Top 10 Bluetooth Tastatur Aesthetic – Klávesnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Redragon

#ad

Redragon K617 Fizz 60% kabelová klávesnice RGB, lineární červený spínač, 61 kláves Kompaktní mechanická klávesnice s růžovými a bílými tlačítky, podpora software

#ad
Redragon #ad - Kompaktní 61 kláves s vybranými tlačítky, speciálně pro FPS přehrávač a efektivní práci. Makros s různými kombinacemi tlačítek nebo zkratky pro efektivnější práci a hraní. Ivé rgb: klávesnice si můžete vybrat až 20 přednastavených režimů podsvícení.

Hot-swap-červený spínač: nejtišší mechanický spínač, lineární a měkký zdvih tlačítek umožňuje snadné registrování každého kliknutí. Speciálně pro kameru fps: položte klávesnici přímo na svůj psací stůl a už nebudete křivovat, abyste ušetřili místo pro myš, vaše myš už nikdy nebude dělat klávesnice. Vyberte si vlastní preferované režimy pro každou hru. Přizpůsobení softwaru: rozšiřte své možnosti pomocí dostupného softwaru pro navrhování vlastních nových režimů a efektů, které najdete v obchodě redragonshop.

Vychutnejte si myši bez obav a jděte to, že máte tým Kills. Slim fresh k617: redragons nová kabelová 60% layout klávesnice v osvěžujícím stylu s nepřekonatelnou výhodnou nabídkou. Spínače jsou dimenzovány pro životnost 50 milionů tlačítek. Hot-swap-schopný s jinými přepínači Redragonu. Jas a rychlost průtoku jsou rovněž nastavitelné na palubě. Upozornění: jedná se o klávesnici USA.
ZnačkaRedragon #ad
VýrobceRedragon #ad
Výška1.73
Délka12.4
Šířka5.28
Číslo dílu265803927
ModelkaK617

2. Logitech

#ad

ITA, INPUT DEVICES POP Keys WRLS MECH.KEYB. Emoji Daydream-Mint, LOGITECH, MEDITER

#ad
Logitech #ad - Lange lebensdauer: mit der kabellosen externen Tastatur mit einer Batterielebensdauer von 3 Jahren und Tasten, die bis zu 50 Millionen Anschläge aushalten, kann man sich nach Herzenslust austoben. Sommerliche entspannung: mint, lila, weiß und sonnengelb vereinen sich zu einer bonbonfarbenen Ästhetik mit einem Hauch von frischem Mojito - die POP Keys Tastatur in Daydream sorgt für Entspannung.

Fingerspitzengefühl: mit 8 emoji-tasten und einem emoji-Menü-Taste, welche über die Logitech Software angepasst werden können nur Windows und macOS, kann die Online-Persönlichkeit entfesselt werden. Spüren sie, wie ihre Finger über die bequemen, klacken und knacken. Wohlfühlfaktor: die kompakte, um eine bessere Schulter- und Körperhaltung zu fördern, tragbare Tastatur wurde entwickelt, und bietet ein platzsparendes Design zur einfachen Aufbewahrung. Lustiges, geschwungenen tasten hüpfen, während sie klicken, federndes Tippen: Erleben Sie das fast schon süchtig machende Tippen auf mechanischen Tasten im Schreibmaschinenstil.

Multi-device: bis zu 3 geräte koppeln, mit easy-switch-tasten zwischen ihnen wechseln / Verbindung über Bluetooth oder Logi Bolt USB-Empfänger auf Windows, macOS, chrome os, ipados, android, iOS. Sthetisch abgestimmt: die pop keys mit der pop maus kombinieren - der bequemen, tragbaren und leisen Maus, mit einer anpassbaren oberen Taste, die eine ganze Welt von Emojis und Shortcuts eröffnet.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.39
Délka12.65
Šířka5.45
Číslo díluCC46630
Modelka920-010726

3. Logitech G

#ad

Taktilní spínače GX Brown a opěrkou dlaní, LIGHTSPEED, Logitech G 715 bezdrátová klávesnice s osvětlením LIGHTSYNC-RGB, PC/Mac – bílá

#ad
Logitech G #ad - Pohodlí měkké pro obláčky: vznášející se s zasněným bílým designem a pohodlným opěrkou dlaní G715 ve tvaru obláčku; kompaktní mechanická TKL klávesnice a nastavitelná výška zajišťují dobrý pocit ze hry po celý den.

Technologie na herní úrovni: dobré hraní získáte pouze na této mechanické klávesnici Logitech s uspokojivým pocitem volby GX přepínače, bezdrátového nebo kabelového připojení a ovládání médií vždy po ruce. Výkon lightspeed: udělejte si nejlepší hry s bezdrátovým připojením lightspeed s ultra reakčním osvětlením; ušetřete USB port a synchronizujte tuto bezdrátovou mechanickou klávesnici s bezdrátovou herní myší G705.

Hry dál: výdrž baterie 25 herních hodin při plném osvětlení a bezdrátové spojení přes Logitech Lightspeed a Bluetooth vám umožní hrát bez překážek. Krásné osvětlení: na jedno tlačítko a obvod logitech lightsync rgb s předinstalovanými animacemi herních režimů, osvětlení vlaku kolekce Aurora; přizpůsobte osvětlení své RGB herní klávesnice v G HUB.
ZnačkaLogitech G #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška6.18
Délka14.59
Hmotnost3.5
Šířka1.46
Číslo dílu920-010458
Modelka920-010458
Záruka2 roky výrobce

4. Logitech

#ad

IPad OS, štíhlá, německá QWERTZ – fialová, Apple TV, Mac, přenosná, design Easy-Switch, kompatibilní s PC, Windows, Logitech K380 Multi-Device Bluetooth bezdrátová klávesnice, laptopem, 2 roky baterie

#ad
Logitech #ad - Ivotnost baterie dva roky: součástí dodávky jsou 2 aaa baterie, s dobou provozu 2 roky. Důvěryhodné rozložení: s německým rozložení qwerty, nízkými tlačítky s nůžkovým vedením a příjemným prohlubováním konečků prstů píšete tak tiše, jak jste z notebooku zvyklí.

Jednoduše vyměňte a klepněte: klepněte, přepněte a pokračujte v psaní. Klepněte, notebooku, ať už na cestách nebo doma. Kompaktní rozměry zajišťují ideální prostorové podmínky. MinimalistickÉ rozlaŽenÍ klávesnice: přenosný tenký, úzký design umožňuje rychlé psaní všude a ideální polohu myši pro větší pohodlí a lepší držení těla. Kompatibilní s windows, chrome OS, iOS iPhone nebo iPad a Apple TV. Na pc, kam chcete: kompaktní a lehká – tenká bezdrátová Bluetooth klávesnice vám pomůže při multitaskingu, smartphonu nebo tabletu.

Díky technologii smart auto Power Saving píšete bez obav – doma i na cestách. Spojte až 3 zařízení – dokonce s různými operačními systémy – a přepínejte mezi nimi tlakem hlavy. Výrazný design: díky stylovému designu v černé nebo novějších barvách je bezdrátová Bluetooth klávesnice stejně elegantní jako praktická. Každé zařízení, android, ipados, mac, každý operační systém: spojte se s každým zařízením bluetooth, které podporuje externí klávesnice.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.63
Délka10.98
Hmotnost0.93
Šířka4.88
Číslo dílu920-011152
Modelka920-011152
Záruka2 roky výrobce

5. Logitech

#ad

Růže, Android, iPad OS, Chrome OS, Windows, Slim, PC, Apple TV, Mac, notebook, Logitech K380 Bezdrátová multifunkční zařízení Bluetoothová klávesnice s jednoduchým přepínačem pro až 3 zařízení, německé qwertz rozložení

#ad
Logitech #ad - Generace. Bez ohledu na to, který přístroj je spojen s klávesnicí, můžete si vychutnat známý zážitek z psaní a používat své oblíbené speciální klávesy a kombinace kláves.

K380 multi-device můžete bez problémů připojit ke všem zařízením a používat jej pro zadání: Windows, Android, Chrome OS, Mac, iOS iPhone a iPad a Apple TV pouze 2. Díky životnosti baterie 2 roky si nemusíte dělat starosti s baterií a místo toho se můžete soustředit na to, co píšete. Díky speciálním tlačítkům easy switch můžete zcela jednoduše navázat spojení s až třemi zařízeními a rychle mezi nimi přepínat. S touto kompaktní a lehkou klávesnicí můžete psát všude doma. Nebo 3.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.63
Délka11.02
Hmotnost1.1
Šířka4.88
Číslo dílu920-009583
Modelka920-009583
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

6. Logitech

#ad

Notebook, Mac, tenká – PC, německé rozložení QWERTZ, Chrome OS, Logitech K380 bezdrátová multifunkční Bluetooth klávesnice se snadným přepínačem až pro 3 zařízení, iPad OS, Windows, Android, Apple TV

#ad
Logitech #ad - K380 multi-device můžete bez problémů připojit ke všem zařízením a používat jej pro zadání: Windows, Mac, Android, Chrome OS, iOS iPhone a iPad a Apple TV pouze 2.

Nebo 3. S touto kompaktní a lehkou klávesnicí můžete psát všude doma. Bez ohledu na to, který přístroj je spojen s klávesnicí, můžete si vychutnat známý zážitek z psaní a používat své oblíbené speciální klávesy a kombinace kláves. Díky životnosti baterie 2 roky si nemusíte dělat starosti s baterií a místo toho se můžete soustředit na to, co píšete. Generace. Díky speciálním tlačítkům easy switch můžete zcela jednoduše navázat spojení s až třemi zařízeními a rychle mezi nimi přepínat.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.63
Délka11.02
Hmotnost1.06
Šířka4.88
Číslo dílu920-009584
Modelka920-009584
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

7. Logitech

#ad

Chytré telefony a tablety, Bezdrátová klávesnice Logitech K780 pro počítače

#ad
Logitech #ad - Psaní a přepínání mezi zařízeními: můžete psát až na třech zařízeních současně a přepínat mezi nimi zcela jednoduše pomocí tlačítka Easy-Switch.

Rozsáhlá kompatibilita: kompatibilní se zařízeními Windows, Mac, Chrome OS, iOS a Android. Plně vybavená klávesnice vše v jednom: standardní velikost s velkými tlačítky a číselnou klávesnicí a integrovaným držákem přístroje pro smartphony a tablety do 12", jako například iPad Pro. Bezdrátová klávesnice s více zařízeními: logitech klávesnice v elegantním designu pro všechny počítače, tablety a smartphony s bezdrátovým chytrým připojením USB nebo Bluetooth. Rozsah dodávky: logitech 920-008034 k780 multi-Device Wireless Keyboard tmavě šedá/bílá.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.87
Délka14.96
Hmotnost1.93
Šířka6.22
Číslo dílu222A239
Modelka920-008034
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

8. RK ROYAL KLUDGE

#ad

Mechanická klávesnice RGB 2,4 GHz Wireless/Bluetooth/USB-C QWERTZ s chytrým displejem OLED a tlačítkem Hot Swappable červený spínač, RK ROYAL KLUDGE Bezdrátová herní klávesnice M75 % TKL, levandulová

#ad
RK ROYAL KLUDGE #ad - Kompatibilní se systémem win/mac, včetně režimu kabelu USB-C, neomezené použití. Funkce tlačítka: přepínání strojů, zbrusu nový oled displej a tlačítko, 4G/Bluetooth režim, takže tato bezdrátová mechanická klávesnice je zábavná. Přizpůsobitelné rgb osvětlení vám nabízí skvělé a atraktivní světelné efekty, díky kterým bude vaše hraní nebo psaní v noci ještě příjemnější.

Funkce zobrazení: stav baterie, přepínání režimu připojení. Přes bluetooth lze připojit až 3 zařízení současně a jednoduše přepínat otočným knoflíkem. Tato herní klávesnice je skvělým zařízením pro pc hráče i kancelářské uživatele! S multifunkčním chytrým displejem oled a tlačítkem mechanická klávesnice m75 má integrovaný, win/mac, nastavení hlasitosti, kabelový/2, hlasitost. Ervené spínače jsou nejlepší spínače pro každou příležitost. Lineární červený spínač je během provozu tišší než dotykový spínač a klikací spínač, užijte si zábavu při vytváření jedinečné počítačové herní klávesnice, čímž efektivně zabraňuje chybným dotykům a spuštění je rychlejší a stabilnější.

Kompaktní 75% německé rozložení royal kludge m75 má 75% rozložení s 81 tlačítky, což hráčům šetří místo na ploše. Trojitý režim, 4 g bezdrátové + bluetooth, 2, kabelové připojení + 2, spojení s více zařízeními tato kompaktní bezdrátová klávesnice podporuje 3 režimy připojení, 4 G bezdrátového režimu a režimu Bluetooth 5.1. Lineární červené spínače s možností výměny za provozu hot swap klávesnice, deska podporuje 3/5pinový hot-swap, není nutné pájení.
ZnačkaRK ROYAL KLUDGE #ad
VýrobceRK ROYAL KLUDGE #ad
Výška1.7
Délka12.9
Hmotnost2.09
Šířka5.5
ModelkaRKM75
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. Logitech

#ad

Růže, Windows a Apple shortcuts, Logitech K380 bezdrátová Bluetooth klávesnice, PC/Mac/tablet/mobilní telefon/Apple iOS+TV, Multi-Device & Easy-Switch, UK QWERTY Layout

#ad
Logitech #ad - Delší výdrž baterie: s touto bluetooth klávesnicí se vzdáte neustálé výměny baterií. Multi device: spojte až 3 zařízení s bluetooth, jako jsou iphone, telefony Android a Windows PC současně a přepínejte mezi nimi pomocí praktických tlačítek Easy-Switch.

Dlouhá životnost: můžete se spolehnout na světovém lídra počítačových myší a klávesnic. Doporučujeme také: naše klávesnice logitech k780 pro větší produktivitu a pohodlí – číselný blok pro efektivní zadávání dat, odsazená tlačítka, Bluetooth/USB, držák pro držení vašeho telefonu. Zabírá méně místa a sleduje vás všude. Protože tato klávesnice je dodávána s 2letou zárukou.

Malá a lehká: lehká a kompaktní bluetooth klávesnice logitech vám nabízí plnou funkčnost v minimalistickém designu. Baterie vydrží plně nabitá až 2 roky v závislosti na použití. Multitasking: zapište na svůj mobilní telefon a tablet, mac, android, Chrome OS, jako na vašem notebooku – s jednou a stejnou klávesnicí pro zařízení Windows, iOS a AppleTV.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.63
Délka4.88
Hmotnost0.93
Šířka11.02
Číslo dílu920-009590
Modelka920-009590
Záruka2 roky omezená záruka na hardware

10. BT21

#ad

BT21 Little Buddy Multi Pairing Wireless Retro Computer Tastaturen, Membran 102 Tasten Design Tastatur SHOOKY

#ad
BT21 #ad - Erhältlich in englisch und Koreanisch: Englisch und Koreanisch kompatible Tastatur. Bt21 little buddy kabellose Retro-Tastatur: BT21 und Royche kabellose Tastatur. Lange kabellose Reichweite: 10 m. Größe: 376 x 145 x 24 mm. Batterie: benötigt eine AAA-Batterie.
ZnačkaBT21 #ad
Výška14.8
Délka0.94
Hmotnost1.21
Šířka5.71
Číslo díluHU-XI-201