Top 10 Fritz Heizkörperthermostat – Příslušenství k ústřednímu topení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. 3DHerb

#ad

Odvzdušňovací rukojeť topného tělesa, 3DHerb Klíč na odvzdušnění, z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli – originál – originál –, čtyřhranný klíč, nerezový klíč na topení, odvzdušnění topení

#ad
3DHerb #ad - Univerzální – kompatibilní se všemi běžnými radiátory, které mají standardní ventily o rozměrech 5 x 5 mm. Poprvé vyvinuto firmou 3dherb se sídlem v jižním německu.

Vysoce kvalitní ušlechtilá ocel – žádný plast, žádný měkký kovový odlitek, žádné kompromisy. Vyrobeno pro věčnost! novinka – ultratenký a delší úchop než klasické klíče, díky tomu lze ventil snadněji ovládat. Díky našim zkušenostem a zkušenostem našich zákazníků vznikl vysoce kvalitní originální produkt. Originál. Perfektní – také pro těžko přístupná topná tělesa a ventily, kde ducha opustí jiné klíče.
Značka3DHerb #ad
Výrobce3DHerb #ad
Výška0.36
Délka2.78
Hmotnost0.05
Šířka0.59
Modelka3H-010-SCH

2. TK Gruppe Timo Klingler

#ad

2 x odvzdušňovací klíč pro radiátory, odvzdušňovač topení, klíč k odvzdušnění topení, topení, klíče, odvzdušňovač, čtyřhranný klíč

#ad
TK Gruppe Timo Klingler #ad - Klíče, odvzdušňovač, topení, čtyřhranný klíč, topení, odvzdušňovací klíč k vyprázdnění topení, klíče, odvzdušňovací klíč, klíč k topení. Materiál - hliník/ocel kompozitní - neláme se. 2 x odvzdušňovací klíč pro radiátory, topení, odvzdušňovač, čtyřhranný klíč, klíče, klíč k topení.
ZnačkaTK Gruppe Timo Klingler #ad
VýrobceTK Gruppe Timo Klingler #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílupart_B07BH3NC7V
ModelkaFD-ZJ-221207-160

3. AVM

#ad

Pro všechny běžné ventily topných těles a FRITZ!Box se základnou DECT, AVM FRITZ!DECT 302 inteligentní regulátor topných těles pro domácí síť, FRITZ!OS od verze 6.83

#ad
AVM #ad - Rozsah dodávky: fritz!dect 302, návod k instalaci, 3 x AA baterie v přístroji, adaptér pro Danfoss RA. Snadná montáž a nastavení na všechny běžné ventily topných těles s připojovacím závitem, přídavný adaptér, bezproblémová kombinace s FRITZ!DECT 301 a FRITZ!DECT 300 možná.

Ovládání přes pc, fritz!fon, smartphone nebo tablet – lze programovat i na cestách přes internet a přes aplikaci, notebook, individuální topné profily. Bydlení, automatické a přesné ovládání teploty místnosti, efektivního topného rytmu. Chytrý regulátor radiátoru pro domácí síť fritz!box, ideální pro vytvoření individuálního, resp. Upozornění: je nutné dodržovat rozměry produktu a údaje výrobce ohledně kompatibilních modelů topení.

Spojení s fritz!box stiskem tlačítka a pohodlná konfigurace přes uživatelské rozhraní fritz!box, pro FRITZ!Box se základnou DECT a FRITZ!OS od verze 6. 83, nové výkonové charakteristiky k dispozici prostřednictvím pravidelných bezplatných aktualizací. Energeticky úsporný displej e-paper a mnoho komfortních funkcí, detekce otevírání oken, ochrana proti vápenci nebo funkce Boost, push servis, zámek tlačítek, jako je ochrana proti mrazu, skupinové zapojení atd.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.01
Délka2.01
Šířka3.66
Číslo dílu20002961
Modelka20002961
Záruka2letá záruka výrobce.

4. Homematic IP

#ad

Homematic IP Rádiové ovládání topení pro individuální ovládání s aplikací Obsah: Access Point, 2 rádiové kontakty na dveře a okno. Šetří a cítíte se dobře ve vašem, 4 rádiové termostaty na radiátory

#ad
Homematic IP #ad - Hlasové ovládání je možné přes amazon alexa amazon echo nebo Google Assistant Google Home. Kontakt dveří a oken rozpozná otevírání a zavírání oken a umožňuje automatické spouštění topení. Nastavte si příjemnou teplotu v každé místnosti a ušetřete energii topení a emise CO2.

Termostaty homematic ip smart home rozměr závitu m30 x 1, 5 mm přesvědčí spolehlivou regulací tepla a snadnou manipulací. Energeticky úsporné kompletní řešení pro ovládání 4 radiátorů – lze libovolně rozšířit o další radiátory a funkce o další součásti Homematic IP Smart Home. Alexa, nastavte obývací pokoj na 22 stupňů". Pohodlná regulace jednotlivých místností pomocí bezplatné aplikace pro smartphony.

Ovládejte své topení kdykoli a odkudkoli pomocí aplikace pro smartphone Gratis App u Google Play a v App Store, aplikace je a zůstane zdarma, neúčtují se žádné další poplatky za používání. Umožňuje úsporu nákladů na topení až 33 % *v kombinaci s okenními a dveřními kontakty a v závislosti na chování uživatele, konstrukčních podmínkách budovy a stávajícího topného systému.
ZnačkaHomematic IP #ad
Výška8.27
Délka12.6
Hmotnost4.85
Šířka10.24
Číslo dílu144602
Modelka144602
Záruka1 rok záruka prodejce.

5. AVM

#ad

Fritz!OS od verze 6.83, Avm Fritz!Dect 301 inteligentní termostatická hlavice/regulátor topení pro domácí síť, pro všechny běžné ventily topných těles a Fritz!Box s technologií Dect

#ad
AVM #ad - Jednoduchá montáž na všechny běžné ventily topných těles s připojovacím závitem, přídavný adaptér je součástí obsahu balení. Možnost programování individuálních topných profilů, funkce rozpoznání otevřeného okna, komfortní funkce jako displej typu elektronický papír, spárování bezdrátových komponentů, blokování tlačítek, funkce ochrany proti zvápenatění a automatická funkce ochrany proti mrazu.

Obsah balení: programovatelná termostatická hlavice fritz!Dect 301, 2 x baterie AA, návod na instalaci český jazyk nelze zaručit, adaptér pro ventily Danfoss RA.

Inteligentní regulátor topných těles pro domácí síť fritz!box, automatické a přesné ovládání teploty v místnosti, pro Fritz!Box s technologií Dect a Fritz!OS 6. 83 a vyšší. Pohodlná konfigurace přes uživatelské rozhraní fritz!Box, ovládání přes PC, notebook, smartphone nebo tablet - i na cestách přes internet nebo prostřednictvím aplikace.
ZnačkaAVM #ad
VýrobceAVM #ad
Výška2.05
Délka3.43
Hmotnost0.58
Šířka2.09
Číslo dílu20002822
Modelka20002822
Záruka2 roky výrobce.

6. HOMEPILOT

#ad

Siri kompatibilní, Google Assistant, centrální vč. aplikace a hlasové ovládání Alexa, HOMEPILOT, Topení Smart Home Startovní sada – 2× termostat na radiátory, 1× okenní kontakt + Gateway Premium

#ad
HOMEPILOT #ad - Ať už se jedná o rolety, topení, osvětlení, garážová vrata nebo centrála Smart Home – uděláme váš domov chytrým. Startování smart – startovací balíček vám usnadní vstup do chytré domácnosti a umožňuje ovládání vašeho topení pomocí aplikace.

V případě dotazů je k dispozici naše zákaznická podpora. Podle svých pracovních hodin. Snadná instalace – montáž je rychlá a nevyžaduje odborníka. Výrobky se hodí také pro nájemníky, protože je lze bez problémů opět demontovat. Tak rychle snížíte náklady na energii. Nebo použijte alexu, google assistant nebo Siri: "Alexa, topení v obývacím pokoji na 20°. ". Spora energie – propojte senzor na okně pomocí aplikace se svými radiátory.

Otevřete okna, vypněte topení. Regulujte své topení např. Ovládání pomocí aplikace a hlasu – nastavte si časové plány a rutiny přes mobil. Rozsah dodávky – 2 x termostat na radiátory smart automatická regulace topení; 1 x chytrý kontakt na dveře a okna rozpozná stav oken nebo dveří; 1 x Gateway premium ovládání pomocí aplikace a připojení dalších produktů. Objevte homepilot - značku rademacher made in germany.
ZnačkaHOMEPILOT #ad
VýrobceHomepilot #ad
Výška3.94
Délka3.15
Šířka24.02
Číslo dílu20221003
Modelka20221003

7. Oreg

#ad

S průzorem, vhodná pro M30 x 1,5 mm + 11,5 mm uzávěr, Oreg 0707007G termostatická hlava TRV4 nastavení teploty 7-31 °C, ochrana proti mrazu, bílá

#ad
Oreg #ad - Exkluzivní termostatická hlava s čidlem kapaliny pro vysokou přesnost ovládání. Součástí dodávky je termostatická hlavice pro radiátory. Termostatická hlavice od oreg je vhodná pro všechny ventily se závitem M30 x 1, 5 mm a uzavíracím otvorem 11, 5 mm. Termostat na radiátory je v bílé barvě a optimálně se přizpůsobí každému stylu zařízení. Technické detaily: individuální nastavení teploty, rozměr zámku 11, požadavek podle EN 215, 5 +/- 0, 1 mm.
ZnačkaOreg #ad
VýrobceEBERLE #ad
Výška1.93
Délka3.15
Hmotnost0.02
Šířka1.93
Číslo dílu0707007G
Modelka0707007G

8. eqiva

#ad

Sada pro 4 místnosti, Radiátorová termostatická hlavice model N, nový tichý model s funkcí Boost

#ad
eqiva #ad - Možnost okamžitého použití díky přednastavenému programování, individuální programování pro každý den možné. Jednoduché ovládání díky šikmému umístění ovládacích a zobrazovacích prvků. Snižuje spotřebu energie vašeho topení až o 30 procent, velmi snadná montáž. Automatické topení a úspora ve všech místnostech, automatické snížení teploty při větrání. Nadčasový, jednoduchý kryt a kompaktní tvar, mimořádně tichý mechanismus.
Značkaeqiva #ad
Výrobceeqiva #ad
Výška2.36
Délka4.02
Šířka2.17

9. Eve

#ad

Vyrobeno v Německu, 4dílná sada – chytrý termostat na radiátory s LED displejem, Bluetooth/Thread, Eve Thermo, není nutné žádné přemostění, automatické řízení teploty, Apple HomeKit

#ad
Eve #ad - Naše německy mluvící produktová podpora je vám v případě dotazů k dispozici. Eský jazyk nelze zaručit. Přísná ochrana dat: bez cloudu eve, bez registrace a sledování zásilky. Místní procesy a komunikace bez závislosti na bridge nebo cloudu.

Vzdálený přístup a ovládání topení v místě přes řídicí centrálu HomePod mini/HomePod/Apple TV. S časovými plány můžete automaticky a přesně vytopit jednotlivé místnosti nebo celý dům – nezávisle na iPhonu a internetu. Nastavte si pohodlnou teplotu bez námahy pomocí aplikace iPhone, iPad, Mac, Siri nebo přímo na topení. Vyrobeno v německu.

Ušetřete náklady na topení: automaticky zastavuje topení při otevřeném okně; včetně režimu dovolené, ochrany proti mrazu a ochrany ventilu a mnoho dalšího. Technologie homekit: netušené pohodlná obsluha a vysoká bezpečnost; velmi snadná, rychlá montáž a nastavení, bez můstku nebo brány; automaticky se integruje do sítě Thread podporuje Bluetooth a Thread.
ZnačkaEve #ad
VýrobceEve #ad
Výška2.64
Délka3.35
Hmotnost1.15
Šířka2.13
Číslo dílu10EBP1701
Modelka20EBP1701

10. HOMEPILOT

#ad

HOMEPILOT, termostat na radiátory smart | Smart Home elektronický termostat na radiátory pro pohodlné ovládání pomocí aplikace nebo na topení.

#ad
HOMEPILOT #ad - Homepilot - značka rademacher se specializuje na přístroje a příslušenství smart home. Chytrý termostat na topné těleso – termostat na radiátory homepilot umožňuje pohodlné ovládání téměř každého topného tělesa.

Od ovládání garážových vrat, automatizace rolet a topení, jakož i propojovací centrály Smart Home – nabízíme chytré ovládání vašeho domova. Také staré armatury na radiátory lze nahradit novým inteligentním regulátorem radiátoru. Inteligentní funkce – termostat na topení homepilot nejen automatizuje regulaci teploty, ale zaujme dalšími funkcemi, jako je integrovaná detekce nemrznutí, ochrana proti vápenatinám a rozpoznání okna.

Ešení smart home pomáhá optimálně regulovat klima v místnosti. Jednoduché použití – termostat homepilot premium smart je snadno a bezproblémově integrován do všech běžných spínacích programů. Flexibilní použití – chytrý termostat funguje jak jako samostatný roztok, tak i v kombinaci s termostatem HomePilot Premium Smart. Spolu s gateway premium nabízí rozsáhlé možnosti ovládání.
ZnačkaHOMEPILOT #ad
VýrobceHomepilot #ad
Výška3.5
Délka2.2
Hmotnost0.43
Šířka2.68
Číslo dílu13601001
Modelka13601001