Top 10 Rigips Dübel – Hmoždinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Fischer

#ad

Univerzální hmoždinky, sádrokartonu atd. , 100 kusů, bez šroubů, fischer DUOPOWER 6 x 30, kamene, výkonné 2komponentní hmoždinky, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, cihel

#ad
Fischer #ad - Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duo power je první hmoždinka, která sama rozhodne, zda se roztáhne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, děrovaných a deskových stavebních materiálech.

Fischer. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka je použitelná se šrouby Ø 4–5 mm a nabízí velmi dobré hodnoty přídržnosti – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztažení. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí vrtání a tím i kratších šroubů, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí na sprchový závěs, svítidla, detektory pohybu, plné a děrované cihly, sádrokartonové konstrukce a vláknité desky, jako je beton, štítků a domovních čísel v mnoha stavebních materiálech, přírodní kámen, vápenopískový plný a děrovaný kámen, poštovní schránky, sádrokarton, duté stropy a dřevotřískové desky. č. Rozsah dodávky: 100 x duopower 6 x 30 výr.
ZnačkaFischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška0
Délka1.18
Hmotnost0.15
Šířka0.24
Číslo dílu55006
Modelka555006

2. Fischer

#ad

Sádrokartonu atd., bez šroubů, fischer Duopower 6 x 50, kamene, 100 kusů, cihel, univerzální hmoždinky, výkonné dvousložkové hmoždinky, plastové hmoždinky k upevnění do betonu

#ad
Fischer #ad - Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí sprchových závěsů, cihly, sádrokartonu a dřevovláknitých desek, svítidel, cihly, detektorů pohybu, poštovních boxů, vápenného písku a děrovaného kamene, přírodního kamene, sádrokartonu, štítků a čísel domů do mnoha stavebních materiálů jako je beton, dutých stropů a dřevotřískových desek.

538240 od fischer. Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, která sama rozhodne, zda se roztáhne, děrovaných a deskových stavebních materiálech. č. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinky je použitelná se šrouby Ø 4 - 5 mm a nabízí velmi dobré hodnoty držení – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.

Absolutně výkonný: při vražení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení zabraňuje otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí. Rozsah dodávky: 100 x duopower 6 x 50 výr.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.31
Šířka0.24
Číslo dílu538240
Modelka538240
Záruka2 roky výrobce.

3. Fischer

#ad

50 hmoždinek + 50 šroubů, kamene, fischer DUOPOWER 6 x 30 S PH, cihel, univerzální hmoždinky se šroubem Panhead, plastové hmoždinky pro upevnění do betonu, sádrokartonu atd. , 2složková hmoždinka

#ad
Fischer #ad - Nejlepší hodnoty zatížení a inteligentní funkce: duopower je první hmoždinka, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí příslušnému podkladu a umožňuje tak široké spektrum použití v plných, zda se roztáhne, která sama rozhodne, děrovaných a deskových stavebních materiálech.

535463 od fischer. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí výrazně méně úsilí vrtání a tím kratší šrouby, pojistka proti otáčení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, při zatlačení hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do otvoru, když perfektně sedí. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní 2komponentní hmoždinka nabízí velmi dobré přídržné hodnoty – šedá složka automaticky aktivuje optimální princip fungování, zatímco expanzní křídla červené komponenty podporují bezpečné roztahování.

Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění tyčí sprchových závěsů, přírodního kamene, poštovních boxů, cihly, svítidel, detektorů pohybu, štítků a čísel domů do mnoha stavebních materiálů jako je beton, vápenného písku a děrovaného kamene, sádrokartonu, cihly, sádrokartonu a dřevovláknitých desek, dutých stropů a dřevotřískových desek. Rozsah dodávky: 50 x duopower 6 x 30 s ph ld + 50 x šroub na panhead 4, 5 x 40 výr. Dodávané šrouby jsou optimálně sladěny s hmoždinkami. č.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška2.76
Délka1.77
Hmotnost0.46
Šířka3.54
Číslo dílu535463
Modelka535463
Záruka2 roky výrobce.

4. fischer

#ad

Vorsortiertes Set für zahlreiche Baustoffe und Befestigungen, 280-teilig mit Schrauben & DUOPOWER Dübeln in verschiedenen Größen, Sortimentbox, fischer RED-BOX DUOPOWER + Schrauben

#ad
fischer #ad - 536091, 280-teilige sortimentbox mit schrauben & duopower dübeln 70 Stk. Leistungsstarkes montage-zubehör: die kompakte form des allzweckdübels ist für Befestigungen rund um Einzug, Renovierung und Reparaturen bestens geeignet, Sie haben einen deutlich reduzierten Bohraufwand, der schmale Rand des Dübels verhindert ein Durchrutschen ins Bohrloch und die Mitdrehsicherung verhindert ein Mitdrehen des Dübels.

Anwendungsgebiete: die kraftvollen allzweckdübel für wände und decken eignen sich zur Anbringung leichter und mittelschwerer Gegenstände wie Spiegelschränke, Leuchten uvm. Naturstein, leichte Hängeschränke, Beton, Ziegel und Spanplatten.8 x 40, 15 Stk. Lieferumfang: 1 x red-box duopower + schrauben art. Nr. A. 6 x 30, 40 Stk. In zahlreichen Baustoffen, wie u. 10 x 50, 15 Stk.

Alles auf einen blick: die stabile box beinhaltet eine vielzahl an Universaldübeln, Senkkopf- und Sicherheitsschrauben mit gängigen Durchmessern – egal, ob Hohlräume oder massive Werkstoffe, Sie haben das richtige Zubehör stets griffbereit. Ein dübel für alle baustoffe: der enthaltene duopower dübel ist der erste Dübel, ob er spreizt, der selbst entscheidet, klappt oder knotet – so passt er sich automatisch den Erfordernissen aller Baustoffe an, erreicht höchste Lastwerte und kann universell verwendet werden.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška1.77
Délka12.83
Hmotnost2.78
Šířka8.46
Číslo dílu536091
Modelka536091
ZárukaHerstellergarantie.

5. Fischer

#ad

Fischer Rozpěrné hmoždinky SX

#ad
Fischer #ad - Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých předmětů, celoděrované a vysokoděrované cihly, lehké závěsné skříně, svítidla atd. Rozsah dodávky: 1 x skládací krabice rozpěrná hmoždinka sx výr. Jednoduchá montáž: okraj hmoždinky zabraňuje sklouznutí dolů do vyvrtaného otvoru.

Beton, jako jsou pohybové čidla, přírodní kámen a sádrové desky. Optimální zavedení síly: hrdlo hmoždinky bez roztažení zabraňuje při zašroubování šroubu poškození dlaždic a omítek a zajišťuje bezpečné ukotvení, protože se SX automaticky přizpůsobí požadavkům stavebního materiálu. Tím se nepoškodí dlaždice nebo omítka. Nedochází k roztažení na krku hmoždinky. 4 x 20 od fischer. V mnoha celoplošných a děrovaných stavebních materiálech, jako např. Absolutně výkonný: hmoždinky sx jsou perfektně vhodné pro montáž na přední straně, vyslovený okraj hmoždinky zabraňuje sklouznutí do otvoru a umožňuje jednoduchou montáž.

70004, karton s 200 nylonovými univerzálními hmoždinkami 200 ks. Optimální zavedení síly čtyřnásobným rozprostřením, což umožňuje vysokou trvanlivost v plných a děrovaných stavebních materiálech. Mnohostranně použitelný: rozpěrná hmoždinka sx pokrývá velké spektrum aplikací v oblasti renovace, opravy, stěhování a zatažení – pro solidní ukotvení do pevných a děrovaných stavebních materiálů.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischer #ad
Výška0.39
Délka2.36
Hmotnost0.04
Šířka0.39
Číslo dílu070004
Modelka070004

6. Fischer

#ad

Fischer sada šroubů s hmoždinky SX

#ad
Fischer #ad - 535972, 80 hmoždinek duopower 50 ks. Rozsah dodávky: 1 x meister-box duopower + šroub výr. 5 x 55 od fischer. Oblasti použití: výkonná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, nástěnné regály, přírodní, koupelnové a wc zařízení a digestoře v mnoha stavebních materiálech, sádrokarton a vláknité desky, jako je lehký beton, plný a děrovaný kámen, lehké zrcadlové skříně, konzoly, celoplošné a vysokoděrové cihly, svítidla, sádrokarton, jako jsou obrazy, duté stropy a dřevotřískové desky.

č. 4, sada hmoždinek se 160 díly, 5 x 40, 30 ks.6 × 30, 30 ks. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duopower automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování klapek děrované materiály, šíření pevné stavební materiály a uzlu deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení.

To je uvnitř: praktický box master obsahuje celkem 160 dílů v 5 různě velkých přihrádkách: 50 x duopower 6 x 30, 50 x šroub se zápustnou hlavou 4, 30 x DuoPower 8 x 40, 5 x 40, 30 x šroub se zápustnou hlavou 5 x 60.8 x 40 a 80 vhodných šroubů se zápustnou hlavou 50 ks. Absolutně výkonný: při zaklapnutí hmoždinky zabraňuje úzký okraj proklouznutí do vyvrtaného otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, lehký otvor zajišťuje snadné nasazení a bezpečné vedení šroubu, když perfektně sedí.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.54
Délka4.84
Hmotnost0.44
Šířka7.09
Číslo dílu535972
Modelka535972
Záruka2 roky.

7. Fischer

#ad

30 ks. 8 x 40, Duo TEC 10, praktická sada k upevnění, fischer FIXtainer Duo Line, hmoždinky Duo Charge a Duo Power 60 ks. 6 x 30, krabice na hmoždinky a šrouby se 181 šrouby

#ad
Fischer #ad - Hmoždinka pro všechny stavební materiály: obsažená hmoždinka duo power je první hmoždinka, zda se roztáhne, která sama rozhodne, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí požadavkům všech stavebních materiálů, dosahuje nejvyšších hodnot zatížení a lze ji univerzálně používat.

To je uvnitř: praktický fix nabízí díky hmoždinkám duo power, jako je např. 548862, bedna s 181 hmoždinkami duo 10, douBLADE a Duo Power 60 ks. Absolutně výkonná: sklápěcí hmoždinka duo je vhodná s malým průměrem otvoru 10 mm a krátkým sklápěcím prvkem pro použití v úzkých, izolovaných dutinách a zajišťuje absorpci vysokého tahu a příčného zatížení do deskových stavebních materiálů. Rozsah dodávky: 1 x fixtainer duo-line výr.

Beton, duotec a šroubům vše, co potřebujete k montáži obrazů, zrcadel, regálů atd. č. Snadná montáž a silný výkon: samovrtací duo blade je inovativní hmoždinka, kterou lze díky vícesložkové technologii přesně nasadit ostrým kovovým hrotem a zcela bez speciálního nářadí a předvrtání, zajišťuje efektivní vrtání a bezpečnou instalaci. 6 × 30, 30 ks. V různých stavebních materiálech, lamp, plné cihly a dřevotřískové desky. 8 x 40 a šrouby fischer.
ZnačkaFischer #ad
Výrobcefischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška2.44
Délka10.24
Hmotnost0
Šířka6.06
Číslo dílu548862
Modelka548862

8. Fischer

#ad

Fischer sada šroubů s hmoždinky SX

#ad
Fischer #ad - On, nástěnné regály, koupelnové a wc zařízení a digestoře v mnoha stavebních materiálech, on, zrcadlové a závěsné skříňky, on, sanitární/topení/klimatizační upevnění, jako je lehký beton, sádrostavstava vláknitých desek, upevnění umyvadla, dutých stropů a dřevotřískových desek.

Dp 8 x 40, krabice na hmoždinky se 132 hmoždinkami Duo Power DP 60 ks. Rozsah dodávky: 1 x master box duo power výr. Absolutně výkonný: díky kompaktnímu a krátkému tvaru je zapotřebí podstatně menší úsilí při vrtání a tím i kratších šroubů, při zaklapnutí hmoždinky úzký okraj zabraňuje proklouznutí do otvoru, pojistka proti otáčení hmoždinky zabraňuje přetočení hmoždinky a díky nejlepší možné zpětné vazbě okamžitě pocítíte, když perfektně sedí. č. Dp 10 × 50 Fischer. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: jako inteligentní dvousložková hmoždinka se duo power automaticky přizpůsobí potřebám stavebního materiálu a dosahuje díky třem principům fungování klapek děrované materiály, šíření pevné stavební materiály a uzlu deskové stavební materiály nejvyšší hodnoty zatížení.

Dp 6 x 30, 12 ks. 535971, 60 ks. Oblasti použití: silná hmoždinka se hodí k upevnění lehkých a těžkých předmětů, jako jsou obrazy, konzoly, celoplošný a děrovaný kámen, svítidla, sádrokarton.
ZnačkaFischer #ad
VýrobceFischerwerke GmbH & Co. KG #ad
Výška1.54
Délka4.84
Šířka7.09
Číslo dílu535971
Modelka535971

9. fischer

#ad

Praktická kulatá dóza s 55 univerzálními hmoždinkami, plastové hmoždinky k upevnění do betonu, sádrokartonu atd., fischer Duopower 10 x 50, kamene, výkonné 2komponentní hmoždinky, cihel

#ad
fischer #ad - V mnoha stavebních materiálech, sádrokartonové desky a dřevotřískové desky. č. Přírodní kámen, koupelnové a WC zařízení atd. Oblasti použití: výkonné univerzální hmoždinky na stěny a stropy se hodí k umístění lehkých až těžkých předmětů, závěsné skříně, jako jsou zrcadlové skříně, beton, svítidla, jako např.

541921, praktická kulatá dóza s 55 hmoždinkami Duo Power 55 ks. Nepřekonatelný pomocník při montáži: dóza z robustního plastu obsahuje mnohostranně použitelné plastové hmoždinky Duo Power pro obzvlášť silné držení – bez ohledu na to, zda jsou dutiny nebo masivní materiály, máte správné příslušenství vždy po ruce. Mají výrazně sníženou náročnost vrtání, úzký okraj hmoždinky zabraňuje proklouznutí do otvoru a pojistka proti soustružení hmoždinky.

Rozsah dodávky: 1 x hmoždinka duo power výr. 10 x 50 od fischer. Výkonný při každé montáži: kompaktní tvar univerzální hmoždinky se nejlépe hodí pro upevnění kolem vtahu, renovace a opravy. Hmoždinka pro všechny stavební materiály: obsažená hmoždinka duo power je první hmoždinka, složí nebo uzlí – tak se automaticky přizpůsobí požadavkům všech stavebních materiálů, která sama rozhodne, zda se roztáhne, dosahuje nejvyšších hodnot zatížení a lze ji univerzálně používat.
Značkafischer #ad
Výrobcefischer #ad
Výška3.94
Délka4.09
Šířka4.09
Číslo dílu541921
Modelka541921
ZárukaZáruka výrobce.

10. TOX

#ad

Hmoždinky pro téměř všechny stavební materiály, 100 kusů, 010100061, TOX Univerzální hmoždinky Tri 6 x 51 mm

#ad
TOX #ad - Otočné pojistky na krku hmoždinky a tělesa hmoždinky zabraňují otáčení ve vyvrtaném otvoru, takže je možné šrouby bez problémů a rychle zašroubovat.

Spolehlivé upevnění téměř ve všech stavebních materiálech: univerzální hmoždinka tRI nabízí širokou paletu použití a bezpečně drží v různých materiálech, plný kámen, jako je beton, pórobeton, sádrokarton atd. Díky tomu je ideální volbou pro všechny domácí kutily a řemeslníky. Vysoká nosnost: univerzální hmoždinka nabízí spolehlivé a stabilní upevnění. Rozsah dodávky: 100x univerzální hmoždinka TRI 6x51 mm v kartonu, 010100061. Jednoduchá montáž: hmoždinky lze díky svému 3násobně dělenému tělu hmoždinky univerzálně používat a hodí se pro montáž před a protlačováním.
ZnačkaTOX #ad
VýrobceTOX #ad
Výška3.74
Délka2.76
Hmotnost0
Šířka3.54
Číslo dílu010100061
Modelka10100061