Top 10 Gaming Tisch mit LED 160cm – Psací stoly do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ergotopia

#ad

Elektricky výškově nastavitelný psací stůl firmy Ergotopia | 5 let záruka | ergonomický stůl k sezení nebo stání s paměťovou funkcí | předchází bolestem zad & zvyšuje produktivitu.

#ad
Ergotopia #ad - ZvÝŠenÍ produktivity: elektricky výškově nastavitelné pracovní stoly zvyšují prokazatelně produktivitu práce. Zvládneš mnohem více práce za mnohem kratší dobu. UvolnĚnĚ a bez bolesti: výškově nastavitelný kancelářský stůl je doporučován fyzioterapeuty, trenéry a lékaři, protože efektivně zabraňuje bolestem zad a šíje.

Testovaná kvalita nejvyšší třídy. Výškově nastavitelný prémiový stůl „desktopia pro“ je vyroben z velmi odolných a spolehlivých materiálů. AsnĚ tichÝ: i při zatížení ergotopia stolu na sezení nebo stání 60, 70 nebo dokonce 80 kg zůstávají jeho kvalitní motory příjemně tiché. 5 let zÁruka: velmi dlouhá záruční doba ti zajistí plnou funkčnost tohoto výškově nastavitelného stolu.

Při poruchách nebo problémech se stolem opravíme nebo vyměníme pouze poškozený díl výjimky jsou: vyšší síla, nesprávné použití, škody způsobené změnami na výrobku. Přesvědč se sám o jeho geniálním účinku. Tento psací stůl ke stání je vyráběn podle speciálních kritérií a optimalizován přímo pro tebe.
ZnačkaErgotopia #ad
VýrobceErgotopia #ad
Výška50
Délka31.5
Hmotnost110.23
Šířka62.99
ZárukaWir (Ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 Darmstadt) poskytují výškově nastavitelnou konstrukci stolu desktopia záruku na 5 let od obdržení zboží. Platí po celé Evropě, vztahuje se na vlastnosti výrobku a poskytuje se v případě nedostatků výrobku, které jsou založeny na vadě materiálu/výroby. Napište nám na předložení vadného produktu a dokladu o koupi (kopie), rádi také e-mailem. Na základě vlastního uvážení poskytujeme opravu nebo výměnu vadných dílů, resp. Celého výrobku, pokud je oprava proveditelná a produkt je na skladě. V opačném případě dostanete co nejvíce ekvivalentní náhradní produkt. Tím se neprodlouží záruční doba a končí i pro zabudované díly s uplynutím lhůty pro celý produkt. Záruka neposkytuje nároky na náhradu škody. Musí se uplatnit během záruční doby a ihned po výskytu vady. Nejsou vyloučeny škody způsobené nesprávným používáním/manipulací, nedodržování pokynů k použití, provedených změn nebo vyšší síly. Zanikne, pokud námi neoprávněné osoby provedou zásahy/opravy výrobku nebo budou opatřeny díly, které nejsou originálními součástmi, a tím vzniká vada. Zákonná práva v případě nedostatků platí i nadále a nejsou omezena zárukou. Uplatnění těchto práv je pro vás zdarma. (Jsme velmi kulantní – text je nutný pouze právně).

2. SANODESK

#ad

Stojací stůl, paměťová funkce, pro domácí kancelář bílá, SANODESK Elektrický psací stůl 110 x 60 cm s stolní deskou s háčkem/držákem na láhve, výškově nastavitelný psací stůl s stolní deskou

#ad
SANODESK #ad - Jeho prostorné dva kusy nabízejí velkorysé místo pro vaše pracovní potřeby, elegantní a nenápadný design psacího stolu propůjčuje pracovnímu/domácímu prostoru pocit rafinovanosti. Vysoce kvalitní materiály, vyrobeno s robustní strukturou a nosností 60 kg, tento psací stůl zaručuje trvalou sílu a vytrvalost pro celou paletu pracovních požadavků.

Intuitivní ovládací panel s paměťovými funkcemi vám umožňuje bez námahy měnit a uložit nastavení výšky stolu. Prostorný psací stůl má držák na láhve a háček na sluchátka. Detaily produktu. Bezpečné/tiché/stabilní naše výškově nastavitelné psací stoly mají mimořádně nízkou spotřebu energie méně než 0, což je o 30 % méně než konkurenční psací stoly na trhu. Může snadno pojmout více monitorů a počítačů.

Rozšířené nastavení výšky nabízí nastavitelný rozsah výšky od 71 do 116 cm. Multifunkční zvedací stůl můžete uložit jak sedu, tak i výšku stoje. Mezi nimi je 110 × 60 cm celá stolní deska, 140 × 60 cm / 160 × 75 cm rozdělená na dvě stolní desky. Tichý provoz méně než 50 db, 5 w v pohotovostním režimu, není na dotek hlučný a neruší lidi kolem sebe. Všechny tyto dodatečné funkce přispívají k pohodlnému pracovnímu prostředí.
ZnačkaSANODESK #ad
VýrobceSANODESK #ad
Výška45.67
Délka43.31
Šířka23.62

3. Bestier

#ad

Nastavitelná výška, silnější držák ve tvaru X,, 120 cm, herní stůl s policí, herní psací stůl ve tvaru L, malý rohový psací stůl s odkládacími přihrádkami pro domácí kancelář, Bestier Počítačový stůl

#ad
Bestier #ad - Kontaktujte nás ohledně jakýchkoliv škod nebo náhrad. Oboustranné odkládací přihrádkyrohový psací stůl je tak flexibilní, že boční díl lze umístit na obou stranách, můžete si vybrat různé směry instalace podle vašich přání.

Snadná instalace a bezplatný servis nabízí podrobný návod a číslované díly pro snadnou montáž. Ještě důležitější je, že díky jedinečnému vzhledu bude vaše domácí kancelář živější. Speciální design ve tvaru l kompaktní velikost, ale ne malá, s nastavitelnými policemi můžete plně využít místo na psacím stole a mít na dosah spisy a knihy. Nabízíme celoživotní profesionální zákaznický servis a vždy se snažíme o 100% spokojenost zákazníků.

Stabilní konstrukce a dlouhodobé používánípovrch je vyroben z vysoce kvalitních a ekologických P2 Grade dřevotřískových desek, které jsou vodotěsné a snadno se čistí. Držák ve tvaru x činí psací stůl stabilnějším. Prostorný úložný prostor psací plocha 120 d × 90 w × 74 v cm je slušná velikost, klávesnice a příslušenství k psacímu stolu, aby se vešly monitory, laptopy, zatímco máte stále možnost mít v blízkosti 2 polic další předměty.
ZnačkaBestier #ad
VýrobceBestier #ad
Výška29.13
Délka47.24
Hmotnost2.2
Šířka35.43
Číslo díluDESK-120-140
Modelka1298-244

4. boho office

#ad

Boho office® Homedesk – 140 × 80 cm – elektricky plynule výškově nastavitelný psací stůl v bílé barvě RAL9016 s paměťovou funkcí, vč. stolní desky v bílé barvě

#ad
boho office #ad - Odolná proti prasknutí a robustní: 2, 5 cm silná deska stolu s melaminovou pryskyřicí v bílé barvě má nosnost až 120 kg. Ovládací jednotka s tlačítky soft touch: se 3 úložnými místy, automatickým nastavením výšky, praktická funkce spánku displeje při minimální spotřebě energie v pohotovostním režimu a dětskou pojistkou.

Upozornění: stolní desky jsou po šroubování s konstrukcí stolu vyloučeny z výměny. Jsme tu pro vás, i po tvém nákupu. Pro dobré nastavení výšky v domácí kanceláři. Přitom zůstává po léta stálobarevná a vyniká svou odolností proti nárazům. Hedvábně matný lesk: lehký lesk se vyznačuje prémiovou povrchovou úpravou stolní desky svými lehce zaoblenými, barevně sladěnými hranami. Perfektní pro vaši domácnost: dva synchronně běžící elektromotory ≤ 50 db zajišťují 32 mm/s.

RozŠÍŘenÁ zÁruka a servis + bezpeČnost ověřená tÜv: 3 roky rozšířená záruka a servis s bezplatným zásobováním náhradními díly. Rychlé a nekomplikované zaslání: zasílání stolní desky probíhá jako zásilka spedice až k hraně obrubníku. Roubované stolní desky nelze vyměnit. Kromě toho nabízí boho office osobního kontaktního partnera a nezávislou certifikaci výrobku prostřednictvím TÜV Süd Product Service.
Značkaboho office #ad
Výrobceboho office #ad
Výška50.2
Délka31.5
Šířka55.12
Číslo díluKOMB_LD03_TP140_03
ModelkaKOMB_LD03_TP140_03

5. Exeta

#ad

Výškově nastavitelný se 2 motory I stůl výškově nastavitelný s 3násobným teleskopem, v černé barvě, 64,5 – 129,5 cm, Exeta ergoSmart výškově nastavitelný psací stůl, elektrický

#ad
Exeta #ad - Kancelářský stůl ergosmart se 2 motory a 3 teleskopy je extrémně tichý a bezpečný. Náš výškově nastavitelný stůl s digitálním zobrazením výšky je ideální pro kanceláře a domácí kanceláře díky flexibilnímu a individuálnímu přizpůsobení výšky 64, 5–129, 5 cm a šířce 105–160 cm.

Kvalita od exeta – díky nosnosti až 120 kg nese stůl také větší a těžší pracovní desky. Dobré vědět – náš psací stůl nabízí nosnost až 120 kg, je 70 cm hluboký a váží 30 kg. Ty nabízejí plynulé a bezpečné nastavení, které přesvědčí díky ochraně proti přetížení a přehřátí a automatickému bezpečnostnímu zastavení.

Konstrukce psacího stolu běží rychlostí 38 mm/s a je vhodná pro stolní desky od 120 do 200 cm. Komfortní ovládání umožňuje digitální led paměťový ovladač s certifikací TÜV Rheinland, 4 individuálně programovatelná nastavení výšky s paměťovou funkcí a Smart Start/Stop. Jednoduchý montážní návod, 5 let záruka na rám stolu a 3 roky záruka na motory potvrzuje kvalitu Exeta.
ZnačkaExeta #ad
Výrobceyayago #ad
Výška50.79
Délka23.62
Šířka62.99
Číslo díluAogole

6. CARO-Möbel

#ad

Psací stůl s držákem na nápoje a sluchátka a USB přípojkami v černé barvě, CARO-Möbel Herní stůl Rush s RGB LED osvětlením pro hráče počítačový stůl pro mládež

#ad
CARO-Möbel #ad - Vyrovnávací šrouby na nohách zajišťují bezpečné stání. Také držák na sluchátka a držák na pohárky patří k praktickým zvláštnostem výjimečného stolu. Osvětlení na vnitřních a vnějších hranách lze individuálně přizpůsobit a je napájeno přes USB port.

Mnoho užitečných doplňků na psacím stole vás nadchne, na kterých můžete nabíjet svá zařízení nebo velká podložka pod myš xxl v koženém vzhledu, jako je držák gamepadu s usb přípojkami, se kterým můžete ještě pohodlnější práci nebo hraní. Montážní rozměry: 120 × 77 × 64 cm šířka × výška × hloubka.

Kovová konstrukce našeho moderního herního psacího stolu je v černé barvě. Tak budete mít na svém novém pracovním stole vždy dostatek místa pro důležité věci. Velkorysá stolní deska vám nabízí spoustu místa pro herní příslušenství, povrch je v moderním a populárním karbonovém vzhledu.
ZnačkaCARO-Möbel #ad
VýrobceCARO-Möbel #ad
Výška30.31
Délka25.2
Hmotnost41.73
Šířka47.24
Číslo dílu95310

7. Bestier

#ad

Rohový psací stůl, dlouhý stůl, 240 cm, tvar L, počítačová pracovní stanice se 3 otvory pro kabely, stabilní psací stůl, Bestier Psací stůl ve tvaru L s policemi, oboustranný, průmyslový

#ad
Bestier #ad - Robustní konstrukce vyrobeno z dřevotřískových desek třídy p2, stabilní ocelový rám zajišťuje maximální trvanlivost a stabilitu. Průmyslový design psací stůl ve tvaru l s regály nabízí velký pracovní prostor nebo hry, aniž by zabíral mnoho místa. Všestranný úložný prostor tento počítačový stůl má otevřené 2 × 2patrové police pro uložení knih nebo dokumentů nebo pro prezentaci dekoračních předmětů.

Snadná instalace a bezplatný servis nabízí podrobný návod a číslované díly pro snadnou montáž. Rohový psací stůl 150 + 150 × 58 × 74 cm Š × H × V. Má také dostatek místa pro vaše monitory, notebooky nebo možná jiné kancelářské potřeby. Vybaveno 3 průchody pro kabel. Nabízíme celoživotní profesionální zákaznický servis a vždy se snažíme o 100% spokojenost zákazníků.

Oboustranný rohový psací stůl tento psací stůl ve tvaru l s oboustrannou stolní deskou, máte na výběr mezi 150cm rohovým psacím stolem a 240cm dvojitým psacím stolem, maximálně šetří místo vaší domácí kanceláře a nabízí spoustu místa pro psaní, práci na počítači a další aktivity v domácí kanceláři. Kontaktujte nás ohledně jakýchkoliv škod nebo náhrad. Nastavitelné polstrování nohou může pomoci stolu přizpůsobit se problému nerovné podlahy a učinit z něj lepší zážitek.
ZnačkaBestier #ad
VýrobceBestier #ad
Výška29.13
Délka23.62
Hmotnost68
Šířka94.49
Číslo díluD505R
Modelka15158

8. HOMIDEC

#ad

Zuhause, Schreibtisch mit Schublade und Kopfhörer-Haken, HOMIDEC Computer-Schreibtisch, Laptop-Tisch mit Regalen, Büroarbeitstisch für Studenten und Arbeiter, Büro 100 x 60 x 75 cm

#ad
HOMIDEC #ad - Nicht in deutscher Sprache, damit Sie reibungslos arbeiten können. Hochwertige materialien erhöhen die Lebensdauer des Computertisches erheblich. Die glatte tischplatte kann Ihre Haut schützen. Perfekter büroraum: die größe des arbeitstischs beträgt 100 x 50 x 75 cm, und bürobedarf wie computer, Büro, Tastaturen und Mäuse sind erlaubt.

Der bürotisch bietet Ihnen auch mehr Privatsphäre Platz. Moderner und modischer stil: der homidic computer-schreibtisch kombiniert perfekt die mdf-platte und den Stahlrahmen, schlichten Stil. Der laptoptisch mit entsprechenden Installationswerkzeugen, ihn schnell und einfach zu installieren. Einfache montage: der laptop-tisch besteht aus einer stabilen mdf-platte und einem stahlrahmen. Bei der reinigung müssen Sie nur mit Wasser abwaschen und an der Luft trocknen. Die exquisite vliesschublade kann mehr Gegenstände aufbewahren, mit einem modernen, um den Schreibtisch ordentlich zu halten.

Hohe qualität und langlebig: die tischplatte und der stahlrahmen haben ein spezielles schutzschicht-Design, um Stöße zu verhindern und wasserdicht zu sein. Perfekte größedieser computertisch mit schubladen passt perfekt in Ihr Zuhause, Büro, Schlafsaal, Schlafzimmer, Heimbüro, Arbeitszimmer, Wohnzimmer. Bietet ausreichend Platz für Ihr Studium und Ihre Arbeit. Verstellbare fußpolster können sich an eine Vielzahl von Böden anpassen, um Ihnen zu helfen, genügend Schrauben und Montageanleitung evtl.
ZnačkaHOMIDEC #ad
VýrobceHOMIDEC UK #ad
Výška29.53
Délka19.7
Hmotnost30.78
Šířka39.37
Číslo díluCTZ231013QQ

9. EUREKA ERGONOMIC

#ad

EUREKA ERGONOMIC Rohový psací stůl 155 x 110 cm herní stůl kancelářský psací stůl ve tvaru L velký PC stůl počítačový rohový stůl stůl pro hráče

#ad
EUREKA ERGONOMIC #ad - Jednoduchý psací stůl home office minimalistický vzhled nikdy nevyjde z módy, jako je domov, pokoj, dělá váš interiér vícevrstvým a ukazuje váš výjimečný vkus; hodí se lépe pro použití na různých místech, kancelář atd. Spolehlivá kvalitanohy stolu z uhlíkové oceli v průmyslové kvalitě a zesílená konstrukce nevyžadují boční nosné tyče; zachovávají jednoduchý a krásný design stolu a současně nabízejí vynikající stabilitu, nosnost: 150 kg.

Je to perfektní volba pro multimediální pracovníky a herní hráče. Ekologické dřevoherní stůl je vyroben z ekologické p2 dřevotřískové desky se speciální povrchovou úpravou laku; je vodotěsný a má dlouhou životnost, snadno se poškrábe a velmi pohodlně čistí. Dva otvory pro kabely na desce stolu zabraňují změti kabelů a zajišťují pořádek na desce stolu.

Velký počítačový stůl velikost rohového psacího stolu: 155 x 110 cm, s dostatečnou délkou a bočním prodloužením pro 2 monitory a veškeré počítačové vybavení. Herní psací stůl ve tvaru l klasický design ve tvaru l dává pažím volnost pohybu; pomáhá rozdělit pracovní a hrací plochy a plně využít rohový prostor pro vytvoření multifunkčního prostoru pro práci a zábavu. Základna nastavitelná o 1 cm pomáhá stolu udržovat rovnováhu na různých površích.
ZnačkaEUREKA ERGONOMIC #ad
VýrobceEUREKA ERGONOMIC #ad
Výška30
Délka61.18
Hmotnost54.61
Šířka43.31
Číslo díluIShapeGamingDesk

10. EUREKA ERGONOMIC

#ad

černý, EUREKA ERGONOMIC Herní psací stůl 153 × 60 cm, PC stůl, velký herní stůl s LED osvětlením, Z60 Gamer, držákem nápojů a háčkem na sluchátka, herní počítačový stůl s podložkou pod myš, dlouhý

#ad
EUREKA ERGONOMIC #ad - Můžete si vybrat svou oblíbenou barvu nebo dynamické vícebarevné RGB světlo. Bezriziková záruka 5letá omezená záruka. Velký herní povrch velký ergonomický herní stůl od eureka má široký 153cm stolní počítač s dostatkem místa pro vaše herní příslušenství.

Rgb osvětlení herní psací stoly jsou vybaveny rgb světly, aby vám poskytly nejlepší herní zážitek. Snadná instalace – přátelská pro začátečníky. Několik funkcívybavte si svůj počítačový hrací stůl z60 naším herním držákem na nápoje, háčky na sluchátka a USB ovladačem. Vysoce kvalitní materiálpočítačový stůl je vybaven strukturovaným povrchem z uhlíkových vláken a nohami z uhlíkové oceli.

V případě dotazů se obraťte na náš 24hodinový zákaznický servis v USA. D * Š * v = 156, 2 * 78, aby se psací stůl snadno přepravoval a odpovídal požadavkům na velikost, 2 * 64, 5 cm podporuje až 100 kg. Nyní máte perfektní bojovou stanici, abyste zničili svou konkurenci. Splňuje různá ekologická certifikace a kvalitu tohoto počítačového hracího stolu. Desktop rozdělíme na dvě části, stabilitu a tloušťku.
ZnačkaEUREKA ERGONOMIC #ad
VýrobceEUREKA ERGONOMIC #ad
Výška30.91
Délka61.5
Hmotnost55.34
Šířka25.28
Číslo díluAT03141-398