Top 10 Radiowecker Dab+ mit Projektion – Radiobudíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ROCAM

#ad

ROCAM Budík s projekcí do ložnice, USB nabíječka, projekční hodiny pro starší děti, typ C, 270° projektor, digitální budík s 5 stmívači, 12/24 H, zálohování baterie, Snooze

#ad
ROCAM #ad - Dopřejte sobě a svým nejmilejším ten nejcennější dárek, usb napájecí adaptér s napájecím kabelem, který může radiobudík nabídnout: nerušený a relaxační noční klid a buzení. Začněte svůj den s funkcí jemného buzení. Zobrazení času přepínatelné 24/12 hodin a režim dst.

Pod velkým displejem se nachází teplé bílé noční světlo, pomůže vám vidět věci ve tmě, ale neruší spánek. Už žádné náhlé probuzení! můžete se probudit svými oblíbenými rozhlasovými stanicemi 45–116 db nebo zvukem alarmu. S funkcí dotykového stmívání můžete nastavit 5 stupňů stmívání od nízké po vysokou, jak si přejete. Hi-fi reproduktor s technologií Bluetooth 5. 0 pro snadné spárování a přenosovou vzdálenost až 10 m. Bez ohledu na zvolený typ buzení – buzení nebo rádio – alarm začíná tiše a pomalu se zvyšuje.

Rozsah dodávky zahrnoval radiobudík, knoflíkovou baterii cr2032 v rámci rádia a uživatelskou příručku. Za rádiovým budíkem je usb konektor 5 v/1 a stejnosměrný proud a konektor typu C, pomocí kterého můžete nabíjet svůj mobilní telefon a USB zařízení. S naším budíkem zaručeně najdeš perfektní stupeň stmívání pro nerušený spánek každou noc. Frekvenční pásmo digitálního rádia: 87, 5 - 108 mhz, digitální rádiové hodiny mohou prohledávat všechny dostupné kanály.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
ModelkaCR1024

2. BUFFBEE

#ad

Stmívač Full Range pro noční stolek, 4 tóny buzení, vysoce věrná kvalita zvuku s reproduktorem směřujícím nahoru, Buffbee Digitální radiobudík do ložnice – 7barevné noční světlo

#ad
BUFFBEE #ad - Asovač spánku a zálohování baterií: nastavte programy pro automatické vypnutí nočního světla/rádia podle vašeho spánkového plánu. Displej je 0–100% stmívatelný, takže si můžete vybrat perfektní jas.

7barevné noční světlo a svítící tlačítka: 7barevné noční světlo zajišťuje uklidňující prostředí, které vás váží ve spánku, a svítící tlačítka usnadňují ovládání ve tmě. 4 zvuky alarmu a stmívače: pták, klavír, pípnutí a rádio jako budík, pro zlepšení vašeho zážitku z probuzení zejména vaše oblíbené FM rádio. Napájení ze zásuvek nebo baterií je součástí dodávky v případě výpadku proudu, aby se uložil čas a nastavení alarmu.

Hodiny + světlo + rádio: kombinuje budík, malém, noční světlo a fm rádio v jednom, ale jemném. Hi-fi reproduktor a fm rádio: velký zvuk v kompaktní velikosti, rádio je vybaveno 5W vysoce věrovým reproduktorem pro čistou kvalitu zvuku a 16 stupňů nastavitelné hlasitosti. Můžete přizpůsobit barvu nočního světla, tón alarmu, jas displeje a hlasitost.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka3.74
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluRS11
ModelkaRS11

3. ROCAM

#ad

ROCAM Radiobudík s projekcí, datum, digitální hodiny, teplota, hlasitý budík s víkendovým/týdenním režimem, projekční budík do ložnice, stmívač, kuchyňské rádio, typ C USB nabíječka, noční světlo

#ad
ROCAM #ad - Světelný budík je vybaven vestavěným nočním světlem na spodní straně, což vytváří klidné prostředí pro spaní. Umožňuje také nastavit 4 režimy alarmu Po-So, jednorázové. Dvojitý alarm s denním týdnem/7denním/víkendovým režimem tyto led hodinky vám umožní nastavit dva samostatné časy buzení pro vašeho partnera a vás.

S projektorem otočným o 270° a funkcí obrácení obrazu o 180° můžete pohodlně prohlížet promítané informace z různých úhlů a číst čas, aniž byste museli otáčet hlavou. Nastavení fm rádia a času vypnutíprojekční radiobudík může uložit až 30 fm rádiových stanic 87, 5 mhz - 108, 0 mHz. Probuďte se tak, po-P, Sa-So, jak chcete. Paměťová funkce a duální usb nabíječka tyto hodiny jsou vybaveny nabíjecí přípojkou typu c a usb pro pohodlné nabíjení telefonu během spánku, což pomáhá snížit počet zásuvek ve vaší ložnici a vytvořit uspořádanější prostředí.

Všestranný a moderní design z něj dělá ideální dárek pro děti a seniory. S funkcí časovače spánku můžete pohodlně usnout při poslechu rádia. Po uplynutí nastavené doby 15 až 90 minut se rádio automaticky vypne. Projekční budík s projektorem otočným o 270° a nastavitelným zaostřovacím kroužkemzkrášlete svou ložnici nebo kancelář tímto elegantním a moderním digitálním budíkem. Nabízí také funkci zálohování paměti se 2 bateriemi AAA nejsou součástí dodávky, aby bylo zachováno nastavení času a alarmu při výpadku proudu.
ZnačkaROCAM #ad
VýrobceROCAM #ad
Výška3.43
Délka7.87
Hmotnost0.53
Šířka1.5
Číslo díluCR1024
Modelka1024

4. Number-One

#ad

12/24 Stunden, 19.1 cm Dual-Alarme mit Schlummerfunktion, Temperatur & Luftfeuchtigkeit, 4 Dimmer, Number-One Projektion Digital Wecker für Schlafzimmer, USB-Ladeanschluss, FM Radio Wecker

#ad
Number-One #ad - Doppelwecker mit 2 sounds auswahl & schlummerfunktion: zwei separate alarme sind für zwei oder eine familie konzipiert und sie können den summerton wählen, wenn Sie nicht ausschalten oder Sie können den Funkton wählen und es wird lauter klingeln, bis Sie es ausschalten. Sie können die 0-15 stufen einstellen, um Ihr bequemstes Hören zu erfüllen.

Die beste Projektionsentfernung beträgt 3 m. Es kann auch 5-60 minuten Schlummerzeit eingestellt werden, um Ihre Bedürfnisse zu erfüllen. Fm radio mit 15 stufen einstellbarer lautstärke und auto-off-timer: mit einer antenne kann der fm-radiowecker automatisch unbegrenzte anzahl von Stationen innerhalb von 76–108 MHz für Ihren schnellen und einfachen Zugriff beim nächsten Mal. Wenn der strom plötzlich ausgeschaltet ist, keine Notwendigkeit zu erneuern. Anzeigezeit 12h/24h, niedrig, mittel, und die Temperaturabweichung beträgt ± 1. Es kann auch automatisch durch den Lichtsensor gedimmt werden.

Es wird automatisch die Displayhelligkeit entsprechend der Umgebungshelligkeit anpassen. Mit der auto-off-funktion können sie 5 bis 90 Minuten Schlaf-Timer einstellen und es schaltet sich automatisch nach dem angegebenen Timer aus. Darüber hinaus lange drücken sie die "Projektion"-Taste, um die Projektionsansicht um 180° nach oben und unten zu drehen. 3-stufige dimmbare projektionsuhr: die digitale projektionsuhr verfügt über einen 180 ° -90 ° bis 90 ° einstellbaren projektor, sodass Sie die Zeit an der Decke oder Wand in einem Abstand von 5 m leicht und klar ablesen können.
ZnačkaNumber-One #ad
VýrobceNumber-one #ad
Výška3.9
Délka3
Hmotnost0.55
Šířka1.5

5. Teufel

#ad

Teufel Rádio ONE Bluetooth DAB/FM radiobudík s integrovanou anténou a časovačem spánku reproduktor reproduktor černý

#ad
Teufel #ad - Jemné buzení zvukem rozhlasové stanice DAB+/FM nebo oblíbenou hudbou ze smartphonu přes Bluetooth nebo AUX vstup. Patentovaný, automaticky nebo ručně stmívatelný displej s velkým zobrazením času. Napájení pouze přes síťový adaptér, vytahovací házecí anténa, USB nabíjecí port, k dostání ve dvou barvách.

Intuitivní ovládání i ve tmě přes multifunkční kolečko, tři volně obsazená tlačítka rádiové stanice. Dva samostatně nastavitelné budík s jednorázovými režimy buzení, denně, ve všední dny nebo víkendy a vícestupňovým časovačem spánku 15 až 90 min. Zvukově nejsilnější reproduktor rádia bluetooth této třídy do ložnice, dětského pokoje nebo kuchyně, bohatá akustika ze 2 hliníkových širokých pásů, podporovaná velkou pasivní membránou a integrovanou technologií Dynamore pro širší stereo panorama.

Se čtyřmi tóny buzení navrženými společností teufel včetně "Berlína", které připomíná zvonkohru pamětního kostela. Ušlechtilý bluetooth dab/fm radiobudík s příjemným zvukem pro usínání a rozsáhlé funkce buzení pro spolehlivý a hudební start do dne.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška3.54
Délka3.15
Hmotnost1.72
Šířka9.45
Číslo dílu106138001
ModelkaRADIO ONE

6. CSL-Computer

#ad

Duální alarm 12/24h USB přípojka, projekční budík s ukazatelem teploty a vlhkosti vzduchu, Budík CSL – digitální radiobudík s 3 stupni jasu obrazovky

#ad
CSL-Computer #ad - Provoz přes 5v síťový zdroj. Na dovolené, při směnách nebo na služební cestě. Funkce snooze lze velkoryse nastavit na 5 až 60 minut. Praktické: pokud je nastaven automatický režim, budík se ve tmě automaticky přepne do nejtemnějšího stupně.

Zobrazení lze na stěnu promítat velkými číslicemi, 2 A se na palubě nachází nabíjecí USB port. Pro nabíjení mobilních telefonů s 5 v, fm radiobudík s 15 paměťovými místy a přesnou nastavitelnou hlasitostí. Velké, dobře čitelné číslice. Jeho ovládání se 7 tlačítky jde jednoduše od ruky. 305273. S volitelným časovačem spánku od 5 do 90 minut. Výhoda: váš standardní čas buzení můžete nechat v paměti a navíc nastavit odlišný čas, např.

Vybaveno 2 časy buzení, k tomu jsou k dispozici dva stupně jasu i vypnuto. Nejtmavší jas je perfektní pro noc: ještě čitelný, ale dostatečně matný na spaní. 3 nastavitelné stupně jasu a lze je vypnout. Díky dvěma hodinám alarmu lze perfektně přizpůsobit individuálním potřebám. Projekční budík, který se osvědčil při každodenním používání.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška3.82
Délka7.09
Hmotnost0.52
Šířka1.5
Číslo díluA305273x3
ModelkaA305273x3
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Sony

#ad

Sony Rádiobudík s časovým projektorem model ICF-C1PJ

#ad
Sony #ad - Reproduktor ve tvaru reproduktoru: integrovaný, zobrazení a grafika, typ obrazovky: lcd, vlastnosti: nastavitelný jas, zvukový režim: mono, vlastnosti: Auto Time Set / Restore, osvětlení obrazovky Barva: bílá, .

Značka sony, model ICF-C1PJ. Barva: černá, obsah balení: budík rádio s časovou projekcí, 1 x cr2032 baterie, hmotnost přibližně: 1 lb, . Typ produktu: rádiový budík, 50 mhz až 108 mhz - fm, doba odložení: 1 hodina, frekvenční pásmo / šířka pásma: 87, nastavení odloženého buzení: manuální, počet alarmů: 2, . Frekvenční pásmo / šířka pásma: 530 khz až 1710 khz - am, rms výstupní výkon: 100 mw, přednastavení vysílače: 5 - am, přednastavení vysílače: 5 - FM, .
ZnačkaSony #ad
VýrobceSony #ad
Výška3.98
Délka4.02
Hmotnost1.38
Šířka3.98
Číslo díluICFC1PJ
ModelkaICF-C1PJ

8. BUFFBEE

#ad

Digitální budík s FM rádiem a automatickým vypnutím, USB nabíječka, Nap-časovač, stmívač, napájení ze sítě se, BUFFBEE Rádiobudík s 7barevným nočním světlem, dvojitý alarm, funkce odloženého buzení

#ad
BUFFBEE #ad - Ovládání je jednoduché a pohodlné. Duální alarm se 3 tóny buzení glow nabízí duální alarm, který lze současně nastavit a probudit vás 3 tóny – vaší oblíbenou rozhlasovou stanicí, vestavěným pípáním nebo ptáky. Digitální budík 3 v 1 glow je digitální budík, takže jej můžete snadno nastavit na jas nebo stmívání, vše v jednom.

Už nemusíte v noci fumlovat ve tmě. Osvětlená tlačítka vám pomohou snadno ovládat ve tmě, když ho chcete nastavit. Má také variabilní stmívač ciferníku, jas, tón buzení, FM rádio a noční světlo, které chcete. Přizpůsobitelná barva nočního světla, úroveň hlasitosti. Můžete také nastavit časovač pro automatické vypnutí nočního světla i rádia VKV. Noční světlo se 7 barvami a osvětlená tlačítka glow nabízí 7barevné noční světlo a 5stupňové nastavitelné okolní světlo.

Hlasitost budíku je nastavitelná a pomalu se zvyšuje, aby vás nevyděsil. Zůstává plně funkční, zobrazí se čas a váš budík vás ráno probudí, zatímco běží na baterie. Asovač nap a časovač automatického vypnutí náš budík má časovač pro zdřímnutí, jednoduše stiskněte jedno tlačítko, abyste nastavili zdřímnutí na 10 min až 120 minut, aniž byste museli resetovat své běžné programy buzení. Kupte si jej a budete ho milovat.
ZnačkaBUFFBEE #ad
VýrobceBUFFBEE #ad
Výška2.36
Délka4.72
Hmotnost0.75
Šířka1.5
Číslo díluRS1W
ModelkaRS1

9. LIORQUE

#ad

Blau, LIORQUE Projektionswecker Radiowecker Digital Wecker mit Radio Snooze Wochenendmodus Temperatur USB 2-Farb-Ziffern und 4-Stufe-Heilligkeit

#ad
LIORQUE #ad - Der projektor wecker hat einen USB-Port, sich nach dem Trennen des Netzkabels an die richtige Zeit zu erinnern. Super klarer va-bildschirm ohne blendung, 180 ° projektion mit dem va-bildschirm können sie das problem der blendung in den augen reduzieren und Ihre Augen im Vergleich zum LCD- und LED-Bildschirm schützen.

Die weiße stunde auf dem Bildschirm und die blaue Stunde an der Wand sind sehr erstaunlich. 180 ° high-definition-vorder- und rückseite Projektion ist bequem, um die Zeit in Echtzeit aus der Ferne zu sehen. Datum und temperatur der wecker kann datum und Wochentag anzeigen. 12 / 24 stunden zeit und perfekte schlummerfunktion von 9 minuten sie können das zeitanzeigeformat zwischen 12 stunden oder 24 stunden wählen. Sie müssen ihr handy nicht verwenden, um die Zeit während des Schlafes zu sehen, Ihre Augen zu schützen und beim Schlafen zu helfen.

Ffnen sie einfach ihre augen und Sie werden die Zeit leicht an der Wand / Decke sehen. Wenn sie nachts aufwachen, müssen Sie nicht nach der Uhr oder dem Handy suchen, um das blendende Licht zu sehen. Der weckton steigt allmählich an, um Kinder zu schützen. Darüber hinaus kann es auch die Innentemperatur anzeigen und das Umschalten der Sommerzeit unterstützen. Einfach, mit dem sie ihr handy aufladen können. Die große "snooze"-taste ist leicht zu erreichen und natürlich können Sie den Wecker mit einer beliebigen anderen Taste als der "SNOOZE"-Taste stoppen.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceKAIYING SHOP #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluHM433B

10. Soundmaster

#ad

Soundmaster FUR6005 Rádiově řízené rádio k hodinkám s projekcí Infarot-senzor IR senzor rádiové hodiny radiobudík, projekční budík

#ad
Soundmaster #ad - Projekční ukazatel lze zapnout a otočit o 180°. Automatické vypnutí = po 10 sekundách nečinnosti se displej vypne aktivací senzoru se displej opět zapne. Projekce času na stěnu nebo strop. Pll- ukw/mw rádio s pevnou vysílací pamětí. Se stmívačem jasu High/Low/Auto-Off. 1, 8" jumbo lCD displej. Probuzení rádiem nebo signálním tónem. Infračervený senzor pro funkci rádiové frekvence a funkce usínání a odložení. Duální alarm s víkendovou funkcí a snooze. Plně automatické nastavení času a data díky rádiovému signálu DCF-77.
ZnačkaSoundmaster #ad
VýrobceSoundmaster #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost1.46
Šířka3.94
Číslo dílu4005425003212
ModelkaFUR6005
ZárukaZáruka výrobce.