuvku naplněnou dokumenty vytáhnete. Do 3 zásuvek můžete uložit spisy v různých formátech A4, letter nebo legal. Vše, je našroubovat kolečka. Kromě toho lze všechny zásuvky uzavřít zámkem.

Praktické zásuvky: robustní plně výsuvné zásuvky umožňují zcela vytáhnout zásuvky a poskytují jim stabilní držení. Již předmontovaný: tato kancelářská skříň se dodává předmontovaná, co musíte udělat, takže nemusíte strávit celé nedělní odpoledne komplikovanou montáží. Co dostanete: kontejner s 5 kolečky jedna z nich na spodní straně nejnižší zásuvky.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška23.62
Délka20.47
Hmotnost41.23
Šířka15.35
Číslo díluOFC60BK

3. Jan Nowak

#ad

4dílná sada skříní na dokumenty C001H kancelářská skříň kovová skříň ocelová skříň na nářadí ocelový plech s práškovým nástřikem skříň s křídlovými dveřmi uzamykatelná 195 cm x 90 cm x 40 cm antracit/antracit

#ad
Jan Nowak #ad - Uzávěr na zásuvku s otočnou rukojetí a dvěma klíči zajišťuje bezpečnost a dobrou ochranu před přístupem třetích stran. Vezměte prosím na vědomí, aby vám spedice mohla zboží co nejrychleji navigovat telefonicky. Barva: antracitová/antracitová RAL:7016.

4dílná sada skříní na spisy z kvalitního ocelového plechu práškově lakované umožňuje řádné, přehledné a bezpečné uložení dokumentů, pořadačů a jiných předmětů. Jednoduchá integrace do následujících oblastí použití: archivy, průmyslové firmy, správy, sklep atd. Garáž, hmotnost: 4 x 42, školy, 4 kg, družstva, dílna, úřady, rozměry: 195 cm x 90 cm x 40 cm výška x šířka x hloubka. Robustní konstrukce a solidní zpracování.

2 zesílené křídlové dveře úhel otevření: cca 110°, nosnost jedné police: cca 50 kg, 4 nastavitelné police v mřížce 25 mm, objem: cca 50 – 60 standardních pořadačů, snadné čištění. Tloušťka materiálu: 0, 6 mm, zaručuje dlouhodobou funkčnost skříně. Pokud je uloženo nesprávné/neplatné telefonní číslo, že po zakoupení při dodání zboží musí být uloženo platné telefonní číslo, bude se odeslání nebo doručení vaší objednávky o několik dní zpožděno.
ZnačkaJan Nowak #ad
VýrobceDomator24 #ad
Výška76.77
Délka35.43
Hmotnost440.92
Šířka15.75
Číslo díluC001H
Modelkac001h

4. Jan Nowak

#ad

Kancelářská skříň, kovová skříň, práškový nástřik, Registratura s tajnou přihrádkou C001D, ocelový plech, 185 cm × 90 cm × 45 cm antracit/antracit

#ad
Jan Nowak #ad - 3 nastavitelné police, 2 zesílené křídlové dveře úhel otevření: cca 110° uzávěr na zásuvnou tyč s otočnou rukojetí a bezpečnostním válcovým zámkem se 2 klíči. Registratura s uzamykatelnou tajnou přihrádkou z kvalitního ocelového plechu, barva: antracitová/antracitová RAL: 7016, hmotnost: 44, rozměry: 185 cm x 90 cm x 45 cm výška x šířka x hloubka, 8 kg.

Pokud je uloženo nesprávné/neplatné telefonní číslo, bude zaslání, resp. Jednoduchá integrace do následujících oblastí použití: archivy, školy, správy, průmyslové firmy, úřady atd.

Doručení vaší objednávky o několik dní zpožděno. Vysoce kvalitní zpracování, robustní a stabilní konstrukce, práškově lakovaná, tloušťka materiálu: 0, 6 mm. Vezměte prosím na vědomí, že po nákupu při dodání zboží musí být při dodání zboží uloženo platné telefonní číslo, aby vám spediční společnost mohla co nejdříve telefonicky zavolat.
ZnačkaJan Nowak #ad
VýrobceDomator24 #ad
Výška72.83
Délka36.61
Hmotnost99.21
Šířka17.72
Číslo díluC001D
ModelkaC001D
Záruka6 let.

5. YITAHOME

#ad

YITAHOME/Mobile Aktenschränke, Stahl, Weiß

#ad
YITAHOME #ad - Einfach und sicher zu bewegen. Ausgestattet mit zwei schlüsseln, nimmt aber kleine Bodenfläche ein, um Ihre Privatsphäre und sichere Dokumente zu kümmern. Große schubladen: die zwei schubladen bieten viel Stauraum und jeder ist mit einer abnehmbaren Hängeregistraturleiste ausgestattet, die Briefe, legale und A4-Dokumente unterbringt.

Glatte und leise gleitschiene: die integrierte gleitschiene hilft Ihnen, was ein tolles Design für Büroangestellte ist, und es macht nicht viel Lärm, die Schublade reibungslos mit wenig Aufwand zu öffnen und zu schließen, um eine ruhige Umgebung zu schaffen. Hält sie garantiert organisiert. Ein großartiger helfer für büroangestellte: der gesamte aktenschrank bietet großen Stauraum, eine gute Lösung zum Reinigen Ihres Büros und zur Organisation Ihrer Dateien.

Freilauf-mobilität mit 5 rollen: 2 x rollen mit bremse & feststellbremse + 2 x 360° lenkrollen + 1 x Anti-Kipp-Mittelrolle. Es ist stabil genug, um Drucker ohne Dellen darauf zu stellen. Langlebig & stabil: der gesamte aktenschrank, ist aus robustem, einschließlich der Innenauskleidung aller Schubladen, robustem Stahl mit umweltfreundlicher Oberfläche für lange Haltbarkeit gebaut.360° lenkrollen bieten große mobilität, während Vorderrollen Bremsen bieten und die zentrale Rolle ein Kippen verhindert.
ZnačkaYITAHOME #ad
VýrobceYITAHOME #ad
Výška26.4
Délka15.3
Hmotnost37.48
Šířka18.9
Číslo díluYITAHOME
ModelkaFTOFSF-0018

6. Dripex

#ad

Dripex Kovový kontejner na kolečkách, 40 × 45 × 60 cm, ocelový kontejner se 3 zásuvkami a závěsným registrací, skříň na spisy, kancelářský kontejner, 5 koleček, uzamykatelná kancelářská skříň

#ad
Dripex #ad - Vyjímatelný, že vaše zásuvka zůstane čistá a uspořádaná. Ještě nejste spokojeni? náš zákaznický servis je vám kdykoli k dispozici. Konstrukce s kolečky se 4 šedými kolečky, 2 uzamykatelnými a 2 neuzamykatelnými kolečky brání náhodnému rozjetí. Upozornění: nevytahujte ani nevyhazujte přístroj z balíčku, aby nedošlo k poškrábání povrchu přístroje.

Volný organizér do skříně : organizér do zásuvky s pěti vnitřními přihrádkami, ležérní design zajišťuje, které se perfektně hodí pro organizaci vašich drobností. 1 zámek zajišťuje všechny tři zásuvky. Uživatelsky přívětivá vertikální kartotéka: díky ochraně proti překlopení lze současně otevřít pouze jednu zásuvku, aby se zabránilo tomu, že se skříň nakloní dopředu. Robustní a trvanlivý ocelový kryt : robustní 40 cm Š x 50 cm h x 62 m v práškově lakovaná ocelová konstrukce s vnitřním prostorem z oceli a uzamykatelným designem zaručuje vždy bezpečnost vašich věcí a soukromí.

Tipy: 2 klíče by se měly při ztrátě uchovávat samostatně. Díky tomu bude vaše skříň přehlednější a důležité dokumenty budou uloženy pro kompaktní úložné řešení. Nepřemýšlejte tedy dlouho a pořiďte si tento kovový kontejner na kolečkách pro větší úložný prostor ve vaší kanceláři. Uzamykatelný mobilní kancelářský kontejner: kontejner na kolečkách se 3 zásuvkami, kompletně smontovaný se 4 kolečky.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška24.41
Délka19.69
Hmotnost44.09
Šířka15.75
Číslo dílufilecabinet-1
Modelkafilecabinet-1

7. SONGMICS

#ad

SONGMICS Skříň na spisy, obývacího pokoje, víceúčelová skříň, kancelářská skříň se 2 dveřmi, šedá OMC013G01, do pracovny, úložná skříň z oceli, uzamykatelná skříňka

#ad
SONGMICS #ad - Kromě toho je povrch voděodolný a snadno se čistí, aby vypadal každý den jako nový. Snadná montáž poskytujeme vám jasný návod a označené díly, abyste mohli tuto kovovou skříň rychle a bez námahy sestavit. Prémiový kovový zámek ocelový zámek se 2 klíči je nerezový a odolný proti opotřebení a nabízí vysoký bezpečnostní faktor pro ochranu vašich osobních věcí.

Robustní a s dlouhou životností tato víceúčelová skříň je vyrobena z oceli s práškovým nástřikem a proti korozi – robustní a s dlouhou životností. Mnohostranná tato skříň v klasické barvě a jednoduchém designu se dá snadno integrovat do vašeho domova – do pracovny na spisy a dokumenty, v kuchyni na lahve a sklenice, v garáži na zahradní a sportovní potřeby nebo.

Kromě toho jsou 2 police za dveřmi výškově nastavitelné, perfektně vhodné pro předměty různých velikostí. Flexibilní nohy a nohy rozhodnete se, včetně nastavitelných šroubovacích nožek, zda chcete skříň používat s nohama nebo bez nich, které zaručují stabilitu i na lehce nerovných podlahách. Prostorné a nastavitelné police tato 40 x 80 x 90 cm velká registratura nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše dokumenty, spisy a další.
ZnačkaSONGMICS #ad
VýrobceSONGMICS #ad
Výška35.43
Délka15.75
Hmotnost49.16
Šířka31.5
Číslo díluOMC013G01
ModelkaOMC013G01

8. Vinsetto

#ad

Vinsetto Kontejner na kolečkách, 39 × 48 × 59 cm, skladování, kancelářská skříň, mobilní registratura se 3 zásuvkami, ocel, bílá

#ad
Vinsetto #ad - 1 kolo pod zásuvkou na dokumenty zabraňuje překlopení. Praktický design: horní zásuvka má zámek, a dodává se se dvěma klíči, který dokáže uzamknout všechny tři zásuvky současně, aby bylo chráněno vaše soukromí, pokud jednu z nich ztratíte.

Daje o výrobku: celkové rozměry: Š 39 × h 48 × v 59 cm, nosnost: 15 kg každá zásuvka, 50 kg celkem. A díky uzamykatelné konstrukci zůstává váš majetek a soukromí vždy chráněno. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z odolné ocelové konstrukce válcované za studena, mobilní kartotéky jsou velmi robustní a lze je používat po mnoho let.

Přenosný design: díky 4 všesměrovým kolečkům se snadno pohybuje doma nebo v kanceláři. Dostatek úložného prostoru: skříň je vybavena 3 užitkovými zásuvkami a 2 standardními zásuvkami a je perfektní pro notebooky, časopisy a jiné kancelářské potřeby A4, tužky, formát Letter.
ZnačkaVinsetto #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška23.23
Délka15.35
Hmotnost42.99
Šířka18.9
Číslo díluDE924-006WT0431
Modelka924-006WT

9. SUXXAN

#ad

Unter dem Schreibtisch, SUXXAN Mobiler Aktenschrank mit 3 Schubladen und Schloss, vertikale Schrank, Metall-Aktenschrank für Büro, Zuhause, komplett montiert außer Rädern weiß, legal/Briefgröße

#ad
SUXXAN #ad - Hochwertiges material, sehr stark und resistent gegen korrosion und Rost, solide und stark. Und wenn sie die ware ohne grund zurücksenden möchten, die Versandkosten tragen und 15% Rücklagergebühr zahlen. Spezifikationen und service: größe ist 50 cm d x 37 cm b x 50 cm h. Beschichtet mit elektrostatischer phosphorfreier Epoxid-Sprühschicht, umweltfreundliche Oberfläche: Ganzes in einem verstärkt mit hochfestem, kaltgewalztem Stahlrahmen, ideal für langfristige Nutzung.

Erfinden sie ihren arbeitsplatz neuverstellbare schubladeneinteiler, briefe und legal; hält Ihre Schublade sauber und ordentlich. Interlock-systemdieser aktenschrank mit 3 schubladen passt unter die meisten Schreibtische, verleiht Ihrem Zuhause oder Büro Sicherheit und ist mit zwei Schlüsseln ausgestattet. Es kann ihnen helfen, Ihre Wertsachen und Dokumente sicher aufzubewahren. Robuste rollen - kommt mit fünf stabilen Rädern, 2 arretierbaren für Stabilität und die zentrale Rolle vorne, um ein Umkippen zu verhindern.

Komplett montiert außer den rollen oder wenn sie irgendwelche Montage- oder Qualitätsprobleme haben, müssen Sie die Ware ohne Schaden zurückgeben, wird unser freundlicher Kundenservice-Team innerhalb von 24 Stunden antworten. Herausnehmbares, f4, um ordnerordner in ordnung zu halten; Hängeregistraturschublade passt A4, lässiges Design macht Ihren abschließbaren Schrank organisierter und ordnet wichtige Dokumente für eine kompakte Aufbewahrungslösung.
ZnačkaSUXXAN #ad
VýrobceSUXXAN #ad
Výška23.62
Délka17.32
Hmotnost46.3
Šířka14.96
Číslo díluSU-BK-LCC01
ModelkaSU-2/3/4BK-LC01

10. Stella Trading

#ad

Uzamykatelná, šedá s grafitově lakovaným skleněným čelem – kancelářská skříň se zásuvkami a dvířky – kompletní sada moderního kancelářského nábytku – 79 × 220 × 35 cm, Stella Trading Office Lux

#ad
Stella Trading #ad - Integrovaný zámek umožňuje uzavřít citlivé spisy a data a bezpečně je uložit. Spousta úložného prostoru – skříň nabízí spoustu místa pro pořadače, knihy a kancelářské potřeby. Snadná montáž – skříň je díky podrobnému návodu rychle a snadno namontována a je tak vhodná pro začátečníky.

Montážní materiál je součástí dodávky. Tento produkt je zasílán ve více balících. Stella trading - nábytek je naší vášní. Rozměry: 79 × 220 × 35 cm Š/V/H. Mohou být dodány v různých časech. Grafitem lakovaná skleněná přední strana a hliníkové rukojeti doplňují celkový vzhled. Moderní design – světle šedý design umožňuje, aby se skříň elegantně začlenila do každé kanceláře.

Zastáváme nejlepší kvalitu a z tohoto důvodu spolupracujeme pouze s pečlivě vybranými a renomovanými dodavateli. Mnohostranné – díky mnoha nabízenému nábytku ze série office lux a z toho vyplývajícím možnostem umístění si můžete vybrat vhodné modely zcela individuálně pro vaši kancelář.
ZnačkaStella Trading #ad
VýrobceBEGA #ad
Výška13.78
Délka31.1
Hmotnost165.35
Šířka86.61
Číslo dílu70-455-L5
Modelka70-455-L5