Top 10 Hyundai Tucson Dachbox mit Träger – Střešní nosiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Atera

#ad

Atera 048522 RTD Nosič pro vozidla s přímo ležícím zábradlím, nosná trubka Aero-profil: Profil 80 x 30 mm 122 cm

#ad
Atera #ad - Vhodné příslušenství: všechny nástavce atera na nosiče, nosiče vodních sportů, střešní nosiče jízdních kol, nosiče lyží a snowboardů. Montáž: bez nářadí / předmontované.

Je třeba dbát na maximální povolené zatížení střechy výrobce. Materiál: plast zesílený skleněnými vlákny / hliník / gumové okraje. Maximální nosnost: 100 kg. Nosné trubky: vhodné pro aerosprofil. Zajištění proti krádeži: S integrovaným zámkem. Zvyšuje přilnavost. Nosná trubka nastavení: vodorovné vyrovnání nosných trubek. Nosné trubky jsou dlouhé podle šířky vozidla. Ka nabíjení: cca 110 až 150 cm. Upínací čelisti: upínací čelisti jsou pogumované, aby chránily povrch zábradlí. Utahovací moment: perfektní přítlak na zábradlí díky momentovému klíči Atera.
ZnačkaAtera #ad
VýrobceAtera GmbH #ad
Hmotnost13.23
Číslo dílu048522
Modelka048522
Záruka3 Jahre

2. Thule

#ad

Black schwarz, Einheitsgröße, 710410, Thule Raised Rail Evo Fußsatz für Fahrzeuge mit offener Reling

#ad
Thule #ad - Einfach anzubringender fuß für Thule Evo Dachträger für Fahrzeuge mit erhöhter Dachreling. Achtung: hierbei handelt es sich um ein fahrzeugspezifisches Produkt. Zur konfiguration die Thule Kaufhilfe verwenden. 4 stück.
ZnačkaThule #ad
VýrobceTHULE #ad
Výška3.78
Délka14.45
Hmotnost4.21
Šířka6.5
Číslo dílu201TH710410
Modelka710410
Záruka2

3. bagmate

#ad

Sicherer, Weicher & Extrem Haltbarer Dachkoffer -100% wasserdichte Dachgepäcktasche, Rhino BagMate Dachgepäcktasche, Dachtasche passt auf jedes Auto, XL 540L 19 Kubikfuß Dachbox Auto

#ad
bagmate #ad - Wir haben beim design des auto dachbox darauf geachtet Ihnen eine sanfte Reise zu ermöglichen. Es gibt keinen besseren Begleiter für Ihre Reisen. Wir haben nicht nur einen wasserdichten dachtasche gebaut, kann dieser gepäckträger jedem wetter trotzen. Jeder teil der Tasche ist aus haltbaren Materialien hergestellt.

Wir machen das angebot noch besser, indem wir ihnen für den erstklassigen bagmate gepäckträger 2 jahre garantie geben. Xl gross. Einige dachkoffer für auto werden mit Gurten fixiert, da Airbags so am Öffnen gehindert werden. Der sbs doppelreißverschluss ist praktisch unzerstörbar und zusammen mit den UTX POM Schnallen stellt er sicher, dass Ihr Gepäck für die Dauer Ihrer Reise sicher verstaut ist. Die bagmate dachtasche ist geeignet für alle arten von autos. Extrem haltbar, hat die Tasche leistungsstarke Gurte und Haken. Mit den praktischen abnehmbaren gurten können sie sogar noch mehr Platz auf Ihrer Gepäcktasche für ein paar weitere Gegenstände schaffen.

Es gibt kein schlechtes wetter fÜr den bagmate gepÄcktrÄger. Ihre sicherheit hat 1. Stellen sie sicher, die in das fahrzeuginnere gehen, aber das kann gefährlich sein, dass ihre reise problemlos verlÄuft. Obwohl wir glauben, dass sie sie nicht brauchen werden, da dieser dachgepäckträger sehr haltbar ist! Bewahren Sie diese faltbare Tasche auf, solange bis Sie sie brauchen, und dann folgt sie Ihnen überallhin und hält Ihr Dachträger sicher.
Značkabagmate #ad
VýrobceMy Rhino products #ad
Výška20
Délka49
Šířka35
Číslo díluRBM-CRB-540_1
ModelkaRBM-CRB-540_1

4. HARTOOL

#ad

Lyžařský držák, HARTOOL Univerzální střešní nosič, nosič na zábradlí, střešní nosič s hliníkovou slitinou | plně uzamykatelný 1,3 m | nosič nákladu s nosností 60 kg | střešní nosič pro jízdní kola

#ad
HARTOOL #ad - Díky kvalitnímu zpracování má střešní nosič jízdních kol nosnost max. Jednoduchá montáž – střešní box držák se rychle a snadno montuje a odstraňuje | nosič jízdních kol jednoduše upevníte a opět uvolníte | Pouze pro vozidla s existujícími střešními ližinami.

60 kg | nosič nosníků se hodí také jako příslušenství pro obytné vozy pro uvolněné přenášení jízdních kol. Střešní nosič je jednoduše uzamykatelný | už si nemusíte dělat starosti, že vaše kola a lyže nenecháte samotné | Vaše bezpečnost je naším cílem | klíč je součástí sady. Univerzálně použitelný ideální pro tašky, jízdní kola, střešní boxy, kánoe, kajaky nebo lyže | Vysoká kompatibilita s většinou aut na trhu jako Golf 7, střešní vaky, VW T4 a Fiat 500.

Vyrobený z vysoce pevné hliníkové slitiny nabízí střešní nosič ochranu proti korozi, antikorozní a stabilitu | má dlouhou životnost díky vysoce kvalitním materiálům | stabilní hliníkové trubky.
ZnačkaHARTOOL #ad
VýrobceHARTOOL #ad
Výška1.97
Délka51.18
Hmotnost8.82
Šířka3.94
Číslo dílu2022011
ModelkaHR-Relingträger01

5. Dopaka

#ad

Pádlovací prkno, střešní nosič, měkký nosič zavazadel, kánoe, Univerzální střešní nosič pro auta, snowboard, vhodný pro surfovací prkno, s nastavitelnými a stabilními upínacími popruhy a úložnou taškou

#ad
Dopaka #ad - Bezpečně chráněné obdržíte 4 pásky quick loop, kánoe. Bezpečně přepravujete své kajaky, surfovací prkénka, stand-up paddleboardy, snowboardy, longboardy, kánoe na vaše oblíbené pádlo a maximální zatížení 80 kg. Lze nosit 1–3 krátké desky, sada soft-rack je dodávána se všemi upevňovacími prvky a popruhy, 1–2 dlouhé desky, které jsou nezbytné pro upevnění polštářků na střeše auta a udržení nákladu na místě.

Univerzální jsou optimální vlastnosti měkké střešní podložky do auta se hodí pro vaše vozidlo s bočními kolejnicemi nebo bez nich. Snadné čištění a skladovánídopaka s úložnou taškou díky skládacímu designu můžete podložky jednoduše složit, vložit do dodávané úložné tašky a uložit v zavazadlovém prostoru vašeho vozidla, ve skříni nebo v garáži. Nabízíme bezbariérovou záruku vrácení peněz a roční bezplatnou náhradní službu a jsme vybaveni návodem k instalaci. Bezpečnost a ochrana proti vibrací vestavěné protiskluzové rohože na spodní straně střešního nosiče softpad zajišťují, že vaše vybavení zůstane na svém místě a v bezvadném stavu, zatímco se redukují vibrace a hluk větru.

Tipy: kroucení řemenů pomáhá snížit hluk větru. Bezpečné a velmi trvanlivé střešní nosič dopaka je z vysoce kvalitní pěny epe polstrovaný, silný nylonový upínací popruhy s kapacitou 1200 lbs pro test zlomení. Velmi pohodlné nošení. Odolnost proti uv záření, materiál heavy duty, uvnitř 600D Oxford Cloth Composite PVC kryt venku, odolnost proti vodě a otěru.
ZnačkaDopaka #ad
VýrobceDopaka-1 #ad
Výška7
Délka16.5
Hmotnost1.1
Šířka10
Číslo díluDPKLT-1
ModelkaDopaka-1
Záruka2 roky

6. VEVOR

#ad

Střešní nosič příčná tyč 90,7 kg nosnost relingového nosiče, univerzální střešní nosič, odkládací nosič, VEVOR Střešní nosič 1370 x 72 x 106 mm, univerzální střešní nosič, univerzální střešní nosič,

#ad
VEVOR #ad - Zesílené pro dlouhodobé používání, zůstávají zatížitelné a neohýbají se ani se nedeformují. Lehké a s dlouhou životností: naše příčné nosníky z kvalitního hliníku 6063-t6 jsou nejen nerezavějící a odolné proti korozi, ale také lehké, takže vaše auto nezatěžují.

Univerzální příčná tyč střešního nosiče: naše střešní nosiče se hodí na střechy auta s bočními kolejnicemi až do šířky 111, 76 cm. Zvyšte nosnost svého vozidla s nosností 90, 7 kg. Uzamykatelná bezpečnost: náš střešní nosič s příčnými nosníky je vybaven pojistkou proti krádeži a dvěma klíči. Montážní nohy vyrobené z pp materiálu jsou obzvlášť robustní a odolné proti korozi. Není nutné vrtání – flexibilní montážní nohy se perfektně přizpůsobí střeše vašeho vozidla. Nyní můžete bez námahy přepravovat velké předměty, horská kola a lyže.

Konec s komplikovanou montáží. Bezhlučný a bez vibrací: aerodynamický design hliníkových trubek minimalizuje odpor větru a hluk, zatímco gumové podložky na montážních nohách chrání vaše vozidlo před poškrábáním a zajišťují klidnou jízdu bez rušení pro vás a vaše děti. Po uzavření zůstává stabilní a bezpečný a nabízí 100% ochranu proti krádeži. S dodávaným příslušenstvím jste připraveni k použití během pouhých 10 minut! Nosnost 90, kempinkové vybavení, jako jsou střešní nosiče, surfy, 7 kg.
ZnačkaVEVOR #ad
VýrobceVEVOR #ad
Výška4.17
Délka53.94
Hmotnost7.05
Šířka2.83
Číslo díluUniversal Roof Rack Crossbar
ModelkaHJ-RB021-54"
Záruka1 rok

7. VDP

#ad

Hliníkové střešní nosiče VDP L120 s nosností do 90 kg

#ad
VDP #ad - Univerzální použití. Základní nosič pro vozidla se střešními ližinami. Kompletně smontované, uzamykatelné. 90 kg dle maximálního zatížení střechy. Lze namontovat všechny běžné nástavce. Nosnost: max.
ZnačkaVDP #ad
VýrobceVDP vonderpalette GmbH #ad
Výška1.1
Délka47.24
Hmotnost5.51
Šířka1.89
Číslo díluVDP-R-005-120
ModelkaVDP-R-005-120

8. COWVIE

#ad

Příčné tyče, hliník, nastavitelné, 1 pár, COWVIE Střešní nosič

#ad
COWVIE #ad - Snadná instalace a odstranění: příčné tyče cowvie se dodávají s podrobným návodem k obsluze český jazyk nelze zaručit, který vám pomůže nainstalovat během několika minut. Nedělejte si starosti s těžkým zavazadlem. Upozornění: před nákupem se ujistěte, že se hodí k vašemu vozidlu. Jednoduše nasměrujte na přednastavené otvory bočních kolejnic vozidla a střešní nosič namontujte pomocí připevněného klíče.

Pro bezpečnost při nošení dlouhých velkých doplňků, použijte speciální držáky a upevňovací zařízení pro upevnění na regál. Rozšiřte kapacitu vozu: je dostatečně robustní, snowboardy, abyste mohli na střeše naložit kempinkové vybavení, aby unesl až 75 kg. Podložky upínacího stojanu s gumovými podložkami zajišťují vaše příčné tyče pevně na bočních kolejnicích vozidla a chrání vozidlo před poškrábáním. Vytváří místo ve vozidle a maximalizuje možnost uložení vašeho vozidla, zavazadla, lyže a další příslušenství a zajistí, rybářské pruty, jízdní kola, že si budete moci užívat dobrodružství venku naplno.

Dlouhá životnost: příčné tyče od cowvie jsou vyrobeny z hliníku s práškovým nástřikem, což znamená odolnost proti poškrábání, ochranu proti korozi a lze je používat po dlouhá léta. Náš obchod prodává také koše na střešní zavazadla, jako jsou surfová prkna nebo lyže, které zvyšují možnost skladování různých předmětů. Máme také instalační video a jasně vám ukazuje kroky instalace. Univerzální tvar: naše střešní nosiče jsou nastavitelné od 78 cm do 114 cm, flexibilně kompatibilní s automobily, vozidly a SUV se zvýšenými bočními lištami se vzdáleností 78 až 114 cm.
ZnačkaCOWVIE #ad
VýrobceSold by COWVIE #ad
Výška3.3
Délka48.5
Hmotnost5.6
Šířka2
Číslo dílu800-142-BL-1-F-1

9. CHROMEMASTER

#ad

Turtle AIR2 | střešní nosič střešní nosič | kompatibilní s Hyundai Tucson 2021-; slouží k montáži střešních boxů nebo střešních nosičů jízdních kol, žebříku | robustní konstrukce z hliníku | TÜV

#ad
CHROMEMASTER #ad - Automodel střešní nosič kompatibilní s hyundai tucson 2021-; střešní nosič modelu aiR2 je dimenzován pro integrované zábradlí; pevná konstrukce z lehkého a trvanlivého hliníku; má certifikát TÜV. Užitečnost na nosiči zábradlí přivezete střešní box, střešní koš; pokud uvažujete o tom, střešní nosič jízdních kol, žebřík, kajak, jak na dovolenou přinést více věcí, pak je střešní nosič TURTLE řešením vašeho problému.

Montáž srozumitelný návod zajišťuje snadnou montáž a demontáž; obsahuje dvě příčné tyče se zámkem, klíčem, svorkami a dalšími montážními díly; střešní nosič je opatřen ochranou proti krádeži.

Výhody univerzální nosič zjednodušuje přepravu zavazadel až 75 kg; aerodynamická hliníková konstrukce zaručuje extrémně nízký odpor vzduchu během jízdy, což snižuje hluk. Musíte přepravovat další náklad? jedete na dovolenou a chcete si vzít s sebou více zavazadel? Střešní nosiče jsou k tomu ideální, díky čemuž můžete bezstarostně přivézt další předměty a sportovní vybavení.
ZnačkaCHROMEMASTER #ad
VýrobceGLOBAL CAN #ad
Číslo díluMC02001-9498S
ModelkaTURTLE AIR2 - Argent

10. Owen

#ad

Owen 3.0 střešní nosič univerzální 120 cm I zarovnávací lišta, uzavřená lišta I střešní nosič 120 cm z hliníku do 90 kg univerzální

#ad
Owen #ad - Univerzálně vhodný: střešní nosič owen je vhodný pro většinu uzavřených modelů zábradlí, ať už jedete SUV, kombi nebo dodávku. Stabilní konstrukce: střešní nosič je vyroben z vysoce kvalitního hliníku a má nosnost až 90 kg.

Všestrannost: náš střešní nosič owen lze použít pro různé outdoorové aktivity, lyžování, surfování, jako například kempování, jízdu na kole nebo jízdu na kajaku. Aerodynamický design: náš střešní nosič byl koncipován tak, aby minimalizoval odpor vzduchu a tím snížil spotřebu paliva. Je perfektně vhodný pro přepravu neskladných předmětů, jako jsou lyže, jízdní kola nebo surfovací prkna.

S ním budete mít vždy dostatek místa pro bezpečnou přepravu vašeho vybavení. To pro vás znamená vyšší účinnost a nižší náklady. Snadná instalace: náš střešní nosič lze instalovat a odstranit během několika minut bez nářadí. Podrobný návod je součástí dodávky.
ZnačkaOwen #ad
VýrobceOwen #ad
Výška1.18
Délka47.24
Šířka1.97
Číslo dílu3012043
ModelkaAMZ-3012043