Top 10 Kaffeevollautomat Mit Kakao – Kávovary s mlýnkem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AIEVE

#ad

Plně automatický mlýnek na kávu, kompatibilní s De Longhi Magnifica a Philips LatteGo atd. Příslušenství pro ochranu před rozlitím šedá, AIEVE Podložka silikonová podložka pro kávovar

#ad
AIEVE #ad - Naše silikonové rohože jsou inteligentním řešením. Udržuje vaši pracovní plochu bezchybně: nedělejte si již žádné starosti s skvrnami na kuchyňské pracovní desce, pokud naplníte konvici na kávu nebo vyprázdníte odkapávací misku.

Vaše pracovní deska tak zůstane vždy suchá a čistá. Máte nějaké dotazy? kontaktujte nás a Aieve Vám nabídne profesionální zákaznický servis. Kvalita a zákaznický servis: naše podložky jsou vyrobeny z kvalitního silikonu. Ochrana před rozlitím: zvýšené okraje podložky nejen odvádějí rozlitou a stojatou vodu, ale usnadňují vám také pohyb vašeho kávovaru. Snadné posouvání bez starostí: naše speciální silikonová podložka má plstěnou podložku, aniž byste si museli dělat starosti, se kterou můžete s těžkým kávovarem snadno pohybovat, že se váš stůl poškrábe.

Pokud se vytvoří zápach, nechte ji jednoduše uschnout na větraném místě. Univerzální tvar: naše podložky jsou velké 48 x 30 cm a hodí se pro celou řadu modelů kávovarů, kávovarů, De Longhi Magnifica a CafeRomatica 795, philips LatteGo 68, kávovarů na překapávanou kávu, včetně kompatibility s Siemens EQ 6, atd.
ZnačkaAIEVE #ad
VýrobceAieveDirect #ad
Výška0.59
Délka13.39
Hmotnost0.7
Šířka6.3
ModelkaSilikonmatte6969

2. Krups

#ad

5 nápojů, černý, kávovar, funkce filtrační kávy, tryska na mléčnou pěnu, EA910810, Krups Plně automatický kávovar Sensation, funkce 2 šálků

#ad
Krups #ad - Dná spařovací skupina z plastu: všechny plně automatické kávovary od Krups jsou vybaveny spařovací jednotkou z kovu s dlouhou životností, která zajišťuje nejlepší vedení tepla. Intuitivní ovládání: extra velký dotykový ovládací panel se senzorem zajišťuje snadné ovládání plně automatického kávovaru.

Funkce memo: díky praktickému režimu ukládání lze uložit dvě různá nastavení kávy. Plně tiché čištění: díky uzavřenému spařovacímu systému probíhá čištění bez námahy čisticí tyčinkou – zcela bez nebezpečí chybného ovládání. Vyrobeno ve francii: tento plně automatický kávovar byl vyvinut a vyroben ve Francii.

Hygienický certifikát tÜv: nezávislá mezinárodní laboratoř tÜv Rheinland potvrdila mikrobiologickou nezávadnost tohoto plně automatického kávovaru, automatické čištění spařovací jednotky je bezvadné. Nápoje: tento kávovar umí připravit ristretto, překapávanou kávu, Long Coffee, Espresso, mléčný olej a horkou vodu.
ZnačkaKrups #ad
VýrobceKrups #ad
Výška20.67
Délka15.16
Hmotnost16.53
Šířka11.46
Číslo díluEA9108
ModelkaEA910810

3. PHILIPS

#ad

Plastový, matná černá/chromovaná přední část a vodní filtr Philips CA6903/10 Aqua Clean pro plně automatické kávovary, Plně automatický kávovar Philips řady 5400 EP5447/90, 12 kávových specialit

#ad
PHILIPS #ad - Espresso, latte macchiato, káva, cappuccino, Flat White. Produkt 2: patentovaný průtok vody, ochrana vodního okruhu pomocí mikroporézního filtru - filtruje i ty nejmenší prachové částice. Produkt 1: nastavte si intenzitu aroma, množství kávy, množství mléka a teplotu vašeho nápoje zcela jednoduše podle své chuti a uložte si vše pomocí 2 uživatelských profilů.

Produkt 1: systém na mléko lattego se skládá pouze ze dvou částí a je bez hadice – náš nejsnadněji čistitelný systém na mléko. Produkt 2: Žádné odvápnění až pro 5000 šálků při 8násobné výměně filtru. Produkt 2: zabraňuje tvorbě vodního kamene díky technologii výměny iontů pro čistou vodu.

Produkt 1: dlouhodobá výdrž na 20 000 šálků díky mlýnku ze 100% keramiky. Produkt 1: 12 aromatických kávových specialit z čerstvé zrnkové kávy a mléka s optimální teplotou od prvního šálku např. Produkt 2: bezproblémové vkládání filtru pomocí systému Click&Go, funkce připomenutí výměny filtru po aktivaci v nabídce.
ZnačkaPHILIPS #ad
VýrobcePHILIPS #ad
Hmotnost4.44

4. Siemens

#ad

15 barLze uložit až 2 osobní nápoje, aromaDouble Shot, stříbrná, keramický mlýnek, systém Sensoflow, displej pro výběr kávy, Automatický kávovar EQ.6 plus s300 TE653501DE Siemens 1500 W

#ad
Siemens #ad - Systém sensoflow:maximální aroma díky vždy ideální a konstantní teplota spaření. Funkce onetouch:každý nápoj pouhým jedním stisknutím tlačítka – ať už espresso, cappuccino nebo latte macchiato.

Oblíbené:uložení kávových a mléčných specialit s individuální přípravou a kdykoli pohodlné použití. Automilk clean:plně automatické parní čištění po každém nápoji plně nahradí každodenní údržbu systému s mlékem. Displej s výběrem kávy:lehkým dotekem políčka senzoru lze přímo zvolit a připravit aromatické kávové a mléčné speciality.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.16
Délka18.31
Hmotnost21.16
Šířka11.02
Číslo díluTE653501DE
ModelkaTE653501DE

5. De’Longhi

#ad

Včetně kávové konvice, 3,5palcový TFT dotykový displej, horké a osvěžující nápoje stiskem tlačítka, Plně automatický kávovar De'Longhi Eletta Explore Perfetto ECAM452.57.G se systémem mléka LatteCrema

#ad
De’Longhi #ad - Díky tmavě šedému designu vypadá tento kávovar moderně a hodí se do každé kuchyně. Maximální pohodlí: štíhlý a elegantní design pro kávu v baristické kvalitě u vás doma.

Inovativní dotykové ovládací pole: 3, 5" tft displej s barevnými dotykovými symboly pro jednoduchý výběr nápojů pouhým stisknutím tlačítka. Snadné čištění: automatické čištění pomocí odvápňovacích programů, čisticích a mycích programů; odkládací plocha, nádobu, karafu na mléko kromě víka a hadičku na mléko lze mýt v myčce. Systém lattecreme hot & cool: vychutnejte si rozmanitost horkých a osvěžujících variant kávy a mléčných nápojů s technologií LatteCrema. Automatický systém to-go: připraví vaše oblíbené nápoje jediným stisknutím tlačítka a umožní vám vzít si je s sebou; vhodné pro hrnky do 16 cm.
ZnačkaDe’Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška17.72
Délka10.24
Hmotnost34.88
Šířka15.16
Číslo díluECAM452.57.G
ModelkaECAM452.57.G

6. De'Longhi

#ad

Ovládání pomocí aplikace český jazyk nelze zaručit, funkce horké čokolády, Plně automatický kávovar De'Longhi PrimaDonna Elite Experience ECAM 656.85.MS se systémem pěnění mléka LatteCrema, stříbrná barva, barevný displej 4,3", přední strana z ušlechtilé oceli, cappuccino

#ad
De'Longhi #ad - Systém lattecrema: patentovaný systém napěnění mléka pro obzvlášť krémovou, jemně pórovitou mléčnou pěnu pro ideální cappuccino – čištění se provádí automaticky pomocí otočného ovládání.

Vysoce kvalitní mlýnek: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 200 g kávových zrn – plně automatický kávovar je vhodný také pro použití s mletou kávou. Snadné čištění: kompaktní spařovací jednotka je nenáročná na údržbu, lze ji zcela vyjmout z kávovaru a umožňuje tak jednoduché čištění vnitřku přístroje. Snadné ovládání: velký barevný displej TFT a všechny kávové speciality pouhým stisknutím tlačítka. Maximální velikost šálku mm: 142. Funkce horké čokolády: stisknutím tlačítka vykouzlíte chutné, horké kakao z mléka a čokolády.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška14.17
Délka10.24
Hmotnost26.46
Šířka18.5
Číslo díluECAM 656.85.MS
ModelkaECAM 656.85.MS
Záruka2 roky.

7. Philips Domestic Appliances

#ad

Matná černá/chromovaná přední část a vodní filtr Philips CA6903/22 Aqua Clean pro plně automatické kávovary, Plně automatický kávovar Philips řady 5400 EP5447/90, plast, dvojité balení, 12 kávových specialit

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Produkt 1: 12 aromatických kávových specialit z čerstvé zrnkové kávy a mléka s optimální teplotou od prvního šálku např. Produkt 1: nastavte si intenzitu aroma, množství kávy, množství mléka a teplotu vašeho nápoje zcela jednoduše podle své chuti a uložte si vše pomocí 2 uživatelských profilů.

Produkt 2: Žádné odvápnění až pro 5000 šálků při 8násobné výměně filtru. Espresso, latte macchiato, káva, cappuccino, Flat White. Produkt 2: zabraňuje tvorbě vodního kamene díky technologii výměny iontů pro čistou vodu. Produkt 1: systém na mléko lattego se skládá pouze ze dvou částí a je bez hadice – náš nejsnadněji čistitelný systém na mléko.

Produkt 2: bezproblémové vkládání filtru pomocí systému Click&Go, funkce připomenutí výměny filtru po aktivaci v nabídce. Produkt 1: dlouhodobá výdrž na 20 000 šálků díky mlýnku ze 100% keramiky. Produkt 2: patentovaný průtok vody, ochrana vodního okruhu pomocí mikroporézního filtru - filtruje i ty nejmenší prachové částice.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad

8. De'Longhi

#ad

černá / stříbrná, Plně automatický kávovar De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B s pěnou na mléko pro cappuccino, funkce 2 šálků, s tlačítky pro přímý výběr espressa a otočným ovládáním, 1,8 litrová nádrž na vodu

#ad
De'Longhi #ad - Velmi tiché mletí: 13stupňový kuželový mlýnek lze individuálně nastavit, do nádoby se vejde 250 g kávových zrn – plně automatický kávovar je také vhodný pro použití s mletou kávou nebo např.

Snadné čištění: bezúdržbovou spařovací jednotku lze z kávovaru zcela vyjmout a snadno se čistí. Výsledkem je dokonalá mléčná pěna: speciální tryska na napěnění mléka umožňuje chutné kávové speciality od krémového cappuccina přes caffè latte až po sametové latte macchiato. Snadné ovládání: automat na kávu má tlačítko přímé volby, kterými lze připravit jeden nebo dva šálky, a také otočný regulátor, pomocí kterého můžete ručně nastavit sílu a množství kávy.

Bezkofeinovou kávou. Obsah balení: 1 × plně automatický kávovar magnifica s ecam 22. 110 B v černé barvě s parní tryskou pro napěňování mléka od De'Longhi.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDeLonghi #ad
Výška13.38
Délka16.92
Hmotnost19.84
Šířka9.05
Číslo díluECAM22.110.B
ModelkaECAM22.110.B
ZárukaDalší informace naleznete v části "Všeobecné obchodní podmínky" na naší stránce nápovědy.

9. Philips Domestic Appliances

#ad

Intuitivní displej, chrom EP5447/90, 4 uživatelské profily, 12 kávových specialit, Plně automatický kávovar Philips Series 5400 – mléčný systém LatteGo

#ad
Philips Domestic Appliances #ad - Zesílení intenzity: s funkcí extrashot získáte výraznější chuť bez větší hořkosti. Intuitivní tft displej: pomocí uživatelsky přívětivého dotykového displeje tohoto kávovaru si můžete bez námahy vybrat svůj nápoj – v nastavení si můžete přizpůsobit intenzitu aroma a množství kávy.

Sametově krémová pěna: připravte si sametově krémovou mléčnou pěnu pomocí systému LatteGo – skládá se pouze ze dvou částí, které lze mýt v myčce, a proto se snadno čistí. Paměťová funkce: až 4 osoby si mohou uložit své zcela osobní preference kávy a přizpůsobit si intenzitu, sílu a množství mléka každé kávy podle svého přání. 12 kávových specialit jedním dotykem: Vychutnejte si svou oblíbenou kávu, od silného espressa až po jemné cappuccino.
ZnačkaPhilips Domestic Appliances #ad
VýrobcePhilips #ad
Výška11.81
Délka19.69
Hmotnost22.05
Šířka18.9
Číslo díluEP5447/90
ModelkaEP5447/90

10. Siemens

#ad

Keramický mlýnek, odvápňování, pro mnoho kávových specialit, Plně automatický kávovar Siemens EQ.6 plus S700 TE657503DE, napěňovací trysky na mléko, 1500 W, automatické čištění párou, funkce dvou šálků, ušlechtilá ocel

#ad
Siemens #ad - Přilijte neperlivou vodu nebo vyměňte filtr. Automilk clean: plně automatické parní čištění po každém připraveném nápoji plně nahradí každodenní údržbu systému s mlékem.

Systém sensoflow maximální aroma díky vždy ideální a konstantní teplotě spaření, další dodávané příslušenství 1 × patrona vodního filtru BRITA INTENZA, silikonová spojovací hadička k mléčné trysce, odměrka na kávový prášek, testovací proužky pro zjištění tvrdosti vody. Kávová zrna nelze doplňovat. Nejvyšší komfort s osvětleným podstavcem na šálky a až 4 vašimi oblíbenými nápoji pohodlně stiskem tlačítka.

Onetouch doublecup: každá kávová nebo mléčná specialita jen jedním stisknutím tlačítka – i pro dva šálky současně. Displej s výběrem kávy: lehkým dotykem políčka senzoru lze přímo zvolit a připravit aromatické kávové a mléčné speciality.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška15.16
Délka18.31
Hmotnost22.71
Šířka11.02
Číslo díluTE657503DE
ModelkaTE657503DE