Top 10 Akıllı Saat Erkek – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Donerton

#ad

Dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, 112 + sportovní režimy, 1,85" chytré hodinky, fitness hodinky s monitorem pulzního, Donerton Chytré hodinky pánské, sportovní hodinky, vodotěsné IP68

#ad
Donerton #ad - Bluetooth hovory a připomenutí informací: chytré hodinky mají integrovaný reproduktor a mikrofon s vysokým rozlišením. Chytré hodinky t50 noste správně, nepřipínejte náramek příliš pevně nebo volně, nechte své pokožce dostatek volného prostoru, abyste zajistili příjemné nošení a normální provoz senzorů.

Po spojení s telefonem přes bluetooth můžete přijímat nebo uskutečňovat hovory přímo z pánských hodinek. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Sportovní hodinky mohou během tréninku zaznamenávat kalorie a kroky, běh, které vám pomohou lépe dosáhnout vašich tréninkových cílů. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd.

Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Aplikaci gloryfit si můžete stáhnout naskenováním qr kódu na Vašich pánských hodinkách nebo si stáhněte aplikaci GloryFit přes Google Play / iOS Store. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, jógu, švihadlo, horolezectví atd. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, včetně hluboký spánek, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50H

2. aycy

#ad

1,85", fitness hodinky s monitorem spánku, HD dotyková obrazovka, 112 sportovních režimů, dámské pánské, Chytré hodinky, vodotěsné IP68, pro iOS Android,, chytré hodinky s Bluetooth hovory, krokoměr

#ad
aycy #ad - Režim na tepu času: chytré hodinky s 1, 85" plným dotykovým displejem nabízejí rozšířenou ovládací plochu pro prvotřídní uživatelský zážitek. S aplikací 'gloryfit' máte na výběr více než 200 exkluzivních ciferníků. Tyři nastavitelné stupně jasu umožňují snadné čtení i při jasném světle.

Upozornění: 1. Hodinky vás také díky jemným vibracím informují o příchozích zprávách a oznámeních z aplikací, abyste zůstali vždy a všude aktuální – i během náročných tréninkových jednotek nebo jízdy autem. Inteligentní život: tyto chytré hodinky s androidem spojují mnoho užitečných funkcí a obohatí váš všední den o relaxační zážitky. Tyto sportovní hodinky jsou certifikovány podle IP68, basketbalu a fotbalu. Inteligentní komunikace: pokud jsou chytré hodinky mt65 propojeny se smartphonem, jako je facebook, twitter nebo whatsapp, můžete přes integrovaný mikrofon a reproduktor uskutečňovat a přijímat hovory přímo ze zápěstí.

Trvalé používání maximálního jasu může zkrátit výdrž baterie. Ještě zajímavější je možnost, jak vytvořit svůj osobní obraz jako individuální ciferník a vytvořit tak jedinečný, stylový vzhled. 3. Automaticky monitoruje každý okamžik vašeho nočního odpočinku včetně hlubokého spánku, lehkého spánku, bdění a podrobně analyzuje kvalitu spánku, aby vám nabídla personalizovaná doporučení pro lepší spánek.
Značkaaycy #ad
Výrobceaycy #ad
Výška0.47
Délka9.84
Šířka1.57
Číslo díluMT65
ModelkaMT65
Záruka2 roky

3. IOWODO

#ad

Pánské, IOWODO Chytré hodinky, monitorem srdeční frekvence, monitorem spánku, fitness tracker, 1,85", dámské, sportovní hodinky s krokoměrem, vodotěsnost IP68, fitness hodinky, Bluetooth, hovory,

#ad
IOWODO #ad - Hovory a oznámení o zprávách: chytré hodinky přijímají verzi ble 5. 0, twitter, spojte hodinky přes bluetooth s telefonem, skype, můžete volat nebo přijímat přímo z hodinek. Chytré hodinky podporují také oznámení o zprávách v reálném čase Facebook, Snapchat atd. Whatsapp, instagram, všechna oznámení se zobrazují na vašem zápěstí.
ZnačkaIOWODO #ad
VýrobceIOWODO #ad
Výška0.71
Délka7.17
Šířka3.39

4. KIPTUMTEK

#ad

Fitness hodinky s monitorem srdeční frekvence, pro iOS Android, Vánoce, Chytré hodinky pro dámy a pány, dotykový displej Smart Watch s Bluetooth hovory, vodotěsné IP68, krokoměrem, monitorem spánku

#ad
KIPTUMTEK #ad - Je to také velmi dobrý dárek pro rodinu a přátele. 100+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tyto sportovní hodinky podporují 100+ sportovních režimů: běh venku, jízda na kole, fotbal, baseball, volejbal, badminton, skákání přes švihadlo, jóga, basketbal, horolezectví atd.

Dlouhá výdrž baterie a kompatibilita: fitness hodinky mají 300mah baterii, kterou lze rychle nabíjet: 7–10 dní používání při nabíjení 2 hodiny a 30 dní pohotovostního režimu. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Systém sledování zdraví: fitness tracker je vybaven nejnovější technologií senzoru lc11s, který dokáže 24 hodin denně přesně sledovat srdeční frekvenci 24 hodin denně. Kompatibilní s Android 5. 2 / ios 9. 0 nebo vyšším.

Vylepšená velká obrazovka: naše dámské pánské chytré hodinky kiptumtek mají 2, která nabízí ultra ostrý a široký zážitek ze sledování. Může také automaticky sledovat spánek a analyzovat kvalitu spánku díky hlubokému a lehkému spánku. Aplikace dafit nabízí také více než 100 online personalizovaných pozadí číselníků, můžete si také vytvořit vlastní fotografie, 01" Full-Touch TFT obrazovku, abyste si přizpůsobili svůj osobní ciferník. S vodotěsností ip68 jej můžete nosit při mytí rukou nebo v dešti.
ZnačkaKIPTUMTEK #ad
VýrobceKIPTUMTEK #ad
Výška0.79
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka4.72
Číslo díluTS63
ModelkaTS63

5. zaisia

#ad

Sportovní hodinky, 2,01" HD dotykový displej, krokoměrem, pánské s funkcí telefonu, fitness hodinky s měřením tepu, monitorem spánku, zaisia Chytré hodinky, fitness chytré hodinky pro, IP68, dámské

#ad
zaisia #ad - Praktičtější funkce chytré hodinky podporují stopky, budík, počasí, jako jsou vzpomínky na dlouhé sezení, hudbu a funkce fotografií a mají inteligentní vzpomínky, dýchání, vzpomínky na pitnou vodu atd. Ciferníkmódní a krásná 2, což umožňuje jasný výhled i při silném světle.

Chytré hodinky jsou kompatibilní s Android 8. 0 nebo vyššími, iOS 9. 2 nebo vyššími a bezdrátovými zařízeními 4. 0 nebo vyššími. Monitor kvality spánkudobrý den začíná dobrým spánkem. Hodinky přesně rozpozná stav spánku, analyzují kvalitu spánku a pomohou vám přizpůsobit vaše spánkové návyky. Výdrž baterie a kompatibilita podporuje režim magnetického nabíjení. Smart notificationinteligentní informační oznámení mohou přijímat upozornění na volání, SMS oznámení, SNS a další sociální aplikace bez použití mobilních telefonů.

Vybavena baterií s velkou kapacitou, může pracovat nepřetržitě po dobu pěti dnů a má ultra dlouhou pohotovostní dobu 20 dní. Pokud je uskutečněn hovor, můžete přijmout, odmítnout nebo ztlumit. Funkce volánílze jej bezdrátově spojit s telefonem. Ip68 prachotěsné a vodotěsné prachotěsná a výkonná vodotěsná funkce IP68 nezruší váš trénink.
Značkazaisia #ad
Výrobcezaisia #ad
ModelkaQS19

6. Ddidbi

#ad

1,85", fitness, krokoměr, vodotěsnost IP68, sportovní hodinky, dámské pánské, Chytré hodinky, monitor spánku, 112 sportovních režimů, monitor srdeční frekvence, dotyková obrazovka, funkce telefonu

#ad
Ddidbi #ad - Pokud máte dotazy nebo návrhy k našim výrobkům, neváhejte nás kontaktovat přímo. Inteligentní hovory a zprávy: s integrovaným reproduktorem a bluetooth konektivitou mohou tyto pánské hodinky uskutečňovat a přijímat dámské hovory. Praktické funkce a dlouhá výdrž baterie: fitness hodinky dámské pánské nabízejí kromě toho praktické funkce jako ovládání hudby a fotografií, měření zvuku, předpověď počasí, trénink dýchání, budík, časovač a kapesní svítilna.

Perfektní servis: tyto dámské pánské náramkové hodinky jsou kompatibilní s většinou chytrých telefonů s ios 8. 0 a android 4. 4 a vyššími ne pro pc, ipad a tablety. Rozmanité sportovní režimy a vodotěsnost: fitness hodinky nabízejí 112 sportovních režimů, takže je můžete používat v deštivých dnech nebo při plavání, fotbal, mezi nimi běhání venku, což je první volba pro sportovní nadšence. Snažíme se vám poskytovat inteligentní přenosná zařízení a upřednostňovat váš zážitek a komfort.

Navrhněte si vlastní, 85" hd dotykovou obrazovku, jedinečné chytré hodinky s více než 100 uživatelsky definovanými ciferníky na výběr nebo si přizpůsobte vzhled svých hodinek svými vlastními fotografiemi. V noci monitoruje váš spánek a sleduje kvalitu a délku vašeho spánku. Kromě toho jsou chytré hodinky vodotěsné podle ip68, badminton, horolezectví a jiné sportovní metody, skákání přes švihadlo, jóga, jízda na kole, aniž byste si museli dělat starosti s účinky vody. Podporuje také zprávy a zprávy na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter atd.
ZnačkaDdidbi #ad
VýrobceDdidbi #ad
Výška0.79
Délka5.91
Hmotnost0.22
Šířka1.97
Číslo díluP66E
ModelkaP66E

7. HUAWEI

#ad

Exkluzivní + 5EUR Amazonský poukaz, HUAWEI Watch GT 2 Sport 42 mm, Noční černá

#ad
HUAWEI #ad - Perfektní zábava pro trénink: s fitness hodinkami přehrává místní hudbu přímo z hodinek / různé sportovní režimy pro různé tréninkové aktivity. Momentálně není na tento produkt k dispozici poukázka 5 eur. Naučte se ve 3 jednoduchých krocích, jak propojit své chytré hodinky se svým chytrým telefonem a spravovat vaše zařízení a údaje o fitness a zdraví ve zdraví HUAWEI Health.

Všechny chytré hodinky huawei jsou kompatibilní se smartphony s ios a android. Vše v dohledu: kontinuální monitorování srdeční frekvence podporuje klidové srdce a srdeční frekvenci jednotlivců / díky sledování aktivity jsou sportovní hodinky ideální pro běh, jízdu na kole, plavání atd. Už nic nezmeškáte: s chytrými hodinkami lze snadno vyvolat kontakty ze smartphonu, volat přes Bluetooth telefonii a přijímat SMS nebo zprávy ze sociálních aplikací. Ka pásku: 22 mm, 39" rozlišení rozlišení: 454 x 454 px, 306 mm 1, obvod zápěstí: 140 až 210 mm Velikost obrazovky: 35, 326 ppi Technologie: Full-Color-AMOLED.

Upozornění: hovory podporují pouze 46 mm série Bluetooth. Místo poukázky se záruka prodlouží na 30 měsíců. Hmotnost: cca 41 g bez popruhu. Návod" můžete vyvolat na oficiálních webových stránkách HUAWEI český jazyk nelze zaručit. Různé funkce monitorování tréninku, bluetooth telefonie a přehrávání hudby dělají z Smart Watch GT 2 značky HUAWEI inteligentního průvodce pro sport a každodenní život – s výdrží baterie až 2 týdny.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška1.65
Délka3.7
Hmotnost0.75
Šířka1.65
Číslo dílu55024553
Modelka55024553
Záruka2 Jahre

8. HUAWEI

#ad

Matná černá, HUAWEI Watch GT 2 46 mm, 5ATM vodotěsný + 5EUR amazonský poukaz, s měřením srdeční frekvence, přehráváním hudby a telefonováním Bluetooth

#ad
HUAWEI #ad - Návod" můžete vyvolat na oficiálních webových stránkách HUAWEI. Místo poukázky se záruka prodlouží na 30 měsíců. Přečtěte si ve 3 jednoduchých krocích, jak můžete své chytré hodinky spojit se svým chytrým telefonem a spravovat své zařízení a údaje o fitness a zdraví ve Huawei Health český jazyk nelze zaručit.

Různé funkce tréninkového monitoru, bluetooth telefon a přehrávání hudby dělají chytré hodinky GT 2 značky HUAWEI inteligentním společníkem pro sport a všední den – s výdrží baterie až 2 týdny. Nic už nic nezmeškáte: s chytrými hodinkami lze zcela jednoduše vyvolat kontakty z smartphonu, aktivovat hovory přes Bluetooth & SMS nebo zprávy ze sociálních aplikací. Vše v přehledu: kontinuální monitor srdeční frekvence podporuje frekvence klidu a jednotnou frekvenci / díky sledování aktivit se sportovní hodinky ideálně hodí pro běh, jízdu na kole, plavání atd.

Perfektní zábava pro trénink: pomocí fitness hodinek si můžete přehrávat lokální hudbu přímo z hodinek / různé sportovní režimy pro různé tréninkové aktivity. Ka řemínku: 22 mm, 39" rozteč: 454 x 454 px, obvod zápěstí: 140 až 210 mm velikost displeje: 35, 306 mm 1, 326 ppi technologie: Full-Color-AMOLED. Hmotnost: cca 41 g bez pásku. Všechny chytré hodinky huawei jsou kompatibilní s chytrými telefony s ios a android. V současné době není tento produkt k dispozici 5 euro poukázky.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška1.81
Délka0.42
Hmotnost0.09
Šířka1.81
Číslo dílu55024316
Modelka55024316
Záruka2 Jahre

9. HUAWEI

#ad

GPS a GLONASS, SpO2, 100+ tréninkové režimy, Bluetooth hovory, HUAWEI Chytré hodinky WATCH GT 2 Pro, noční černá, výdrž baterie 2 týdny, 1,39" AMOLED HD dotyková obrazovka, měření srdeční frekvence

#ad
HUAWEI #ad - Bluetooth hovory: přes bluetooth spojení s telefonem lze hovory přijímat přímo na HUAWEI WATCH GT 2 Pro, odmítnout nebo ztlumit a zkontrolovat historii. Huawei watch gt 2 pro poskytuje komplexní hodnoty o srdeční frekvenci, průměrné rychlosti, maximálním stoupání, stopě a vzdálenosti pro běh na lyžích, lyžování a snowboardingu.

Hodinky podporují přesný sběr dat pro více než 100 tréninkových režimů, z toho 17 profesionálních a 85 uživatelsky definovaných režimů/S režimem Golf Driving Range pro analýzu držení těla švihu.

Huawei shareonehop: pomocí hodinek jednoduše klepněte na chytré telefony HUAWEI – již začíná rychlý přenos fotografií a ciferníky lze přizpůsobit libovolným obrázkům. Efektivní, bezdrátové nabíjení: huawei gt 2 pro má výdrž baterie až 2 týdny / s bezdrátovým rychlým nabíjením 5 minut lze náramkové hodinky používat po dobu 10 hodin.
ZnačkaHUAWEI #ad
VýrobceHuawei #ad
Výška1.87
Délka5.51
Hmotnost0.77
Šířka1.87
Číslo dílu55025791
Modelka55025791
Záruka2 roky výrobce

10. uaue

#ad

Chytré hodinky, monitor spánku, krokoměr, dámské s funkcí telefonu, chytré hodinky, fitness hodinky se 113 sportovními režimy, 1,85", vodotěsné IP68,, plně dotykové, hodinky s měřením tepu, pánské

#ad
uaue #ad - Monitor zdraví 24h: smart watch používají optické sportovní senzory, které monitorují fyzické zdravotní ukazatele a provádějí 24hodinové monitorování srdeční frekvence. Váš spánek lze také automaticky sledovat přes dámské hodinky a v aplikaci a analyzovat kvalitu vašeho spánku hluboký spánek, REM spánek a doba probuzení, lehký spánek, aby vám pomohl při vývoji zdravějšího životního stylu.

Fitness tracker, vzdálenost a kroky, jóga, které mohou splnit vaše každodenní tréninkové potřeby. Multifunkční: tyto chytré hodinky obsahují více praktických funkcí, předpověď počasí. Nový 1, 85palcový barevný hd dotykový displej s nastavitelným jasem, který je jasně viditelný i při přímém slunečním světle a nabízí vám lepší vizuální a obslužný zážitek. Díky tomu můžete intuitivněji porozumět své fitness situaci. Sedsedsedsedsedsedsedkalkulačka, monitorování spánku, pulzní oxymetr, fitness tracker krokoměr, sms a sns zprávy, trénink dýchání, přijímání hovorů, časovač, nastavení jasu, hlasový asistent, stopky, 113 sportovních režimů, kalorie, Gmail, ovládání kamery, hodinky s měřením tepu, kalendář, ovládání hudby, vzdálenost aktivity, zdraví žen, budík atd.

Můžete dokonce použít vlastní fotografie jako pozadí individuálního ciferníku, 85" plný dotykový displej a personalizovaný ciferník: pánské chytré hodinky mají 1, abyste zdůraznili svou osobnost. Hlasový asistent na vašich pánských hodinkách osvobodí vaše ruce od chytrého telefonu. Tyto dámské fitness hodinky podporují také zprávy a sociální média Facebook, Instagram, Twitter atd.
Značkauaue #ad
Výrobceuaue #ad
Výška1.18
Délka1.57
Hmotnost0.09
Šířka0.79
Číslo díluT50S
ModelkaT50S