Top 10 Dacia Lodgy Dachträger – Střešní nosiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Atera

#ad

Nosná trubka Aero-profil: Profil 80 x 30 mm 122 cm, Atera 048522 RTD Nosič pro vozidla s přímo ležícím zábradlím

#ad
Atera #ad - Utahovací moment: perfektní přítlak na zábradlí díky momentovému klíči Atera. Maximální nosnost: 100 kg. Montáž: bez nářadí / předmontované. Nosná trubka nastavení: vodorovné vyrovnání nosných trubek.

Je třeba dbát na maximální povolené zatížení střechy výrobce. Nosné trubky: vhodné pro aerosprofil. Nosné trubky jsou dlouhé podle šířky vozidla. Zvyšuje přilnavost. Zajištění proti krádeži: S integrovaným zámkem. Ka nabíjení: cca 110 až 150 cm. Materiál: plast zesílený skleněnými vlákny / hliník / gumové okraje. Vhodné příslušenství: všechny nástavce atera na nosiče, nosiče vodních sportů, střešní nosiče jízdních kol, nosiče lyží a snowboardů. Upínací čelisti: upínací čelisti jsou pogumované, aby chránily povrch zábradlí.
ZnačkaAtera #ad
VýrobceAtera GmbH #ad
Hmotnost13.23
Číslo dílu048522
Modelka048522
Záruka3 Jahre

2. Innufeal

#ad

Auto Türstufe Klappbare Autotür Pedal Klappleiter für Autos einfachen Zugang zum Dach und Dachträger des Autos, Universal Doorstep Passt die Fahrzeug mit Den U Türfallen SUV, Jeep, RV-Schwarz

#ad
Innufeal #ad - Kratzfest design : das weiche gummi umhüllt den Boden und die Umgebung. Wenn sie fragen haben, wenden Sie sich bitte an uns. ! So kratzt das pedal bei verwendung nicht am Auto, hat eine hohe Zähigkeit und bricht beim Schlagen nicht.

Falthakendesign:als hilfspedale perfekt für zierliche Mädchen, Dach zu schrubben oder Gegenstände auf dem Dachträger aufzunehmen. Es ist nicht leicht, zerkratzt oder verrutscht zu werden. 1 jahr Garantie. KompatibilitÄt: das produkt wird in den meisten modellen verwendet, RV, einschließlich SUV, JEEP, Pick-up Truck usw.

Die oberfläche des Pedals ist gefrostet und verarbeitet. Einfach aufs dach zu kommen: mit hilfe von türpedalen hilft es beim auf- und Zuladen von Dachbox und Dachzelt und beim Reinigen des Daches und ist auch ein Muss für Nutzer von Fahrrädern, Kanus, Kajaks, Stand-Up Paddleboards und Snowboards. Hochwertig : besteht aus hochwertiger Aluminiumlegierung.
ZnačkaInnufeal #ad
VýrobceInnufeal #ad
Výška0.04
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluUSTEPB01
Modelka1
Záruka1.

3. OMAC

#ad

Menabo střešní nosič kompatibilní s Dacia Duster III 2018-2020 hliník stříbrný auto 90 kg TÜV 2X

#ad
OMAC #ad - Aerodynamický design, jednoduchá instalace, zajištění komfortu a bezpečnosti. Vhodné pro: kompatibilní s Dacia Duster III 2018-2020 Upozornění: tento produkt je vhodný pouze pro vozidla s otevřenými střešními ližinami. Vysoce kvalitní hliníkový střešní nosič s evropským standardem. Mnohostranné a trvanlivé, nosiče lyží/snowboardů, vhodné pro nosiče jízdních kol, střešní kufr a mnoho dalšího.
ZnačkaOMAC #ad
VýrobceOMAC #ad
Výška3.15
Délka47.24
Hmotnost8.82
Šířka5.91
Číslo díluA054866
ModelkaA054866
Záruka0

4. HARTOOL

#ad

Střešní nosič s hliníkovou slitinou | plně uzamykatelný 1,3 m | nosič nákladu s nosností 60 kg | střešní nosič pro jízdní kola, nosič na zábradlí, HARTOOL Univerzální střešní nosič, lyžařský držák

#ad
HARTOOL #ad - Střešní nosič je jednoduše uzamykatelný | už si nemusíte dělat starosti, že vaše kola a lyže nenecháte samotné | Vaše bezpečnost je naším cílem | klíč je součástí sady. Univerzálně použitelný ideální pro tašky, kánoe, kajaky nebo lyže | vysoká kompatibilita s většinou aut na trhu jako Golf 7, střešní boxy, střešní vaky, jízdní kola, VW T4 a Fiat 500.

Jednoduchá montáž – střešní box držák se rychle a snadno montuje a odstraňuje | nosič jízdních kol jednoduše upevníte a opět uvolníte | Pouze pro vozidla s existujícími střešními ližinami. 60 kg | nosič nosníků se hodí také jako příslušenství pro obytné vozy pro uvolněné přenášení jízdních kol.

Díky kvalitnímu zpracování má střešní nosič jízdních kol nosnost max. Vyrobený z vysoce pevné hliníkové slitiny nabízí střešní nosič ochranu proti korozi, antikorozní a stabilitu | má dlouhou životnost díky vysoce kvalitním materiálům | stabilní hliníkové trubky.
ZnačkaHARTOOL #ad
VýrobceHARTOOL #ad
Výška1.97
Délka51.18
Hmotnost8.82
Šířka3.94
Číslo dílu2022011
ModelkaHR-Relingträger01

5. Dopaka

#ad

S nastavitelnými a stabilními upínacími popruhy a úložnou taškou, pádlovací prkno, měkký nosič zavazadel, Univerzální střešní nosič pro auta, vhodný pro surfovací prkno, kánoe, střešní nosič, snowboard

#ad
Dopaka #ad - Bezpečně přepravujete své kajaky, snowboardy, stand-up paddleboardy, longboardy, surfovací prkénka, kánoe na vaše oblíbené pádlo a maximální zatížení 80 kg. Snadné čištění a skladovánídopaka s úložnou taškou díky skládacímu designu můžete podložky jednoduše složit, vložit do dodávané úložné tašky a uložit v zavazadlovém prostoru vašeho vozidla, ve skříni nebo v garáži.

Není nutné žádné nářadí, sada soft-rack je dodávána se všemi upevňovacími prvky a popruhy, kajaky, lyže, 1–2 dlouhé desky, 2 pásky tie-down a 2 lana Tie-Down – naše střešní nosiče Soft-Pad udrží vaše vybavení na místě, které jsou nezbytné pro upevnění polštářků na střeše auta a udržení nákladu na místě. Vysoce kvalitní pěna eva polstrovaná nabízí měkké přistání pro vaše zatížení a efektivně snižuje vibrace během přepravy. Odolnost proti uv záření, materiál heavy duty, uvnitř 600D Oxford Cloth Composite PVC kryt venku, odolnost proti vodě a otěru.

Univerzální jsou optimální vlastnosti měkké střešní podložky do auta se hodí pro vaše vozidlo s bočními kolejnicemi nebo bez nich. Tipy: kroucení řemenů pomáhá snížit hluk větru. Nabízíme bezbariérovou záruku vrácení peněz a roční bezplatnou náhradní službu a jsme vybaveni návodem k instalaci. Bezpečně chráněné obdržíte 4 pásky quick loop, takže nespadne ani neklesne. Bezpečné a velmi trvanlivé střešní nosič dopaka je z vysoce kvalitní pěny epe polstrovaný, silný nylonový upínací popruhy s kapacitou 1200 lbs pro test zlomení.
ZnačkaDopaka #ad
VýrobceDopaka-1 #ad
Výška7
Délka16.5
Hmotnost1.1
Šířka10
Číslo díluDPKLT-1
ModelkaDopaka-1
Záruka2 roky

6. VDP

#ad

Hliníkové střešní nosiče VDP L120 s nosností do 90 kg

#ad
VDP #ad - Základní nosič pro vozidla se střešními ližinami. Lze namontovat všechny běžné nástavce. 90 kg dle maximálního zatížení střechy. Univerzální použití. Nosnost: max. Kompletně smontované, uzamykatelné.
ZnačkaVDP #ad
VýrobceVDP vonderpalette GmbH #ad
Výška1.1
Délka47.24
Hmotnost5.51
Šířka1.89
Číslo díluVDP-R-005-120
ModelkaVDP-R-005-120

7. VDP

#ad

VDP Hliníkový střešní nosič Rio 135 kompatibilní s Ford Kuga od 08 střešní nosič až do zámku

#ad
VDP #ad - 75 kg podle maximálního zatížení střechy. Snadno srozumitelný a podrobný návod k montáži je přiložen. Kvalitní kompletní střešní nosič se všemi upevňovacími díly. Vhodné pro ford Kuga od 08. Nosnost: max. Velmi stabilní vysoce kvalitní hliníková trubka.
ZnačkaVDP #ad
VýrobceVDP #ad
Výška4.33
Délka60.63
Hmotnost8.82
Šířka5.91
Číslo díluVDP_RIO-135_kuga
ModelkaVDP_RIO-135_kuga

8. DGH System

#ad

Užitečné zatížení 90 kg, uzamykatelný, Kompletní hliníkový střešní nosič relingového nosiče Easy Line Advanced 120 cm pro Škoda Octavia IV Kombi 2019- s uzavřenými střešními ližinami

#ad
DGH System #ad - Hliníkový střešní nosič s dlouhou životností s nízkým profilem umožňuje přepravovat zatížení dokonce až 90 kg. Horní a spodní těsnění chrání nosné drážky před znečištěním a snižuje hluk. T-drážka pro snadnou montáž a demontáž různých dílů příslušenství. Všestrannost umožňuje montáž střešního nosiče na většinu vozidel, která mají standardní a integrované zábradlí. Vhodná pro vozidlo: Škoda octavia iv Kombi od 2019 s uzavřenými střešními ližinami.
ZnačkaDGH System #ad
VýrobceDacar Daniel Grzegorczyk #ad
Výška1.02
Délka47.24
Hmotnost11.02
Šířka3.03
Číslo díluD-2132
ModelkaEasy Line Advanced

9. Komsepor

#ad

Střešní boxy nebo jako držák lyží, 2dílný, pro nosiče jízdních kol, nastavitelný, nosnost, Komsepor Střešní nosič univerzální 55", zvýšená boční lišta s hliníkovou mezerou, pro otevřené střešní nosiče

#ad
Komsepor #ad - Snadná instalace každá sada střešních příčných vzpěr se dodává s potřebnými montážními nástroji. Univerzální kompatibilita naše univerzální střešní nosiče jsou vhodné pro většinu střech automobilů se zvýšenými bočními kolejnicemi, s maximální vzdáleností 50, ale lze je také rychle použít v kombinaci s různými nosiči jízdních kol, 8 palců mezi bočními kolejnicemi.

Ocelové svorky na koncích střešního nosiče poskytují vynikající oporu a nejen perfektně se integrují s autem, nosiči zavazadel a kajakovými nosiči. Kromě toho byl aerodynamický design efektivně vytvořen pro optimalizaci povrchu tyčí, včetně horních a dolních gumových běhounů, což vede k menšímu hluku větru. Komsepor vám nabízí profesionální 24hodinový servis a poskytuje vám 12měsíční záruku.

Méně hluku větru tyto příčné vzpěry jsou vyrobeny z plně uzavřených hliníkových profilů a jsou vybaveny gumovými proužky, které jsou součástí dodávky. Fungují dobře s celou řadou střešních nosičů! Je velmi pohodlný. Zabudovaný zamykací systém na střešních nosičích zabraňuje krádeži. Servis tyto střešní nosiče jsou perfektní volbou pro vaše outdoorové aktivity. Vysoce kvalitní materiály střešní nosič do auta je vyroben z lehkého hliníku, který není objemný a současně má nosnost 200 liber.
ZnačkaKomsepor #ad
VýrobceKomsepor #ad
Výška3.15
Délka54.33
Hmotnost7.8
Šířka5.51
Číslo díluTSP053
ModelkaTSP053
ZárukaZáruka jeden rok

10. CHROMEMASTER

#ad

Turtle AIR1 | střešní nosič na střešní nosič | kompatibilní s Dacia Duster 2018-; slouží k montáži střešních boxů nebo střešních nosičů, žebříku | robustní konstrukce z hliníku

#ad
CHROMEMASTER #ad - Využitelnost na nosiči trámů máte střešní box, kajak, jak na dovolenou přenést více věcí, nosič jízdních kol, žebřík, střešní koš; pokud si myslíte, pak je střešní nosič TURTLE řešením vašeho problému.

Montáž srozumitelný návod zajišťuje snadnou montáž a demontáž; od té doby obsahuje dva příčné tyče se zámkem, klíčem, svorkami a dalšími montážními díly; střešní nosič je opatřen ochranou proti krádeži. Musíte přepravovat dodatečné nabití? jedete na dovolenou a chcete si vzít více zavazadel s sebou? Střešní nosiče jsou k tomu ideálně vhodné, takže můžete bezstarostně přinést další předměty a sportovní vybavení.

Automodel střešní nosič kompatibilní s dacia duster 2018-; střešní nosič modelu AIR1 je dimenzován pro otevřené zábradlí; pevná konstrukce z lehkého a trvanlivého hliníku. Výhody všestranný nosič nosičů zjednodušuje přepravu zavazadel až 75 kg; konstrukce z hliníku ve tvaru proudu zaručuje extrémně nízký odpor vzduchu během jízdy, což snižuje hluk.
ZnačkaCHROMEMASTER #ad
VýrobceGLOBAL CAN #ad
Číslo díluMC01002-8286B
ModelkaTURTLE AIR1 - Noir