Top 10 Herd Set Induktionsfeld Pyrolyse – Vestavěné trouby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bauknecht

#ad

Bauknecht BAKO 566 IND kombinovaná varná deska / indukční varná deska 60 cm / horkovzdušný / Gentle Steam/Maxi Cooking/My Menue/varné zóny s funkcí boosteru/výsuv na 2 úrovních, ušlechtilá ocel

#ad
Bauknecht #ad - My menu – 4 automatické funkce. Booster – s funkcí booster pro ještě rychlejší opečení. Voda potřebná pro páru se umístí do prohlubně v prostoru na vaření, přídavný podlahový topný článek ohřívá vodu, která se ve formě páry rozptýlí v prostoru na vaření. Pouhým stisknutím tlačítka si vyberete funkci vaření, jako je například vaření, vaření dusínání, udržování teploty nebo roztavení – varná deska automaticky nastaví správnou teplotu.

Pizza – tato speciální funkce pečení od bauknecht je obzvláště vhodná pro přípravu pizzy a chleba a vždy vám poskytne perfektní výsledky pečení – křupavé a chutné jako čerstvé z kamenné trouby. Mimořádný extra: různá aromata se přitom nemíchají. Inovativní funkce power horkovzdušná funkce to umožňuje: od první minuty rovnoměrně rozprostře horký vzduch v troubě a umožňuje okamžitou přípravu současně na třech úrovních.

Power horký vzduch – vaření, pečení a pečení – zcela bez předehřívání. 2násobný zadní výsuv – komfort na 2 úrovních. Díky automatickým funkcím je vaření hračka. Díky stabilním teleskopickým kolejnicím je snadné a bezpečné vytahování a vyjmutí pečících plechů nebo tukových pánví. Tři speciálně vyladěné programy s funkcí napařování zajišťují šťavnatý vnitřek a křupavý vzhled. Díky funkci booster dosáhne vaše varná deska bleskově požadované teploty.
ZnačkaBauknecht #ad
VýrobceBauknecht #ad
Výška25.55
Délka21.69
Hmotnost83.56
Šířka23.43
Číslo dílu859800008396
Modelka859800008396
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. Gorenje

#ad

Gorenje 738971 Sada vestavných pecí OptiBake Black Steam Pyro Set / 77L / Horkovzdušná / pyrolýza/ExtraSteam/GentleClose/AirFry/Pizza mode 300°C/PerfectGrill/indukční varná deska s BridgeZone/černá

#ad
Gorenje #ad - Multifunkční trouba bigspace – 77 litrů SuperSize, ExtraSteam, GentleBake, rychlé nahřívání.4násobně prosklené dveře trouby. Třída energetické účinnosti: a+, rozměry přístroje trouby v cm v x Š x h: 59, 4; rozměry přístroje indukční varné desky v cm v x Š x H: 5, 5 x 56, 5 x 59, 4 x 59, 5 x 51. Made in EU. Ecoclean smalt, indukční varná deska s BridgeZone, teleskopické výsuvy. Airfry, frozenbake, funkce pizzy 300 °C, možnost gratin, PerfectGrill.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška23.43
Délka22.2
Hmotnost80.69
Šířka23.43
Číslo dílu738971
Modelka738971
Záruka2 roky záruka výrobce.

3. Bosch Hausgeräte

#ad

Elektrické / vestavěné / A + / 71 L / 4D teplovzdušné plus, Bosch Pece HBG675BS1 série 8

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Pyrolýza: žádné nároky na čištění díky automatickému samočištění. Podpora čištění: méně náročné čištění díky nové možnosti čištění, kterou lze použít speciálně pro čištění lehkých nečistot.

Autopilot 10: každý pokrm se perfektně podaří díky 10 přednastaveným automatickým programům. Made in Germany. 4d horký vzduch: rovnoměrné teplo pro perfektní výsledky – na všech úrovních. Ovládání s tft displejem: snadné ovládání díky zobrazení s jasným textem a symboly. Rozměry zboží bez obalu v x Š x h cm: 59, 5 x 59, 4 x 54, 8 rozměry výklenku v x Š x H cm: 59, 5 x 56 x 55. S 1 plechem na pečení smaltovaný, 1 kombinovaným roštem a 1 univerzální pánví.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceRobert Bosch #ad
Výška23.43
Délka21.57
Hmotnost83.78
Šířka23.43
Číslo díluHBG675BS1
ModelkaHBG675BS1
Záruka2 roky záruka výrobce.

4. Gorenje

#ad

Horký vzduch, AirFry, EcoClean, Steam Assist, indukční s indukční varnou deskou, 77 litrů, teleskopické výsuvy,, PizzaMode, GentleClose & Open, PerfectGrill, Gorenje Vestavná sada trouby Black Pacific

#ad
Gorenje #ad - Homemade plus design, PizzaMode, PerfectGrill, AirFry. Objem trouby: 77 litrů BigSpace. Indukční varná deska s funkcí PowerBoost a časovačem. Steam assist podpora páry. Gentleclose, aquaclean, rychlé zahřátí.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Číslo dílu743406
Modelka743406
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Bauknecht

#ad

Bauknecht BAKO 566 PYRO IND vestavná sada trouby / indukční 60 cm / horký vzduch / Gentle Steam / Pyrolýza / My Menu / varné zóny s funkcí Booster / Výsuv na pečení na 2 úrovních

#ad
Bauknecht #ad - Pizza – tato speciální funkce pečení od bauknecht je obzvláště vhodná pro přípravu pizzy a chleba a vždy vám poskytne perfektní výsledky pečení – křupavé a chutné jako čerstvé z kamenné trouby. Tři speciálně vyladěné programy s funkcí napařování zajišťují šťavnatý vnitřek a křupavý vzhled.

Vlhkou houbou bude vaše trouba následně obratem ruky opět čistá. Ani pro roztavení čokolády není potřeba vodní lázeň. Pouhým stisknutím tlačítka si vyberete funkci vaření, vaření dusínání, jako je například vaření, udržování teploty nebo roztavení – varná deska automaticky nastaví správnou teplotu. Voda potřebná pro páru se umístí do prohlubně v prostoru na vaření, přídavný podlahový topný článek ohřívá vodu, která se ve formě páry rozptýlí v prostoru na vaření.

Díky funkci booster dosáhne vaše varná deska bleskově požadované teploty. Tabulka na vaření ve dveřích pomáhá při výběru správných parametrů vaření. Pyrolýza – pyrolýza je prémiová funkce pro snadné čištění vaší trouby: trouba se zablokuje, zahřeje se na 475 °c a změní nečistoty na popel. My menu – 4 automatické funkce díky automatickým funkcím je vaření hračka. Další výhoda: ušetříte přitom spoustu času a energie. Booster – s funkcí booster pro ještě rychlejší opečení.
ZnačkaBauknecht #ad
VýrobceBauknecht #ad
Výška25.55
Délka21.69
Hmotnost83.56
Šířka23.43
Číslo dílu859800008395
Modelka859800008395
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Privileg

#ad

Privileg BAKO Turn&Go Steam 600 vestavná trouba s indukční varnou deskou / 71 l / funkce čištění hydrolýzy/ horkovzdušná trouba s 11 funkcemi / 1násobný částečný výsuvný / Turn&Go / Click&Clean

#ad
Privileg #ad - Stačí pár úkonů a vše je čisté – bez nástrojů nebo jiných pomůcek. Jednoduše odstraňte lištu na horním konci dveří. Praktická aplikace turn&Go recepty je nyní k dostání v App Store. PizoČovÁ akce – chutná a křupavá. Turn & go steam – parní program zlepšuje výsledky vaření ryb, chleba a pečiva přidáním vlhkosti vzduchu.

Turn & go – využijte funkci turn&go, která vám usnadní každodenní život. Push & go – automatické funkce. Jednoduše nalijte vodu do prohlubně v prostoru na vaření, zapněte troubu a vyberte dobu vaření v závislosti na kategorii a množství potravin. Jako chytré kompletní řešení jsou varné desky vybaveny speciálními automatickými funkcemi push&go, snadno ovladatelnými indukčními varnými deskami Privileg si můžete vaření všestranně, bezpečně a prakticky na dotek, které samostatně nastavují správný stupeň výkonu a správný program pro vaše každodenní potřeby.

Tak můžete kotouč pohodlně vyjmout a vyčistit. Potraviny se šetrně uvaří, masa, zůstávají šťavnaté a nevysušují. Asovač – pro každou varnou zónu s automatickým vypínáním 1 – 99 min. Click & clean – jako první výrobce vyvinula privileg patentovaný systém, který umožňuje zcela jednoduše odstranit a vyčistit vnitřní sklo dvířek trouby.
ZnačkaPrivileg #ad
VýrobceBauknecht #ad
Výška23.43
Délka21.69
Šířka23.54
Číslo dílu859800008302
Modelka859800008302
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Bauknecht

#ad

Bauknecht HEKO 566 Pyro kombinace varné desky / sklokeramická varná deska 60 cm / pyrolýzní samočisticí systém / víceúrovňové vaření / 2 úrovně pečení, černá

#ad
Bauknecht #ad - 2násobný výsuv na pečení – komfort na 2 úrovních. Tak si vyberete optimální varnou zónu a navíc ušetříte energii. Díky stabilním teleskopickým kolejnicím je snadné a bezpečné vytahování a vyjmutí pečících plechů nebo tukových pánví.

S dvoukruhovou varnou zónou od bauknecht vaříte vždy flexibilně: Ať už je váš hrnec velký nebo malý, jednoduše zapněte přídavný topný okruh podle velikosti hrnce. Pyrolýza – pyrolýza je prémiová funkce pro snadné čištění vaší trouby: trouba se zablokuje, zahřeje se na 475 °c a změní nečistoty na popel. Vyberte si mezi rychlým ekologickým režimem pro lehké znečištění jako tuk a dvouhodinovým intenzivním režimem pro odolné a vypálené krusty.

1 zóna na pečení - dvě kružnice. Vlhkou houbou bude vaše trouba následně obratem ruky opět čistá. Dvoukruhová zóna – ať už velký nebo malý hrnec. Přepravní páka. S dvojitým výsuvem na pečení od bauknecht můžete pohodlně péct na všech úrovních.
ZnačkaBauknecht #ad
VýrobceBauknecht #ad
Výška32.28
Délka25.59
Hmotnost113.54
Šířka26.38
Číslo díluHEKO 566 Pyro
ModelkaHEKO 566 Pyro
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. AEG

#ad

AEG BPS33102ZM vestavná trouba / série 6000 s SurroundCook / Pyrolýza – samočisticí / grilovací funkce / displej s hodinami / dětská pojistka / A+ / ušlechtilá ocel s ochranou proti otiskům prstů

#ad
AEG #ad - Po dokončení čištění lze zbytky obratem ruky setřít vlhkým hadříkem. Vnější dveře safe to touch – nehrozí nebezpečí popálení. Pyrolýza – samočištění trouby. Díky vnějším dveřím "safe to touch" zůstává teplota vnějších dveří trouby nízká, a proto se jich lze bez nebezpečí dotýkat.

Horkovzdušný systém – rovnoměrné rozložení tepla. Tak můžete upéct až na třech úrovních současně – pro rovnoměrně uvařené pokrmy v troubě. S extra velkým úložným prostorem na pečení maxiClass 71 litrů nabízí trouba výrazně více místa než standardní velikosti. Horkovzdušný systém surroundcook s kruhovým topným tělesem rozděluje teplo zvlášť rovnoměrně v prostoru na vaření.

Informace o čase, době vaření, nastaveném časovači a dalších. Rozměry přístroje v x Š x h cm: 59, 4 x 56, 4 x 59, 8. Aktivací samočisticí funkce pyrolýzy se mění při cca 480 °C Clesius špína, tuk a zbytky jídla na popel. Elektronické hodiny – rychle čitelné a snadno programovatelné.
ZnačkaAEG #ad
VýrobceAEG #ad
Výška23.39
Délka22.36
Hmotnost65.48
Šířka23.39
Číslo díluSchwarz & Edelstahl
ModelkaBPS33102ZM

9. Amica

#ad

Sada sporáků trouba soběstačná indukční varná deska 60 cm cirkulace teleskopický výsuv

#ad
Amica #ad - Warmhaltefunktion: Hält bereits zubereitete Speisen warm, ohne sie zu überkochen. Intensivgrill: ein leistungsstarker Grill, der schnelles und gleichmäßiges Bräunen oder Grillen ermöglicht. 2 flex-zonen kochfelder: diese zonen passen sich verschiedenen Topf- oder Pfannengrößen an und bieten Flexibilität bei der Platzierung von Kochgeschirr.

Umluft-funktion: dies ermöglicht eine gleichmäßige verteilung der hitze im Ofen, was zu einer effizienten und gleichmäßigen Zubereitung der Speisen führt. Display mit uhr und timer: Ermöglicht die Programmierung und Überwachung der Garzeiten. Schott ceran induktionskochfeld mit edelstahlrahmen: eine hochwertige Kochfläche, die robust und leicht zu reinigen ist.

Schmelz- & frittierfunktion: spezielle funktionen zum Schmelzen oder Frittieren von Lebensmitteln mit genau kontrollierter Temperatur. Abschaltautomatik: schaltet das Kochfeld automatisch ab, um Energie zu sparen oder Sicherheit zu gewährleisten. 1-fach teleskopauszug: ein auszugssystem, das das Herausziehen von Backblechen oder Rosten erleichtert. Slider touchsteuerung: eine intuitive bedienung des Kochfelds durch Berühren und Gleiten auf der Oberfläche.
ZnačkaAmica #ad
VýrobceAmica #ad
Výška23.43
Délka22.64
Hmotnost105.38
Šířka23.43
Číslo díluEBX 943 610 SM + 52419
ModelkaEBX 943 610 SM + 52419

10. Siemens

#ad

3D horký vzduch, žulový lesk smalt, Siemens Sada vestavného sporáku EQ521KA10 iQ500, pekáčová zóna, rychlé zahřátí, integrovaná kombinace varné desky 60 cm široký, černá

#ad
Siemens #ad - S touto funkcí dosáhne trouba již po 5 minutách 175 °C. K čištění stačí vlhký hadřík. Kombinace varné desky se skládá z: he517abs0 vestavného sporáku; elektrická varná deska EA64RGNA1E, příslušenství: 1 univerzální pánev, 1 kombinovaný rošt.

3d horký vzduch: inovativní technologie motoru ventilátoru optimálně a rovnocenně rozděluje teplo v troubě až na 3 úrovně, takže dosáhnete perfektních výsledků. Na varné desce tak najdou místo i větší nádoby – maso nebo ryby se rovnoměrně uvaří. Rychlé zahřátí: pro úsporu času můžete s rychlým zahřátím zkrátit dobu zahřívání. Lesklý žulový smalt: díky vysoce kvalitnímu lesklému smaltovanému povrchu žuly lze vestavnou troubu zcela jednoduše vyčistit. Pekáčová zóna: pro velké pečení nebo rybu v pekáči se hodí zóna pekáče.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSiemens #ad
Výška23.43
Délka21.57
Šířka23.39
Číslo díluEQ521KA10
ModelkaEQ521KA10
Záruka2 roky záruka výrobce.