Top 10 Olwo Lunchbox für Kinder – Obědové boxy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OLWO

#ad

OLWO® Krabička na oběd pro děti a dospělé, krabička na svačinu do školky, školy a na výlety s přihrádkou, krabička na oběd pro děti jednorožec růžová

#ad
OLWO #ad - Multitalentní dóza na chléb – vhodná do myčky nádobí, vhodná do mikrovlnné trouby bez víka a vhodná do mrazničky. Vhodné do školky, školy a na výlety – udrží jídlo v bezpečí.

Perfektní pro skladování, ohřívání a přepravu. Snadné uložení do školy a na cesty. 100% záruka spokojenosti – pokud nebudete spokojeni, můžete ji do 30 dnů vrátit. Zdravý, dětský svačinový box – bez BPA, 3 přihrádky, nádoba na jogurt. Stabilní, roztomilý design - svačinový box od olwo pro malé princezny a prince. Pro každou příležitost nabízíme vhodný dárek. Ideální dárek – naše roztomilé svačinové boxy jsou cenově výhodným nápadem na dárek pro děti. Kvalita a spokojenost zákazníků jsou pro nás důležité.
ZnačkaOLWO #ad
VýrobceOLWO #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost0.57
Šířka6.69
Číslo díluHU-XI-43
Záruka30 dní.

2. schmatzfatz

#ad

S přihrádkami, dárek pro děti Coral, krabička na chléb, schmatzfatz easy svačinový box, krabička na oběd, bento box

#ad
schmatzfatz #ad - Utěsněné a žádné míchání – těsnění ve víku brání vytékání vlhkých potravin neplatí pro kapaliny a obsah jednotlivých děliček se nemíchá. Další pokyny k naplnění svačinového boxu najdete níže v popisu výrobku. Jednotlivé přihrádky se čistě oddělí od sebe, aby obsah i po hodinách chutnal tak, jak má a nemíchá se s jinými potravinami.

Tak je možné jednoduché, důkladné čištění celého boxu. Stabilní a promyšlené – schmatzfatz easy bentobox má jedno zamykání vhodné pro děti a panty jsou díky kovovému kolíku velmi stabilní. A protože vnější obal s obsahem vůbec nepřijde do přímého kontaktu, stačí jej obvykle krátce otřít vlhkým hadříkem. Všestrannost při každém jídle: vhodné pro širokou škálu druhů potravin, ovesné kaše a müsli. To zaručuje, včetně jogurtu, jablečného pyré, že vaše dítě bude mít při každém jídle rozmanitý a výživný výběr. Bezpečné a zdravé – dětská svačinová krabička schmatzfatz easy s přihrádkami samozřejmě neobsahuje škodlivé látky jako bpa a změkčovadla testováno nezávislými laboratořemi.

Hygienický a snadno se čistí: vyrobeno z plastu vhodného do myčky, zajišťuje bezvadnou hygienu potravin. Ať už ve školce nebo v každodenním rodinném životě. Přátelské pro děti a čisté oddělení – naši schmatzfatz easy svačinovou dózu s přihrádkami lze snadno otevřít a zavřít pouze jedním uzávěrem. Vyjímatelné vnitřní víko umožňuje důkladné čištění, takže box je připraven na další jídlo vašeho dítěte.
Značkaschmatzfatz #ad
Výrobceschmatzfatz #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost0.89
Šířka5.91
Číslo dílu1
Modelka1

3. Mepal

#ad

Lunchbox Campus Little Dutch – krabička na oběd Bento pro děti – krabička na svačinu s přihrádkou a vidličkou – krabička na přípravu mouky s klipem – bez BPA a vhodná do myčky nádobí – 750 ml, Mepal

#ad
Mepal #ad - Bento lunchbox: s touto svačinovou krabičkou sailors bay bude změna hračka. Včetně malé vidlice: Školní svačinová krabička obsahuje malou plastovou vidličku. Rozmanitý a zdravý oběd: s vyjímatelnou vložkou bento nabízí krabička na oběd neomezené možnosti pro svačinu – sendviče, ovoce, kostky sýra, muffiny nebo zábaly.

Tak se každý oběd stane malou párty! Dobré pro maminku a tatínka: Celý box na oběd Bento lze mýt v myčce. Ideální do školy nebo na cesty! robustní & odolný vůči mytí v myčce: krabička na oběd do školy je robustní a vydrží hodně času. Do krabičky se bez problémů vejdou 4 sendviče nebo je můžete použít pro různé druhy potravin.

Kapacita: krabička na oběd pro děti má objem 750 ml a do krabičky se bez problémů vejdou 4 sendviče. Tím se krabička na oběd perfektně hodí pro malé ovocné nebo zeleninové občerstvení. Výborně zdravé! snadné otevření: sendvičový box pro děti má klipovou sponu, takže jej lze snadno otevřít a zavřít.
ZnačkaMepal #ad
VýrobceMepal #ad
Výška2.4
Délka7.01
Hmotnost0.53
Šířka5.2
Číslo díluCampus
Modelka107440065244
ZárukaNo warranty.

4. LÄSSIG

#ad

LÄSSIG Dětská svačinová krabička z ušlechtilé oceli, krabička na oběd, udržitelný mateřská škola škola/Adventure Tractor, snídaňový box

#ad
LÄSSIG #ad - Box se skládá ze 100% ušlechtilé oceli a víko ze 100% polypropylenu. Díky silikonovému kroužku integrovanému ve víku je krabička na chléb dobře uzavřená a svačina zůstává čerstvá a chutná. Robustní krabička na chléb bez bpA je vyrobena z pachově a chuťově neutrálního materiálu. Dózu na chléb v trendy designu s různými motivy lze snadno mýt v myčce. Těsnicí kroužek musí být z hygienických důvodů / pro čištění odnímatelný. Praktické detaily, jako je flexibilně použitelné oddělení, umožňují uchovávat různé svačinky v plechovce.
ZnačkaLÄSSIG #ad
VýrobceLÄSSIG #ad
Výška2.36
Délka6.69
Hmotnost0.52
Šířka5.12
Číslo dílu1210029496-1
Modelka1210029496

5. MAISON HUIS

#ad

Svačinový box, MAISON HUIS Krabička na svačinu pro děti s přihrádkami s termonádobou pro udržení teploty jídla, svačinová krabička, krabička na oběd do, bento box, dětská krabička na svačinu, školka

#ad
MAISON HUIS #ad - Nárazuvzdorné a snadné nošení: používáme silný pp plast v potravinářské kvalitě. Vhodný do mikrovlnné trouby: cca 210 °C, ≤ 3 minuty. Můžete jej použít k nasekávání polévek nebo k podávání pokrmů. Balení obsahuje sklenici na potraviny, tašku a potřeby: nádoba na potraviny udrží potraviny horké po dobu 6 hodin a 12 hodin studené.

Pokud máte dotazy, obraťte se prosím ihned na nás. Používáme silnější materiály, které nelze snadno zlomit. Různé přihrádky pro oddělené potraviny: se 4 různými přihrádkami, struktura dětského svačinového boxu bez bpa je přizpůsobena potřebám zdravé výživy a snaží se nabídnout větší výběr jídel. Taška z nepromokavé látky s perleťovou bavlnou, která udrží potraviny teplé a čerstvé.

Nedělejte si starosti, že se při nošení rozbije. Bezpečný proti mrazáku: 4° F. Kromě toho se jeho hladký vnitřek snadno čistí než jiné modely. Krabička na chléb nahoře a dole je velmi silná. Bezpečný a trvanlivý prémiový materiál: vyrobeno z pp plastu v potravinářské kvalitě, bez BPA, zdravý a s dlouhou životností. Díky perfektní velikosti pojme ovoce, zeleninu a svačinu v každodenním životě.
ZnačkaMAISON HUIS #ad
VýrobceMAISON HUIS #ad

6. My Vesperbox

#ad

My Vesperbox – Len – Bento Box pro děti – krabička na oběd se 4 + 2 přihrádkami – extrémně robustní – krabička na chléb – box na chléb ideální pro školky a školu… fialová – jednorožec

#ad
My Vesperbox #ad - Testování pádu! přátelské zamykání – diagonálně běhající uzavírací hrany zaručují snadné otevírání a dělají z My Vesperbox tak perfektního společníka pro vaše děti. Aktuálně ochrana moře, pro další informace nás rádi kontaktujte.

Klimatická výroba – protože nám záleží na udržitelnosti, všechny produkty MY Vesperbox jsou vyráběny klimaticky neutrální bez CO2 a odpovídajícím způsobem kompenzovány. Isté oddělení – ve víku krabičky bento box se nachází těsnění, která zabraňují smíchání potravin. Lfgb certifikát k dispozici. Podpořte ochranu moře – s každým produktem my vesperbox podpoříte společně s plastovou lavicí jak sociální, tak ekologické projekty.

Plná bezpečnost – naše krabička na chléb je samozřejmě zjistitelná bez škodlivých látek, jako je BPA a změkčovadla. Extrémně robustní – box na chléb je díky své masivní konstrukci a zesíleným uzávěrům extrémně robustní. Pozor! to neplatí pro čisté kapaliny. Flexibilní se 4 nebo 6 přihrádkami? krabičku na oběd lze podle potřeby vybavit přídavnou nádobou, díky tomu nabízí 4 nebo 6 praktických přihrádek.
ZnačkaMy Vesperbox #ad
VýrobceSPProducts GmbH #ad
Výška5.91
Délka8.27
Hmotnost1.21
Šířka1.77
Číslo díluHU-XI-4
ModelkaLen

7. bumpli

#ad

Na výlety, bumpli® Dětská svačinová krabička s přihrádkami – zamykání vhodné pro děti s zacvakávacím uzávěrem – krabička na oběd, školy, bento box do školky

#ad
bumpli #ad - Ať už do školky, do školy, do kanceláře nebo na výlet: jídlo lze rozdělit až na 6 přihrádek a přepravovat. Tak lze všechny dobroty pohodlně a bezpečně přepravovat zabalené.

Náš box na oběd bumpli je velký a prostorný. Ekologický a udržitelný – naše krabička na oběd je opakovaně použitelná a pomáhá snižovat odpady z obalů. Díky našim 4 trendovým barvám je tu něco pro každého. Vnější box lze pak zcela snadno vymýt pod tekoucí vodou. Vnitřní části boxu bento jsou vyjímatelné. Můžete je zcela pohodlně mýt v myčce.

Vysoce kvalitní svačinová dóza zajišťuje bezpečné a praktické uložení potravin. Ekologický způsob přepravy jídel vašeho dítěte. Rozměry jsou 21 cm na šířku, 15 cm do hloubky a 4, 5 cm na výšku. Díky vnitřnímu víku bez obsahu bpa a škodlivých látek je svačinová dóza bezpečná pro použití s dětmi.
Značkabumpli #ad
VýrobceBumpli GmbH #ad
Výška5.91
Délka8.27
Hmotnost1.7
Šířka1.81

8. Funkelfuchs

#ad

Zelený traktor – 100% zabezpečená proti vytečení – nádoba na udržování teploty na jídlo z ušlechtilé oceli – termopohárek na jídlo – dětský termo, FUNKELFUCHS® Termo nádoba na jídlo pro děti – 500 ml

#ad
Funkelfuchs #ad - Ke každému hrnku dostanete navíc náhradní těsnění zdarma! Všechny produkty funkelfuchs jsou baleny 100% bez plastů. Pro udržování teplých sklenic na dětskou kaši. To se perfektně hodí např. Skládací stolek z ušlechtilé oceli se nachází prakticky uložené ve víku.

Jedinečný koncept těsnění se skládá z hladkého pevného silikonového těsnění v kombinaci s dvojitě šroubovaným víkem zaručuje bezstarostnou přepravu jídel a nápojů bez vytékání. Termo nádoba je vyrobena z nerezové oceli ss304. S vaší pomocí vytváříme nejen změny, ale také nová pracovní místa pro místní obyvatele. Všechny materiály jsou testovány podle aktuálních směrnic EU na škodlivé látky a neobsahují BPA.

Navíc jsou stromy vysazeny pro objednávky v rozvojových zemích a plast se z moře odstraňuje. Alternativně udrží nádoba na udržování teploty studené pokrmy studené až 14 hodin. Díky inovativní dvouplášťové izolaci z ušlechtilé oceli udrží jídlo teplé až 10 hodin. Víko zároveň slouží jako mísa na polévky, dětskou kaši nebo jiné teplé pokrmy. Víko a uzávěr jsou vyrobeny z kvalitního plastu a silikonu.
ZnačkaFunkelfuchs #ad
VýrobceFunkelfuchs #ad
Výška6.3
Délka3.94
Hmotnost0.87
Šířka3.94
Číslo díluThermobehälter für essen grün
ModelkaThermobehälter für essen grün

9. Mein Zwergenland

#ad

Beauty jednorožec, Mein Zwergenland Bento svačinová dóza Take A Break midi se jménem Mauve Pink

#ad
Mein Zwergenland #ad - Mnohostranně použitelný: prostorný box na chléb pojme max. Horké teploty a mycí prostředky mohou potisk vyblednout. Díky gumovému těsnění na víku zůstanou chleby vždy čerstvé a chutné.

Tak svému dítěti určitě vykouzlíte úsměv na tváři. 4 chleby z másla. S oběma vložkami bento lze chutné kombinace přepravovat odděleně a tím zaručit čerstvé občerstvení. Vidličky můžete svému dítěti nabídnout rozmanité pokrmy a občerstvení na cestách. Personalizovatelný dárek: udělejte z krabičky na svačinu osobní dárek.

Klikněte na "přizpůsobit nyní", zadejte požadované jméno a vyberte si z mnoha variant. Erstvé pauzy – robustní box bento lze snadno otevřít pomocí dvou zaklapávacích uzávěrů. Překvapení pro vaše dítě: s krabičkou na oběd vč. Pokyn k údržbě: vezměte prosím na vědomí, že víko na svačinu není vhodné pro mytí v myčce.
ZnačkaMein Zwergenland #ad
VýrobceMein Zwergenland #ad
Číslo díluZL-BLBM-UEBY.2
ModelkaZL-

10. yumbox

#ad

Yumbox Panino M Lunchbox, Brotdose mit Unterteilung | Bentobox mit Trennwand Einsatz für Schule und Kindergarten Kinder Gelb

#ad
yumbox #ad - Quark dip aufbewahrt werden, jedoch keine Flüssigkeiten wie Suppe oder Melone. 21, aber dafür sind die vielen dichten fächer genau richtig, Gewicht: ca. Yumbox panino lunchbox ist nicht Mikrowellen-geeignet. GrÖsse: ca. Die kleinen unterteilungen der Yumbox Brotdosen sind sehr praktisch und laden dazu ein, die Vesper in der Schule oder im Kindergarten abwechslungsreich zu gestalten.

Unterteilte vesperbox: separate, untereinander dichte fächer - kein lästiges Vermischen der Lebensmittel in der Butterbrotdose mehr. Yumbox panino: bento box für kinder und erwachsene - mittlere größe mit 4 abgedichteten Fächern. Alles bleibt frisch, knackig & behält seinen eigenen Geschmack und Geruch.

Für die äußere box ist handwäsche empfehlenswert, da sich bei zu heißem Spülen die Verschlüsse verziehen und die Dichtung nachlässt. Endlich muss nichts mehr in tausend Tüten und Folien eingepackt werden. Auslaufsichere vesperdose: brotdose mit silikondichtung - Yumbox sind auslaufsicher jedoch NICHT wasserdicht. 479 g. Es können dickflüssige Lebensmittel wie z. B. Diese brotzeitbox ist geeignet für Kinder, Teens und Erwachsene.
Značkayumbox #ad
VýrobceYumbox #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost1.06
Šířka5.91
Číslo dílu850035286074
Modelka850035286074