Top 10 Kettcar Ab 3 Jahre – Dětská šlapací vozidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ezyroller

#ad

EzyRoller Classic dětské vozidlo tříkolka sedadlo hračka, barva: červená

#ad
Ezyroller #ad - Ezyroller classic se kromě zábavy při pohybu s tříkolkou postará také o trénink pohyblivosti celého těla. Pomocí přiložené prodlužovací tyče se Ezyroller Classic jednoduše přizpůsobí výšce dítěte. To je nejen zábava, ale současně podporuje také pohyblivost a motoriku. Ezyroller classic x je poháněn a řízen pohybem praporu. Ezyroller classic se hodí pro děti od 4 do 14 let a až do hmotnosti řidiče 70 kg. To je čistá radost z jízdy pro děti, při které je navíc ještě podporována koordinace a zručnost.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška16.5
Délka12.8
Hmotnost13
Šířka18.5
Číslo díluEZY-001
ModelkaEZR4

2. Ezyroller

#ad

Ezyroller Drifter X Fun dětské vozidlo tříkolka děti tříkolka zábavné vozidlo černé

#ad
Ezyroller #ad - Nový ezyroller drifter x má svěží design rámu a sedadla, díky kterému bude řidič sedět pohodlněji a bezpečněji než dosud dříve.

Patentovaný ezyroller drifter x byl v roce 2019 několikrát oceněn jako výrobek roku a hračka roku. Lověk se tak prohrál. Zároveň trénují ride on scooter koordinaci a pohyblivost a jsou skvělým sportovním vybavením pro venkovní použití. S koloběžkou ezy roller drift scooter se do vašeho domova nastěhují skvělé outdoorové dětské hrací zařízení. Děti trike se hodí pro děti od věku cca 4–14 let nebo až 70 kg tělesné hmotnosti,.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyRoller #ad
Výška13.5
Délka39
Hmotnost17.38
Šířka17.6
Číslo díluEZD1XBL
ModelkaEZD1XBL

3. Ezyroller

#ad

Ezyroller Rádiové vozidlo Drifter Pro X mládež dospělí tříkolka od 10 tříkolky černé

#ad
Ezyroller #ad - Rám tříkolky lze pomocí prodlužovací tyče přizpůsobit tělesné výšce a tak růst. Koloběžka trénuje pohyblivost celého těla, koordinaci a obratnost. Tříkolka má robustní ocelový rám s nízkým těžištěm, širokou sedací plachtu a lehce jezdící kolečka. S otočným zadním kolem jsou možné i skvělé drifty. Ezyroller pro x je vhodný pro děti od 10 let a pro mládež a dospělé. Oblíbené zábavné vozidlo pro venkovní i vnitřní použití je poháněno pohybem závěsu.
ZnačkaEzyroller #ad
VýrobceEzyroller #ad
Výška5.9
Délka25.19
Hmotnost24.97
Šířka20.83
Číslo díluEZDPRO1XBL
ModelkaEZDPRO1XBL

4. Rolly Toys

#ad

Naviják, přední plnění, šlapací vozidlo pro děti 710362, Rolly Toys rollyFarmtrac John Deere 7930 kompletní svítidlo, děti 3–8 let, pneumatiky

#ad
Rolly Toys #ad - Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství.
ZnačkaRolly Toys #ad
VýrobceRolly Toys #ad
Výška20.87
Délka42.52
Šířka20.47
Číslo dílu710362
Modelka710362
Zárukabez záruky výrobce

5. Berg

#ad

Pneumatikami a volnoběžkou, Berg Gokart Buddy Cross | dětské vozidlo, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let

#ad
Berg #ad - Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Tato skvělá pedálová motokára je solidní a bezpečná. Díky tomu jezdíte velmi snadno a rychle. Berg buddy zaručuje dlouholeté potěšení ze hry. Kromě toho je sedadlo nastavitelné, díky čemuž budete mít na svém Berg Buddy vždy ideální pozici k sezení.

Berg buddy je vybaven jedinečným patentovaným systémem bfr. Systém bfr umožňuje zabrzdit pedály a ihned po zastavení jezdit pozpátku. S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Berg buddy roste s vámi, takže z něj budete mít radost celé roky. Objev svět s tímto skvělým pedálním motokárem! nemusíte si během dobrodružství dělat žádné starosti, protože Berg Buddy splňuje všechny bezpečnostní požadavky.

Bezpečnost nakonec jde předem! Berg buddy je vybaven pneumatikami. Bfr je zkratka break, vpřed, reverse brzdy, Forward, vzad. Tak můžete rychle a bezpečně jezdit i úzkými zatáčkami. Díky čtyřem kolečkům nabízí berg buddy vynikající stabilitu. Tento pedálový motokára má totiž robustní kovový rám, který může hodně odstrčit. Berg buddy je vybaven závěsnou nápravou.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.65.00
Modelka24.20.65.00
Záruka2 roky záruka na rám

6. Rolly Toys

#ad

Rolly Toys 700028, Traktor rollyFarmtrac John Deere 7930

#ad
Rolly Toys #ad - Od velkých pneumatik až po detailní přední lopatu bude každý malý zemědělec nadšený. S cool šlapacím traktorem pro děti se můžete ponořit do vzrušujícího světa zemědělství. S šlapacím traktorem můžete prozkoumat svět zemědělství. Ale zábava zde nekončí! Šlapací traktor je vybaven mnoha skvělými funkcemi, díky nimž je herní zážitek ještě více vzrušující. Tento robustní a realistický traktor je vyroben speciálně pro malé malé pěšáky, jako jste vy, a nabídne vám hodiny zábavy z jízdy a napínavá dobrodružství.
ZnačkaRolly Toys #ad
Výrobcerolly toys #ad
Výška20.67
Délka57.48
Hmotnost31.72
Šířka30.31
Číslo dílu700028
Modelka700028
Záruka2 roky

7. Berg

#ad

Pneumatikami a volnoběhem, dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, BERG Pedálový gokart Buddy Blue | dětské vozidlo, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem

#ad
Berg #ad - Dlouhá životnost – vaše karetní karta buddy vám bude dělat radost po mnoho let. Mimo jiné díky nastavitelnému sedadlu roste Berg Buddy s vámi. Brzdový systém – systém bfr umožňuje brzdění pedály, ale také okamžitou couvací jízdu po zastavení. Stabilní – díky čtyřem kolečkům a kyvné ose leží motokára obzvlášť stabilně na silnici. Pneumatiky – berg buddy je velmi pohodlný, protože vzduch v pneumatikách zajišťuje nižší valivý odpor, takže budete snadněji šlápnout do pedálů. Berg.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška25.59
Délka43.31
Hmotnost11.02
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.32.01

8. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2–5 let, BERG Buzzy Retro Green – dětské vozidlo, bezpečnost a stabilita, šlapací auto

#ad
Berg #ad - S berg buzzy retro green gokart se kombinuje atraktivní vzhled a moderní technika. Stylová retro barva, pečlivě vytvořené detaily a praktický koš tvoří skvělý kompletní balíček.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys #ad
Výška19.69
Délka32.68
Hmotnost17.64
Šířka19.29
Číslo dílu24.30.15.00
Modelka24.30.15.00
Záruka3 roky

9. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 2–6 let.., BERG Pedálový gokart Reppy Rider, dětské vozidlo, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, s možností soundboxu

#ad
Berg #ad - Bez ohledu na to, v jaké poloze sezení – volant je pro dítě vždy pohodlně přístupný. Série reppy od berg zahrnuje pět modelů: roadster, rider a reppy bmw. Reppy se nachází ve velikosti a věkové skupině mezi řadou Buzzy a Buddy.

Všech pět provedení má vzrušující, racer, rebel, nádherný design a pohodlně se s nimi manipuluje jak pro děti, tak i pro rodiče. Jak vpřed, tak vzad. S nápadnou reppy ukradne vaše dítě show všude v sousedství. Jen nízký skořepinový sedák a nápadný sportovní volant skutečně upoutají pozornost! Pro dospělé je Reppy díky rukojeti rámu zcela jednoduše přenosný. Reppy se hodí pro děti od 2, 5 do 6 let. To znamená, že pohyb nohou se okamžitě změní na pohyb zadních kol.

Tím se berg reppy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Tento materiál je pro berg reppy ideální alternativou k běžným gumovým pneumatikám s hadicí a pláštěm. Prostě fantastická hrací zařízení. Díky nízkému sedu není nutné volant nastavovat. Díky svému složení jsou pneumatiky eva odolné proti opotřebení stejně jako běžné gumové pneumatiky, ale defekty jsou minulostí.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška22.83
Délka38.58
Hmotnost19.84
Šířka23.23
Číslo dílu24.60.00.00
Modelka24.60.00.00
Záruka2 roky záruka na rám

10. Berg

#ad

Dětská hračka vhodná pro děti ve věku 3–8 let, BERG Pedálový gokart Buddy B-Orange | dětské vozidlo, šlapací vozidlo s vysokým bezpečnostním standardem, pneumatikami a volnoběžkou

#ad
Berg #ad - Objev svět s tímto skvělým pedálním motokárem! nemusíte si během dobrodružství dělat žádné starosti, protože Berg Buddy splňuje všechny bezpečnostní požadavky. Tyto pneumatiky mají nižší valivý odpor a usnadňují šlapání pedálů.

Díky systému bfr se snadno prohraješ oblastí. Tím se berg buddy jezdí vyloženě jednoduše a snadno. Tento pedálový motokára má totiž robustní kovový rám, který může hodně odstrčit. Díky vzduchovým pneumatikám se Berg Buddy jezdí velmi pohodlně. Kromě toho je sedadlo nastavitelné, díky čemuž budete mít na svém Berg Buddy vždy ideální pozici k sezení. Bfr je zkratka break, Reverse brzdy, vpřed, Forward, vzad.

Tak můžete rychle a bezpečně jezdit i úzkými zatáčkami. Díky čtyřem kolečkům nabízí berg buddy vynikající stabilitu. S berg buddy zažijete nejkrásnější dobrodružství. Tím zůstává berg Buddy stabilní na zemi. Dokonce i v nejostřejších zatáčkách zůstává stabilní na zemi. Díky tomu jezdíte velmi snadno a rychle. Tato skvělá pedálová motokára je solidní a bezpečná.
ZnačkaBerg #ad
VýrobceBERG Toys B.V. #ad
Výška24.8
Délka45.28
Hmotnost40.79
Šířka25.59
Číslo dílu24.20.60.02_Orange_0
Modelka24.20.60.02
Záruka2 roky záruka na rám