Top 10 Felgenbaum Für Autoreifen – Stojany na pneumatiky a ráfky pro auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gakago

#ad

Gakago Držák na pneumatiky Nástěnný držák – 4dílná sada držáků ráfků na stěnu včetně šroubů a hmoždinek s návodem k montáži – extra dlouhé nástěnné pneumatiky – držák na pneumatiky a ráfky pro skladování

#ad
Gakago #ad - Navíc vaše kola jsou protiskluzová a bezpečná. Extra dlouhé zavěšení – ve srovnání s podobnými konkurenčními produkty má nástěnný držák na ráfky od Gakago delší zavěšení a nabízí tak místo pro všechny běžné automobilové pneumatiky.

Vysoce kvalitní materiály – nejlepší materiály a perfektní zpracování: Šrouby z ušlechtilé oceli a speciální práškové lakování zajišťují dlouhodobou odolnost proti korozi. Příslib kvality – protože od gakago důvěřujeme naší kvalitě, slibujeme: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš své peníze zpět – bez kdybys byl.

Etří pneumatiky & protiskluzové držení – díky speciální pogumování najdou vaše kola auta v garáži šetrné skladování. Vynikající stabilita – nástěnný držák na pneumatiky do auta Gakago z tvrzeného železa má obzvlášť litou a tvarovanou konzolovou desku pro extrémně silnou nosnost přes 40 kg.
ZnačkaGakago #ad
VýrobceGakago #ad
Výška3.54
Délka10.24
Šířka1.97
Číslo díluReifen Wandhalterung
ModelkaReifen Wandhalterung

2. JK Trade

#ad

Zahradní nářadí, hliníkové ráfky,, JK Trade® Sada 4 ks nástěnných držáků na pneumatiky pro ráfky auta vč. šroubů a hmoždinek, chrániče ráfků na stěnu háčky pro našroubování pneumatik automobilů

#ad
JK Trade #ad - Snadná montáž na stěnu: stabilní zátěžové háky na pneumatiky, skladové hale, ráfky auta a nářadí lze pomocí 16dílné sady hmoždinek a šroubů připevnit v několika krocích na stěnu v garáži, ve sklepě nebo ve vaší dílně. Ocel s dlouhou životností s ochrannou vrstvou: korozivzdorný držák ráfků z masivní oceli je vybaven protiskluzovým gumovým povlakem a hodí se jako robustní zavěšení s maximálně vysokým zatížením 40 kg.

Protiskluzové držáky s ochranou pneumatik: povrch prvotřídních nástěnných háčků je potažen vysoce kvalitní ochrannou vrstvou, která chrání ráfek pneumatiky před poškozením a poskytuje obzvlášť bezpečné držení při skladování. Inovativní skladování pneumatik: praktická 4dílná sada nástěnných držáků přesvědčí délkou 26 cm a celou tloušťkou materiálu 14 mm, včetně gumového povlaku šetrného k pneumatikám a prostorově úsporným uložením ráfků a pneumatik.

Prémiový nástěnný držák s montážním příslušenstvím: exkluzivní držák na pneumatiky od jk trade včetně šroubů a hmoždinek pro montáž, je vyroben z masivní oceli s protiskluzovou gumovou vrstvou a vydrží maximální zatížení až 40 kg na jeden nástěnný hák.
ZnačkaJK Trade #ad
VýrobceJK Trade #ad
Výška2.36
Délka11.02
Šířka6.5
Číslo díluReifenhalterung
ModelkaReifenhalterung
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. GALLUNOPTIMAL

#ad

Do 50 kg na držák ráfku pro montáž na stěnu vč. montážního, GALLUNOPTIMAL Sada nástěnných držáků na pneumatiky na 4 ráfky se smršťovací trubicí – držák na pneumatiky automobilu – držák na auto kolo

#ad
GALLUNOPTIMAL #ad - Snadná montáž – montáž na stěnu pneumatik pro skladování pneumatik funguje rychle a jednoduše s malou řemeslnou zručností. Velikost a rozměry – držák držáku držáku na pneumatiky nástěnný držák má průměr 38 mm a tloušťku materiálu 2, 0 mm – vzdálenost od stěny: 360 mm.

Vysoká nosnost – náš držák na pneumatiky do auta z kvalitní oceli má nosnost až 50 kg a přitom galvanicky pozinkovaný a nerezový. Spora místa – s naším nástěnným držákem na kolo můžete pohodlně a prakticky zajistit více volného místa ve své garáži nebo sklepě. Nástěnná deska nástěnného držáku ráfků je přitom vybavena podélnými otvory pro přesné vyrovnání. Potah na ochranu – díky již hotovému potahu ze smršťovací bužírky lze zabránit poškození ráfků.
ZnačkaGALLUNOPTIMAL #ad
VýrobceGALLUNOPTIMAL #ad
Výška6.69
Délka14.17
Hmotnost10.8
Šířka5.12
Číslo díluGOARH
ModelkaGOARH

4. Froadp

#ad

Nosnost až 50 kg na držák pneumatik typ C, držák na ráfky se šrouby a hmoždinkami, montovaný rám na pneumatiky, nástěnný háček na jízdní kolo, pneumatiky na stěnu, Froadp 4 kusy stojanů na pneumatiky

#ad
Froadp #ad - 50 kg na upevnění pneumatiky. Víceúčelový držák na ráfky mini rám na pneumatiky namontovaný na stěně je lehký a malý, což je praktické pro demontáž a instalaci. Při změnách ročních období, ve sklepech, je dobrým pomocníkem vyměnit a ukládat pneumatiky.

Snadná instalace držáků na pneumatiku otvory do zdi, nasaďte polohovací kolík, upevněte háček pomocí šroubů na stěnu. Horní strana držáku je lehce zahnutá nahoru, čímž účinně zabraňuje spadnutí pneumatiky. Upozorňujeme: instalační příslušenství má malý objem. Robustní kvalitní využívá kulaté trubky q195 + a3, povrch je práškově lakovaný, aby účinně zabránila korozi a prodloužila životnost.

Ideální pro použití v dílnách, skladech nebo garážích. Nenechávejte jej na místě, kam se mohou dostat děti nebo domácí zvířata, abyste zabránili náhodnému spolknutí. Stabilní nosnost každého držáku na stěnu: max. Nástěnný rám na pneumatikucelkové rozměry d × š × v: 17 × 13 × 36, průměr kulaté trubky: 40 mm, materiál: kulatá trubka Q195 + A3 základní deska, hmotnost: 4, 5 cm, 2 kg.
ZnačkaFroadp #ad
VýrobceFroadp #ad
Číslo díluROA-HAG8386

5. LZQ

#ad

Držák ráfků nosnost do 50 kg, LZQ 8x držák na pneumatiky do auta nástěnný držák držák držák ráfků sada vč. šroubů a hmoždinek

#ad
LZQ #ad - Rozsah dodávky: 8× držák pneumatik, 32× hmoždinky, 32× kovové šrouby, 32 podložek.100% spokojenost vaše spokojenost je vždy naším cílem. Odpovíme vám do 24 hodin.

Rouby z ušlechtilé oceli a speciální prášková povrchová úprava zajišťují dlouhotrvající odolnost proti korozi. Stabilní a bezpečný držák ráfků je s extra ohybem 10 cm pro zajištění pneumatik, aby nemohl spadnout. Vysoce kvalitní materiály držáky pneumatik lzq se skládají z ocelové základní desky s kulatou trubkou Q195 + A3. Pokud máte problémy s naším držákem pneumatik, zašlete nám prosím zprávu. Univerzálně použitelnédélka držáku pneumatik lzq je až 36, 5 cm. Nosnost více než 50 kg. Ve srovnání s podobnými konkurenčními produkty má držák pneumatik LZQ delší odpružení, pomocí kterého lze zavěsit většinu pneumatik na trhu.
ZnačkaLZQ #ad
VýrobceLZQ #ad
Hmotnost41.45
Číslo díluLZQ-2xHAG8386

6. BRB

#ad

Regálů, uložení pneumatik, Profesionální regál na pneumatiky místo až pro 24 pneumatik/ráfků

#ad
BRB #ad - Vysoká nosnost 200 kg na jednu polici. Robustní regál na pneumatiky až pro 24 pneumatik. Rozšiřující regál k dostání pod amazon ASIN č. VxŠxh 2000 x 1280 x 425 mm. B077d6zq94. Vhodné pro skladování pneumatik osobních automobilů a ráfků s Ø 550 až 650 mm.
ZnačkaBRB #ad
VýrobceBRB #ad
Výška78.74
Délka50.39
Šířka16.73
Číslo dílu00054332

7. AufuN

#ad

Vč. montážní sady šroubů, AufuN Držák na pneumatiky, 4 kusy, nástěnný držák na pneumatiky, nástěnný držák do 25 kg, ocelový stojan na pneumatiky, montáž na stěnu, garáž

#ad
AufuN #ad - Rouby z ušlechtilé oceli a PVC povrstvení zajišťují dlouhodobou odolnost proti korozi. Stojan na pneumatiky – praktický držák pneumatik pro prostorově úsporné uložení. Vysoce kvalitní materiály – masivní ocel. Nosnost více než 25 kg. Dodávka -- 4 x držák pneumatik, 1 x instalační sáček na materiál, 1 x návod k výrobku. Snadná instalace – včetně sady šroubů pro montáž na stěnu. Ideální pro úsporu místa v garáži. Spolehlivý a trvanlivý systém pro Vaši garáž. Vhodné pro většinu pneumatik na trhu.
ZnačkaAufuN #ad
VýrobceAufun #ad
Číslo díluAF-BI3005
ModelkaAF-BI3005

8. HASKYY

#ad

Chránič pneumatik, HASKYY 4X sada pneumatik 600 x 400 x 64 mm až 385 pneumatik, kolébka z gumového granulátu

#ad
HASKYY #ad - Made in germany, HASKYY. Jedna bota váha pneumatiky z gumového granulátu = 4 kusy. Z pryžového granulátu vázaného na PU. Veterán, obytný vůz. Doporučená velikost pneumatik 13–23 palců. Sportovní vůz, přívěs.
ZnačkaHASKYY #ad
VýrobceHASKYY #ad
Číslo díluRSG400-21

9. AufuN

#ad

36,5 cm, držák na pneumatiky, Aufun 4 x nástěnný držák na pneumatiky, nástěnný držák vč. šroubů a hmoždinek do 50 kg, pro garáž, pneumatiky, ráfky

#ad
AufuN #ad - Držák se hodí zejména pro montáž na stěnu. Materiál: ocel, zatížení držáku na stěnu: 50 kg. Vyvrtejte otvory, vložte polohovací kolíky a připevněte háček na stěnu.

Kulatá trubka q195 a ocelová základní deska a3 mají velmi dlouhou životnost, jsou odolné proti opotřebení a mají dlouhou životnost. Isté a uspořádané: jednoduché, stylové a krásné, volné umístění, takže máte řádnou a efektivní garáž. Bezpečné a praktické: sada 4 kusů, včetně montážního příslušenství, držák je velmi praktický a vhodný pro zimní nebo letní pneumatiky. Jednoduchá montáž: pneumatiku můžete připevnit na jakýkoli držák na stěnu a bezpečně uložit.
ZnačkaAufuN #ad
VýrobceAufun #ad
Číslo díluLMZJ-HAG8386

10. Upgrade4cars

#ad

Upgrade4cars Držák na stěnu na pneumatiky garáž pro 4 ráfky | nástěnný hák na pneumatiky do 22 palců | držák na pneumatiky sada háčků | nerezová ocel nástěnný držák na pneumatiky zavěšení pogumovaný

#ad
Upgrade4cars #ad - 4 prémiové držáky na pneumatiky, 8 šroubů z ušlechtilé oceli a 8 hmoždinek z ušlechtilé oceli. Sada nástěnných háčků na pneumatiky, z kvalitní slitiny ušlechtilé oceli s gumovou vrstvou odolnou proti poškrábání. Snadná a rychlá montáž, nepřekonatelný poměr ceny a výkonu | Upgrade4cars ! Včetně šroubů z ušlechtilé oceli a hmoždinek z ušlechtilé oceli pro maximální stabilitu. Profesionální údržba: vhodné pro všechny ráfky osobních automobilů a SUV, nosnost až 40 kg, prostorově úsporné zavěšení.
ZnačkaUpgrade4cars #ad
VýrobceUpgrade4cars #ad
Výška7.09
Délka10.24
Hmotnost3.66
Šířka7.09
Číslo díluH2
ModelkaH2