Top 10 Japanische Pinsel Aquarell – Kaligrafická pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Staedtler

#ad

STAEDTLER 3004 TB12 ruční písmo s dvojitým vláknem jemná špička a špička štětce čiré skládací pouzdro s 12 zářivými barvami

#ad
Staedtler #ad - Dvojvláknový malíř se štětcovým hrotem pro výrazné písmeno se silnými a tenkými šířkami čar. Ideální také pro deníky, manga nebo kolorace, ilustrace, skvělé efekty s překrýváním tip-to-tip. Rozsah dodávky: Čirý skládací box s 12 zářivými barvami. Jedna tužka – dva hroty: jemná špička a špička štětce. Ka linií: jemná krajka: cca 0, špička štětce: cca 1, 5 mm – 0, 0 mm - 6, 8 mm, 0 mm.
ZnačkaStaedtler #ad
VýrobceSTAEDTLER #ad
Výška0.39
Délka6.77
Hmotnost0.29
Šířka4.88
Číslo dílu3004 TB12
Modelka3004 TB12 ST
ZárukaČ.

2. Arteasy

#ad

Malířské fixy na kreslení, 56dílná sada 24 tužek, 15 mandal, 10 akvarelových papírů, Arteasy® štětcových tužek, akvarelové tužky, ruční, 2 vodní nádržky, kaligrafická sada, štětec na fixy, 5 šablon

#ad
Arteasy #ad - Intenzivní barvy: barvy štětcových tužek arteasy mají velmi vysokou krycí schopnost a intenzivní pigmentaci. Tětcové tužky arteasy lze použít k malování na běžný papír, skicáky a dětské malířské válečky. Snadná manipulace: naše štětcové tužky jsou vhodné pro děti a dospělé, akvarelový papír nebo na omalovánky, začátečníky i profesionály.

Sada štětcových tužek je testována a certifikována podle EN71. Rozsáhlá sada štětcových tužek: sada štětcových per arteasy obsahuje 24 vysoce kvalitních štětcových tužek a 2 fixů na vodní nádrž. Budete překvapeni, jak snadné to jde. Smícháním barev lze vytvořit další barvy. Navíc je k dispozici ještě 10 listů akvarelového papíru, 15 mandal k vymalování a 5 šablon pro vlastní práce.

Umělecké efekty: s našimi štětcovými tužkami můžete snadno vytvářet kaligrafii, skicování, ruční písmo, tetování a komiksy. Perfektní sada pro milovníky malování. Rozmanitost barev vás nadchne. Ekologické: všechny barvy jsou na vodní bázi, a proto jsou netoxické a šetrné k životnímu prostředí. Pomocí 2 štětců na vodní nádržku lze vytvořit velmi krásné akvarelové efekty / vodomarevné efekty.
ZnačkaArteasy #ad
VýrobceIVENTURY GmbH #ad
Hmotnost1.28
Číslo díluAE2020001
ModelkaAE2020001

3. Hethrone

#ad

Dual Brush Pen Set 100 barev Štětce Marker Štětcové tužky Journal Příslušenství Tužky pro ruční malování pro dospělé 100 bílé, Hethrone Fixy oboustranné

#ad
Hethrone #ad - Pokud se vyskytne situace, kontaktujte nás, kdy nefunguje, poškodí nebo uniká, nabízíme bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz. Bezrizikový nákup – spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. Iroká škála možností – tato špičková značení štětců se perfektně hodí pro omalovánky pro dospělé, čmáranice, manga, skicátky, umění, nápisy, kutilství, kaligrafie, deníky a umělecké projekty.

Tětcové tužky s dvojitým hrotem – 0, 4 mm fineliner pro přesnou kontrolu linií při kreslení, 1–2 mm hrot z nylonových vláken pro široké psaní, barvení, plnění a míchání. Bezpečný netoxický inkoust – značení dvojitých kartáčů vydrží dlouho, protože na rozdíl od jiných tužek s pouze 1, 5 g s velkou kapacitou. Milovaní amatéři, milovníci umění a fanoušky omalovánek pro dospělé.

Každá sada obsahuje primární barvy a doplňkové barvy a lze ji skvěle míchat, aby vzbudila vaši uměleckou kreativitu. 100 jedinečných barev – tato sada barevných značek je k dostání v různých živých, vysoce pigmentovaných barvách bez duplikátů. Umělci rádi používají naše špičaté značky, popisování a skicování, protože lze bez problémů dosáhnout čistých silných nebo tenkých linií. Inkoust je bez zápachu, 2 g inkoustu obsahují 1, bez kyselin, netoxický a odpovídá ASTM D-4236.
ZnačkaHethrone #ad
VýrobceHethrone #ad
Hmotnost2.82
Číslo díluWhite-100

4. Kuretake

#ad

Kuretake Zig Clean Color Real Brush 48 barev…

#ad
Kuretake #ad - Pička štětce může kreslit silné a tenké čáry. Sada 48 barev. Tětcový štětec Clean Colors. Na bázi vody.
ZnačkaKuretake #ad
VýrobceKuretake #ad
Výška6.4
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.3
Číslo díluRB-6000AT/48V
ModelkaRB-6000AT/48V

5. APOGO

#ad

APOGO Kalligraphie Stift Handlettering Stifte Kaligraphiestifte set 6 Calligraphie Stifte Lettering Stifte set für Übungsheft Anfänger Tagebuch Bullet Journal Zubehör,Brush Pen Schwarz

#ad
APOGO #ad - Kalligraphie set: 6 schwarze handlettering kalligraphie Stifte in 4 verschiedenen GrößenBrush x 1, ultrafeiner Spitz x1, mittlerer Spitz x1, feine Spitz x1, handlettering stifte Die. Handlettering starter set : hochwertiger spitze calligraphy set mit flexiblen Pinselspitze, die einen einfachen Übergang von dicken zu dünnen Linien durch verschiedene des Stiftdrucks bietet.

Schöne geschenk : die kalligraphie marker schwarzer stift ist für alle arten von kalligraphie schriftzügen und Kunstwerken geeignet, Ehemann und Freunde, Erntedankfest, die fasermaler kaligraphiestift sind Perfekte Geschenk für Familie -kaligraphiestifte set anfänger,Kinder, Sohn, wie Geburtstag, Halloween, Jahrestag, Tochter, die Handschrift lieben, Frau, zurück zur Schule usw.

Wasserfeste pigment tinte: das kaligraphiestifte set mit starke Deckkraft, Die farbe trocknet schnell und nicht durch das Papier, diese bullet journal stifte lettering stift nicht blutende und geruchlose, säurefreie, Mit einem vernünftigen Design verlieren, ungiftige, sehr beliebt bei Kindern und Erwachsenen. Nachfüllbare brush pen set: nachfüllbarer hand lettering stifte set, Nachfülldesign spart auch Geld für Kunden, damit Kalligrafie stifte viel länger halten, sie schmücken perfekt die selbst.
ZnačkaAPOGO #ad
VýrobceAPOGO #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluCalligraphy Pens
ModelkaG36

6. Hethrone

#ad

Handlettering Stifte und Schwarz Kalligraphie Set für Anfänger Schreiben, Illustration Design und Zeichnen 8 Größe, Hethrone Kalligraphie Stifte, Unterschrift

#ad
Hethrone #ad - Handschreibstifte mit unterschiedlich dicken Schreibfedern, Grußkarten, Kalligrafieübungen, Kunstzeichnungen, Illustration und Schreibübungen.8 stifte mit verschiedenen tippsdie kalligraphiestifte set haben 8 größenspitzen 1 mm, großer, mittlerer, extrafeiner, 2 mm, 3 mm, feiner, weicher Pinsel und enthalten sowohl das schwarze Kalligraphieset mit weicher als auch harter Spitze für Anfänger Beschriftung.

Dies ist die beste wahl für Unterschrift, dass dieser Kalligrafiestift flüssig schreibt. Schnell trocknend und wasserdichtdieser kalligraphie stift verwendet schnelltrocknende wasserfeste Tinte, die innerhalb von 1 bis 2 Sekunden nach dem Schreiben trocknet und nicht verschwommen wird, weil er nass wird. Hinweisbitte schließen sie nach der Verwendung der Pinselschreibgeräte die Kappe rechtzeitig, damit die Schreibspitze nicht austrocknet.

Dieser handschreibstift mit wasserbasierter, wasserfester und pigmentierter schwarzer Tinte eignet sich am besten für die Kalligrafiepraxis, säurefrei, lichtechter, Kunstzeichnungen und Handschrift. Sichere tinte von hoher qualitÄtdie tinte dieses kalligrafie stiftes ist geruchlos, ungiftig und unschädlich für Ihre Haut. Weiterer gebrauchdie weiche spitze sorgt dafür, mit denen sie frei zwischen dicken und dünnen Linien wechseln können.
ZnačkaHethrone #ad
VýrobceHethrone #ad
Výška0.59
Délka3.35
Hmotnost0.15
Šířka5.31
Číslo díluC8
ModelkaC8

7. Pentel

#ad

Fudepen, Pentel, Štětcová tužka, extra tenká XFL2F

#ad
Pentel #ad - Tloušťka linky 2, 8 mm. Originální pentel fudepen, 40×230×15mm. Vyměnitelná inkoustová kazeta. Originál z Japonska.
ZnačkaPentel #ad
VýrobcePentel #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.01
Šířka0
Číslo díluXFL2F
ModelkaXFL2F

8. wonsar

#ad

Ruční lettering, akvarelových tužek, 36 barev, manga, popisovačů, Sada dvojitých štětcových tužek, pro bullet deník, omalovánky, malířské tužky pro děti a dospělé, mandalové tužky, sada finelinin

#ad
wonsar #ad - Sada štětcových per je pěkným příslušenstvím Bullet Journal. Pokud nejste se zbožím spokojeni, sdělte nám to prosím. Prémiová kvalita a bezpečnost: Štětcové tužky se dvěma špičkami používají inkoust na bázi vody, bez zápachu a také bezpečné pro děti. ZÁruka spokojenosti: zákazník má pro nás nejvyšší prioritu.

Tip lze kdykoliv přepínat, pohodlný, které vytvářejí nespočet efektů a vaše umělecké dílo oživí. Soustřeďte se na svou kreativní cestu s popisovačem. 0, praktický, různé silné a tenké tahy, bez problémů psaní. Perfektní štětcová pera pro dospělé, vše je obsaženo v krásném plastovém kufru s výklopným zapínáním na patentky, brilantní barvy, učitele, děti, na cestách nebo doma a v kanceláři. Také perfektní pro ruční psaní, skicování, poznámkový blok, kaligrafii, řádky deníku, školní plánování, řemeslo, kalendář atd.

Akvarelové tužky nabízejí začátečníkům a umělcům dlouhé hodiny radosti z kreslení. Trvanlivá a flexibilní špička, 4 mm jemná špička pro obrysy a detaily, snadno se vyrobí, 1 – 2 mm měkká špička štětce pro stínování a barvení. Iroké použití: fixy jsou kvalitní umělecké předměty se dvěma hroty. DobrÝ balenÍ: 36 barev, začátečníky a pro použití ve škole, studenty, který lze bez problémů uložit do batohů. Dvojité hroty: Štětce s finelinovým hrotem a špičkou štětce.
Značkawonsar #ad
VýrobceWONSAR #ad
Výška1.42
Délka9.06
Hmotnost0.71
Šířka7.09
Číslo díluWS-36C
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X
Záruka1

9. Kuretake

#ad

DF150-55B, Fude-Pen Kuretake 2v1, Štětcová tužka

#ad
Kuretake #ad - Tip na měkký štětec a tvrdý štětec: Dual-sided hard and soft pen for lettering, outlining and inkoust ilustrace. Certification xylene free, acmi certified for Safety, meets astm d 4236, AP Mark Registered for Sale in the United States.

Vysoká kvalita a odolnost kartáče je zárukou tohoto výrobku, který je vyroben v Japonsku. Established manufacturer kuretake launched its first brush pen in 1973 continuing to expand the line with each product featuring unique features and a variety of uses. Smudge-free ink nihon-date kabura ink uses a water-based black inkoust that mixes and blends with water. Kartáč se nejčastěji používá pro kaligrafii, lettering, sketching, outlining, inkoust ilustrace a inkoust mytí. Je snadné psát a kreslit, ideální pro začátečníky i profesionály.
ZnačkaKuretake #ad
VýrobceKuretake UK Ltd. #ad
Výška0.4
Délka0.4
Hmotnost0.04
Šířka7.5
Číslo díluDF150-55B
ModelkaDF150-55B

10. Colorya

#ad

Jako ruční písmo pro kaligrafii, perfektní pro omalovánky pro dospělé, Sada 50 štětců od Colorya s nylonovým hrotem + 2 štětce na vodní nádržku a taškou, mangové tužky

#ad
Colorya #ad - Použijte štětce k rozetření nebo zředění barev vaší kaligrafické sady. Překrásně navržené balení, které obepíná vaši tašku, dělá z této sady ručního písma perfektní dárek pro vaše blízké. Snadno se provádí akvarelové malby – nylonové štětcové tužky od colorya vám nabízejí nejlepší zážitek z barev s 50 zářivými barvami a měkkou špičkou štětce s flexibilními nylonovými vlasy.

Tato sada tužek byla vyvinuta speciálně pro silný umělecký papír našich omalovánek pro dospělé a hodí se také výborně jako ruční písmo nebo tužky Bullet Journal. Pokud rádi pracujete s vodovými barvami, uděláte tyto míchací tužky radost. Včetně praktického "zip-up" tašky – vaše sada tužek na dopisy je uspořádána v praktickém pouzdru s dlouhou životností, které bezpečně udrží vaše nástroje. 2 štětky na vodní nádržku pro míchání – vychutnejte si dva štětce na nádržky pro dodatečnou přesnost.

S přiloženou ilustrací colorya na uměleckém papíře lze Vaši sadu štětců skvěle otestovat. Naším cílem je přinést více barev, radosti a štěstí do vašeho života tím, že vám pomůžeme pustit každodenní stres a ponořit se do nádherného světa kreativního umění. Colorya – kreativní značka odborníků, které můžete důvěřovat – od roku 2017 jsme milovali naše prémiové omalovánky pro dospělé, jsme svou lásku a vášeň vytvářeli ty nejlepší možné kreativní produkty. Nechte inkoust volně proudit a vytvořte si své jedinečné akvarelové umění.
ZnačkaColorya #ad
VýrobceColorya #ad
Výška1.97
Délka10.24
Hmotnost1.65
Šířka6.3
Číslo dílu1-BP